Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

100€+

drgač pa tega se ne da več homologirat potanovem tko da boš ilegalc

bučke a :naughty:

vetrobran mora bit čist prozoren, se pravi 0% zatemnitev, šipe prednjih vrat max 10%, za zadaj pa ne vem, se pa da homologirat, če imaš tko kot sem napisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ameriki ne vedo kaj je homologacija :D

v amerik rabš sam papirje vozila še za registracijo... tehničnga ni...

(ali več papirjev če vozilo sestoji iz več kot enega avtomobila ---> hec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRODAM GUME DUNLOP QUALIFIER, RABLJENE CCA 1000 KM, DOBRO OHRANJENE, ALI MENJAM ZA DOBRO OHRANJENE ALI NOVE BRIDGESTONE BT 002 PRO, Z MOJIM DOPLAČILOM SEVEDA

al pa dunlop gp racer, za 250€ bi moral dobit komplet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bučke a :naughty:

vetrobran mora bit čist prozoren, se pravi 0% zatemnitev, šipe prednjih vrat max 10%, za zadaj pa ne vem, se pa da homologirat, če imaš tko kot sem napisal

sem se zdele mal pozanimal.. sprednja ter voznikova in sovoznikova šipa ne smejo bit nič zatmenjene.. se pravi 0% :)

ostale so pa lahko (nevem koliko %)

bom se zmenil z Blekijem.. en ki to rihta v Domžalah. za cca.100€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se zdele mal pozanimal.. sprednja ter voznikova in sovoznikova šipa ne smejo bit nič zatmenjene.. se pravi 0% :)

ostale so pa lahko (nevem koliko %)

bom se zmenil z Blekijem.. en ki to rihta v Domžalah. za cca.100€ :)

to sem jaz mislil...

da imaš pa SAMO zadaj zatemnjeno spredaj pa 0% je pa tko nagnusno da če vidim tak avto mu razbijem šipe tak da se nea bo vidlo te grdote

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se zdele mal pozanimal.. sprednja ter voznikova in sovoznikova šipa ne smejo bit nič zatmenjene.. se pravi 0% :)

ostale so pa lahko (nevem koliko %)

bom se zmenil z Blekijem.. en ki to rihta v Domžalah. za cca.100€ :)

mislš tega :hmm:

KOMPARE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se zdele mal pozanimal.. sprednja ter voznikova in sovoznikova šipa ne smejo bit nič zatmenjene.. se pravi 0% :)

ostale so pa lahko (nevem koliko %)

bom se zmenil z Blekijem.. en ki to rihta v Domžalah. za cca.100€ :)

bleki dela črne šipe :lol1: blek powah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HardCoreRacer :D

ne ampak podn so, tut vsi malo bolj izkušeni rejseri tam na marofu, so mi toplo priporočali bt 002, ker bi mel čist drugačn filing, pa tut še kaki 1-2 sekundi bi šlo hitreje...

al pa dunlop gp racer, za 250€ bi moral dobit komplet

rad bi še mel tut neke za na cesto, tak da slicki odpadejo, te bt 002 bom kupo, ob prvi priliki ko si malo finančno opomorem, pa upam da mi bojo zdržale, da jih bom še pol za na grobnik mel v začetku septembra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se zdele mal pozanimal.. sprednja ter voznikova in sovoznikova šipa ne smejo bit nič zatmenjene.. se pravi 0% :)

ostale so pa lahko (nevem koliko %)

bom se zmenil z Blekijem.. en ki to rihta v Domžalah. za cca.100€ :)

loh maš spredne tud tonirane... ker je tamala to delala 2 mesca nazaj in ni panike... pa tud serisk ma velik avtomobilov že malenkost zatemnen tko da tist o 0% so mal buče... zej tele številke so bl tko iz spomina in jih ne preveč resn vzet.... spredej 15% zadej 45%... neki takga mislm da je legalno...

maš pa poj druge fore še... greš 2x tonirat. taprvič do legalne meje poj homologiraš in greš šeenkrat čez mejo... itak ti ne bo noben pomeru kok je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ampak podn so, tut vsi malo bolj izkušeni rejseri tam na marofu, so mi toplo priporočali bt 002, ker bi mel čist drugačn filing, pa tut še kaki 1-2 sekundi bi šlo hitreje...

rad bi še mel tut neke za na cesto, tak da slicki odpadejo, te bt 002 bom kupo, ob prvi priliki ko si malo finančno opomorem, pa upam da mi bojo zdržale, da jih bom še pol za na grobnik mel v začetku septembra...

sej maš gp racer slick in z profilom :) je pa v obeh dveh gumah ista sestava sam da majo ene profil ene pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ampak podn so, tut vsi malo bolj izkušeni rejseri tam na marofu, so mi toplo priporočali bt 002, ker bi mel čist drugačn filing, pa tut še kaki 1-2 sekundi bi šlo hitreje...

