Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

od kdaj mas reesko rs250 ?

hmm...kaka 2 mesca...

55KM ma sicer...tetsuya barve :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajam bt014 (malo rabljene)......

ti danes malo čez 10 po tržaški proti centru.......ma da se leo sliši praviš a :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem...

pol nima kaj bit z gumami če so bile lepo v sobi skladiščene?

sej bl od temperature je važna vlaga, drugač pravilno se guma skladišči pri nižjih temperaturah od sobne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kak morjo bit skladiščene gume da so po slabem letu še kr vredu?

V suhem prostoru, ne izpostavljene svetlobi (v temi), pri temperaturi nekje 5 - 15 stopinj.

Jaz sem imel komplet Metzelerk na podstrešju pa še zavil sem jih v rjuhe (zaščitil pred umazanijo in svetlobo :P )

Boš pač na polno žgal mimo te točke A in se naganjal, nekje na sredini se za 5 minut ustavil, nato pa nadaljeval vožnjo skozi točko B pa boš vozil "čisto po predpisih"

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr moto GP hocjo v slovenijo spravt :) fino fino :)

nevem kje bojo dobil dnar za organizacijo.. :) Motogp se zna zgodit da bo.. ampak F1 pa niti prbližn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kje bojo dobil dnar za organizacijo.. :) Motogp se zna zgodit da bo.. ampak F1 pa niti prbližn :)

glih to bo pomojm problem ja, isto kt hočjo olimpijske met v slovenij sam k je dnar problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih to bo pomojm problem ja, isto kt hočjo olimpijske met v slovenij sam k je dnar problem

v SLO se itak ne splača narest bob-steze :D tko da, olimpijske odpadejo. nevem kje so se to spomnl župani.. vrjetn na kšni pjači :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek raketa udaril ponovno!

Potem, ko smo že pred dobrim letom poročali o švicarskem človeku raketi, je ta v četrtek udaril znova. Tokrat je preletel švicarske Alpe.

Pilot Airbusa Yves Rossy, ki sam sebe imenuje Fusion Man, je lansko leto preizkusil karbonska krila v Španiji, za letos pa je pripravil še večjo atrakcijo.

Zadnje leto dni je namreč razvijal krila, na katere je namestil štiri reaktivne motorje, kar mu je omogočilo popoln nadzor v zraku ter neverjetno hitrost. Najvišja hitrost na 2.000 metrih nadmorske višine je bila namreč kar 300 km/h, kar je 100 km/h več kot v lanskem poskusu.

Rossy je bil nad letom navdušen, saj mu je uspel tako obrat v zraku (za 360 stopinj) kot tudi popoln pristanek, in povedal, da je bil poskus popoln uspeh. Dodal je še, da si neizmerno želi, da bi letenje po zraku s tovrstnimi krili, postalo uradni šport. Z njim se je strinjal tudi njegov sponzor, ki je dejal, da mu ni žal denarja, ki ga je porabil, da je omogočil Rossyjev revolucionarni poskus.

hahahahahaha nooooorrooooo....se mal pa bojo motorji odpadl :krneki: :krneki: :krneki:

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole me muči: KLIK

za 200€ pa je res vseeno kakšna je, dokler dela pač dela, mel bi jo za marof, če zdrži 5 obiskov je že dovolj... ko crkne pač crkne, do takrat pa bi vozil pa še če razbiješ ti ni žal drugega kot opreme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole me muči: KLIK

za 200€ pa je res vseeno kakšna je, dokler dela pač dela, mel bi jo za marof, če zdrži 5 obiskov je že dovolj... ko crkne pač crkne, do takrat pa bi vozil pa še če razbiješ ti ni žal drugega kot opreme :)

za 200 se splača :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota - Marof

ti zrihtaj prikolico tarzan, če ti doma stoji jebote...pa nea se kregaj s starimi za brezveze, ker vijiš da jih vedno rabiš, jaz sn to že zdavnaj skužo, zato se vedno delam prijaznega kolk se le da hehe

matr mate keša :D

mamo ja, eni raje delamo medtem ko se ga drugi celo leto vlivate

daj nekjo mi2 se morma nekak za prevoz zmenit za soboto..

kebab tak ma prevoz, je pa rekel da bo prikolico posodo :D

kebab tut nima

Malo porihtan :

raje pokaži kaki je prej bil haha (ko si ga razbil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokaži ti kaka je ninja zdaj haha (ko si jo razbil)

ni nič kaj posebnega, pač podrsane plastike pa pokrov motorja, bi komot pokazal ampak niam dobene slike...sploh pa se niaš ti kaj za smejat ko maš po obeh straneh razfukano...pa nisem je jaz razbil, ker nič ni razbito ampak samo podrsal, tak kot ti, s tem da sn jaz izkoristo marof ti pa si po 4 krogih šou lepo med publiko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje pokaži kaki je prej bil haha (ko si ga razbil)

eno mam samo od te ko sem vsekal pa še to z tiste strani ko je bla "malo" poškodovana.

drzgače pa mam pač od slečenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nič kaj posebnega, pač podrsane plastike pa pokrov motorja, bi komot pokazal ampak niam dobene slike...sploh pa se niaš ti kaj za smejat ko maš po obeh straneh razfukano...pa nisem je jaz razbil, ker nič ni razbito ampak samo podrsal, tak kot ti, s tem da sn jaz izkoristo marof ti pa si po 4 krogih šou lepo med publiko :D

moja ni razfukana po obeh straneh, ma samo neke praske po bočnih plastikah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ni razfukana po obeh straneh, ma samo neke praske po bočnih plastikah

razfukana popraskana, kmalu zaribana nikamor ne leteča se italijanska jajca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razfukana popraskana, kmalu zaribana nikamor ne leteča se italijanska jajca

odlično ohranjena s par praskami italijanska petarda (replica povrhu) s prevoženimi 6 in nekaj tisoč kilometri tako da ---> TOP ZUSTAND :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično ohranjena s par praskami italijanska petarda (replica povrhu) s prevoženimi 6 in nekaj tisoč kilometri tako da ---> TOP ZUSTAND :D

ful realnimi ja haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!