Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kaj na bi to pomenil

smeji se linkom ki si jih prilepu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"if you think you can't do it, don't do it".. je pa bil opozorjen :D

taki tepci da ni vecjih hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, mam en uprašane, kolk pride pri renault 19, da dam v celoti zatemnit šipe? pa da jih dam zatemnit do maximuma? :) kolk pride cena za to?

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100€+

drgač pa tega se ne da več homologirat potanovem tko da boš ilegalc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, mam en uprašane, kolk pride pri renault 19, da dam v celoti zatemnit šipe? pa da jih dam zatemnit do maximuma? :) kolk pride cena za to?

pimpin´?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100€+

drgač pa tega se ne da več homologirat potanovem tko da boš ilegalc

zakaj pa se ne da več homologirat? kakšna je kazen? :) naši zakoni so skos bl v kurcu.

kva pa tisti ki imajo serijsko že zatemnjene?

sem razmišljal če bi dal delati registrsko po naročilu, al pa da bi dal zatemnit šipe :P

registracija po naročilu pride 185€ + dokumenti.

za šipe pa nevem.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pimpin´?

sem mel že zatemnjene pri mojem prejšnem avtu.. AXu :) tudi do maximuma.. res da je zgledal smešno, ampak men je ql :D

to mi je pač všeč :D zdj pa nevem cene pa nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, mam en uprašane, kolk pride pri renault 19, da dam v celoti zatemnit šipe? pa da jih dam zatemnit do maximuma? :) kolk pride cena za to?

pride 100€ pa 75% je max da lohk homologiraš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100€+

drgač pa tega se ne da več homologirat potanovem tko da boš ilegalc

daj ne klobasaj....

temniš lahko vse šipe za b stebričkom to je vse razen voznikovega, sovoznikovega in vetrobranskega stekla... to se da komot homologirat. do 45% propustnosti. za vse šipe je stalo prej od 120-160€ odvisno od avta.... prednjih šip pa niti neboš mogel temnit tut če boš hotel bit ilegalec, ker ti ki temnijo nočejo temnit, ker majo njihov znakec na folijah in nočejo "najebat"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mel že zatemnjene pri mojem prejšnem avtu.. AXu :) tudi do maximuma.. res da je zgledal smešno, ampak men je ql :D

to mi je pač všeč :D zdj pa nevem cene pa nič :)

z novim letom so spremenili zakon da lahko zatemniš samo od prednjih vrata nazaj(brez oken na vratih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride 100€ pa 75% je max da lohk homologiraš

js sm meu pri AXu zadnjo šipo mislm da 90%, na zadnjih vratih 85%, sprednjih 80%, sprednja šipa je bla pa mislm da 10% sam.. nism pa mel nobenga papirja pa nč :) itak je bil pa tist avto kmal za na odpad :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo v USA žvet.. da lohk vse na 100% :D haha.. "presidential tints" rečejo oni temu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ameriki ne vedo kaj je homologacija :D

res je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je*i se ti pa jawa. To kaj si narejo moji aprilii še boš plačo.

Čamac pa tak al tak. Zaj mi še sao preostane da jo na servisu rešijo. Sn pa mogo it malo zalit to njeno nesrečo, tak da sn na kresnico pelo v čisti temi, ker luči sta mi tak zaje*abla in ne gorijo.

Važno da še vedno gre 98 km/h za drugo pa me boli k. Bomo že porihtali, stroj (roko na srce) gre ko...

hehe, leti 98 kmh, po števcu ja, realno pa glih enih 60, pa jaz ti nisn nič zajebo, plastike so razpadle zarad upora hehe

wtf sta vidva delala z njegovim motorjem :lol1:

nejkoo, pa tak strojnik, vse uničiš kar ti pride pod roke......ti raje kar teorijo guraj naprej, boš sebi in drugim še najmanj škodoval :lol1:

nejko nič ni šraufal, ampak čamac, on mu je zajebal bremze in vse ostalo, jaz sem se samo pelal en krog, in pol sta me obsodla, da sem mu kar jaz tiste plastike zlamal haha...kaj naj rečem...italian techonolgy powaaah haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRODAM GUME DUNLOP QUALIFIER, RABLJENE CCA 1000 KM, DOBRO OHRANJENE, ALI MENJAM ZA DOBRO OHRANJENE ALI NOVE BRIDGESTONE BT 002 PRO, Z MOJIM DOPLAČILOM SEVEDA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj te menjavaš, če so qualifere ultra top poceni najjače za cesto/pisto ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRODAM GUME DUNLOP QUALIFIER, RABLJENE CCA 1000 KM, DOBRO OHRANJENE, ALI MENJAM ZA DOBRO OHRANJENE ALI NOVE BRIDGESTONE BT 002 PRO, Z MOJIM DOPLAČILOM SEVEDA

hehe sam to pa res ne vem kdo bi zamenju :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj te menjavaš, če so qualifere ultra top poceni najjače za cesto/pisto ? :naughty:

vem ja, za cesto so super, pa tud zadnič na marofu ko je blo hladno je blo ok, zdaj ko pa je blo malo bolj toplo, pa ko smo še malo bolj divje vozli pa podn res...za na cesto pa še vedno super do zdaj vedno lepo držale....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sam to pa res ne vem kdo bi zamenju :lol:

ja mogoče je dobil kje nove bt 002 poceni, pa jih v bistvu ne rabi, ker qualifier so za povprečne voznike čist ok za na cesto pa tud za kaki marof, če pa hočeš že malo jače pelat pa so kuracccc, to sn zaj vidooo, drekkk pfujjj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mogoče je dobil kje nove bt 002 poceni, pa jih v bistvu ne rabi, ker qualifier so za povprečne voznike čist ok za na cesto pa tud za kaki marof, če pa hočeš že malo jače pelat pa so kuracccc, to sn zaj vidooo, drekkk pfujjj

HardCoreRacer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!