rad bi še mel tut neke za na cesto, tak da slicki odpadejo, te bt 002 bom kupo, ob prvi priliki ko si malo finančno opomorem, pa upam da mi bojo zdržale, da jih bom še pol za na grobnik mel v začetku septembra...

heh mal se boš še mogu poučit o modelih gum pa to........gp racer so homologirana verzija dirkalnih gum, dunlop KR so slicki, GP so s profilom, ampak nedovoljene na cesti, GP racer pa imajo mislim da isto zmes kot GP, sam nekaj je razlike, tok da greš lahk na cesto z njimi

loh maš spredne tud tonirane... ker je tamala to delala 2 mesca nazaj in ni panike... pa tud serisk ma velik avtomobilov že malenkost zatemnen tko da tist o 0% so mal buče... zej tele številke so bl tko iz spomina in jih ne preveč resn vzet.... spredej 15% zadej 45%... neki takga mislm da je legalno...

maš pa poj druge fore še... greš 2x tonirat. taprvič do legalne meje poj homologiraš in greš šeenkrat čez mejo... itak ti ne bo noben pomeru kok je...

maš pa še eno foro, kjer dobiš za 20% folijo paprije, kjer piše da je kao 10% :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kar bt 002 pro vzel, take kot ma matex, medium, so vsi rekl ida so super...za neko legalnost na cesti in te zadeve me pa itak bk, ker nevem če je še sploh kaj legalnega pri meni hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš pa še eno foro, kjer dobiš za 20% folijo paprije, kjer piše da je kao 10% :whistle:

to maš poj kup teh malih for velikih mojstrov :D itak pov stvari na cest ni legalnih...

opa opa... nov info... spredej 3% zadej 45% (mogoče 55) je blo spremenjen... 1.1.08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kar bt 002 pro vzel, take kot ma matex, medium, so vsi rekl ida so super...za neko legalnost na cesti in te zadeve me pa itak bk, ker nevem če je še sploh kaj legalnega pri meni hehe

čuj ti grasshopper za kako ceno pa se da dobit te bt002? ker širnik ma supercorse za 270 pa mislim da maš tam montažo pol tud zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj ti grasshopper za kako ceno pa se da dobit te bt002? ker širnik ma supercorse za 270 pa mislim da maš tam montažo pol tud zraven

čuj ti ravnalec asfalta, kere supercorse to???...matex mi je reko da lahko bt 002 zrihta za 280 evrov, zaj pa morn videt če se da še kje bolj poceni dobit...

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj ti ravnalec asfalta, kere supercorse to???...matex mi je reko da lahko bt 002 zrihta za 280 evrov, zaj pa morn videt če se da še kje bolj poceni dobit...

poglje na širnikovo stran.. pirelli dragon supercorsa pro 269€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nejkooo al pa čamil........ka sta te greenninja pa sharpninja sestri, ker sta si ful podobni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nejkooo al pa čamil........ka sta te greenninja pa sharpninja sestri, ker sta si ful podobni :hmm:

sestri po duši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem jaz mislil...

da imaš pa SAMO zadaj zatemnjeno spredaj pa 0% je pa tko nagnusno da če vidim tak avto mu razbijem šipe tak da se nea bo vidlo te grdote

res je.. da je zadnji del zatemnjen kolikor dopušča zakon, sprednji del pa nič.. fuj.. bolj grdo ne more bit.. :)

mislš tega :hmm:

KOMPARE

nop, www.zatemni.si tegale mislim.

je pa on včasih delal pri komparetu :)

loh maš spredne tud tonirane... ker je tamala to delala 2 mesca nazaj in ni panike... pa tud serisk ma velik avtomobilov že malenkost zatemnen tko da tist o 0% so mal buče... zej tele številke so bl tko iz spomina in jih ne preveč resn vzet.... spredej 15% zadej 45%... neki takga mislm da je legalno...

maš pa poj druge fore še... greš 2x tonirat. taprvič do legalne meje poj homologiraš in greš šeenkrat čez mejo... itak ti ne bo noben pomeru kok je...

to imam v planu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nejkooo al pa čamil........ka sta te greenninja pa sharpninja sestri, ker sta si ful podobni :hmm:

ne nista pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

kaj je tak smešno hehe...nea kapiram...sta sestri al kaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je tak smešno hehe...nea kapiram...sta sestri al kaj???

glede na to da sta obe isti letnici bi se lahko dvojčici bili :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj ti ravnalec asfalta, kere supercorse to???...matex mi je reko da lahko bt 002 zrihta za 280 evrov, zaj pa morn videt če se da še kje bolj poceni dobit...

že 280€ je zelo poceni... (če pa najdeš cenejšo pot, mi pa prosim sporoči)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!