Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

To to, vlečna kluka je bolj pomembna ko klima hehe. Ne veš kak je, oboje bi rad kupil čimboljše, prej sm mislu da bo dnar al za eno al pa drugo, zaj pa je nekej nepričakovano pršlo vmes, tak da bo par k€ nepričakovanega dohodka, pa bo malo lažje hehe

haha

Če nimaš denarja za nov motor, prisostvuj v prometni nesreči. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To to, vlečna kluka je bolj pomembna ko klima hehe. Ne veš kak je, oboje bi rad kupil čimboljše, prej sm mislu da bo dnar al za eno al pa drugo, zaj pa je nekej nepričakovano pršlo vmes, tak da bo par k€ nepričakovanega dohodka, pa bo malo lažje hehe

jaz dokler neom mel dnara za moj sanjski avto (subaru impreza vrx-sti ali nissan 350z) niam raje nič, oz. se furam s totim mojim neuničljivim subarujom legacy letnik 92, ki ima čisto vse kar rabim...edino klime nima, ampak ni panike, poleti se itak samo v gatah v avtu vozim, pa šibedah mam, pa mi lepo piha ko v kabrioletu :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha

Če nimaš denarja za nov motor, prisostvuj v prometni nesreči. :D

Ja pač je fajn zaj sredi sezone.. pizda, celo leto sm čaku da se začne tako vreme pol pa sraje. Ma jebiga, kwa nej :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pač je fajn zaj sredi sezone.. pizda, celo leto sm čaku da se začne tako vreme pol pa sraje. Ma jebiga, kwa nej :krneki:

ti jaz jawo posojim če češ kdaj hehe, itak je isti kurac kaj se pospeškov pa končne tiče kot tomos, edino zvok je bolj švoh, pa vibrira vse nad 80 kmh...pa belanco morš malo v levo dat, da gre ravno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 13 kompletnih plastik različnih barv dobiš zraven :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 13 kompletnih plastik različnih barv dobiš zraven :grim

hehe ja lahko risko potrdi, dobiš orginal v rdeči barvi, pol še ene orginal plastike v rumeni barvi, pa še kake poliestre haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To to, vlečna kluka je bolj pomembna ko klima hehe. Ne veš kak je, oboje bi rad kupil čimboljše, prej sm mislu da bo dnar al za eno al pa drugo, zaj pa je nekej nepričakovano pršlo vmes, tak da bo par k€ nepričakovanega dohodka, pa bo malo lažje hehe

In kok mislš da boš dobu od te nesreče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebemo tale parada letos je pa bla :beer2: :beer2:

no sej zdj pa počas naprej na afterja v funfactory :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kurbe kdo zdej use gre v fana/bakusa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kurbe kdo zdej use gre v fana/bakusa?

ja jst grem

u bakusu bo na 100km2 10000 folka tko da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so kurbe? :blink:

ti boš itak doma tko da zate ni pomemben podatek...drgač p ana turjaku so odlične pravi dejavu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš itak doma tko da zate ni pomemben podatek...drgač p ana turjaku so odlične pravi dejavu

haha :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom tudi danes ostal dam.

Veni bo čaga k martvola.

Do konca je hudo, k mi mimo hiše odpirajo k pr´ norcih. Motorji gredo k burja. Po luftu.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PH

Jaz bom tudi doma.. sta me 2 neprespani noči v tem tednu preveč zdelali ( lampiončki, risanje celo noč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti jaz jawo posojim če češ kdaj hehe, itak je isti kurac kaj se pospeškov pa končne tiče kot tomos, edino zvok je bolj švoh, pa vibrira vse nad 80 kmh...pa belanco morš malo v levo dat, da gre ravno :D

Pa je*i se ti pa jawa. To kaj si narejo moji aprilii še boš plačo.

Čamac pa tak al tak. Zaj mi še sao preostane da jo na servisu rešijo. Sn pa mogo it malo zalit to njeno nesrečo, tak da sn na kresnico pelo v čisti temi, ker luči sta mi tak zaje*abla in ne gorijo.

Važno da še vedno gre 98 km/h za drugo pa me boli k. Bomo že porihtali, stroj (roko na srce) gre ko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do konca je hudo, k mi mimo hiše odpirajo k pr´ norcih. Motorji gredo k burja. Po luftu.

Ti mi samo napiši, kaj naj naj ju3 povem ko bom poklical da bom pripelo na servis. Kaj je hin ko si mi zjebal.

Pa en nasvet vsem forumašem:

ČAMIL JE SLABO MOTOMEHANIK!!!oz. Skutermehanik, Aprilio mi je pokopo, čeprav daleč od groba tak ni bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahhaa :D :D :D Piješ pa rad, piješ :D

Skuter je res bil že prej v kurcu, naj gre na servis.

Reči da si menjaval zadnje ploščice pa ne primejo zdaj, ker ko si htel čeljusti malo razširit, se je polilo olje iz zavornih čeljusti, batek tudi ven pado pa spredaj si dolival olje pa si plastike dol jemal pa nič odklapljal pa luči zdaj ne gorijo pa naj ti nekak pošteno te plastike skup zašraufa pa zalepi. V glavnem naj porihta zadnjo bremzo. Plastiko ti je pa itak zlomil Nejkoo.

Ni Čamac slab mehanik, ene stvari so pač obsojene na grob :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so kurbe? :blink:

opa :D do i hear.. kurbe..? :D kje??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahhaa :D :D :D Piješ pa rad, piješ :D

Skuter je res bil že prej v kurcu, naj gre na servis.

Reči da si menjaval zadnje ploščice pa ne primejo zdaj, ker ko si htel čeljusti malo razširit, se je polilo olje iz zavornih čeljusti, batek tudi ven pado pa spredaj si dolival olje pa si plastike dol jemal pa nič odklapljal pa luči zdaj ne gorijo pa naj ti nekak pošteno te plastike skup zašraufa pa zalepi. V glavnem naj porihta zadnjo bremzo. Plastiko ti je pa itak zlomil Nejkoo.

Ni Čamac slab mehanik, ene stvari so pač obsojene na grob :P

wtf sta vidva delala z njegovim motorjem :lol1:

nejkoo, pa tak strojnik, vse uničiš kar ti pride pod roke......ti raje kar teorijo guraj naprej, boš sebi in drugim še najmanj škodoval :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje hvala pa se ju3 slismo :worship:

kako ze gre. danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan :OK:

:beer2: :beer1: :grupni: :yea1:

dons kerkol me poisce dobi kolicine alkohola neomejene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!