Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

enkrat bo že dobif, če ne druga klobaso, bolje išta nego ništa :D

čamif pravi...bolje drži ga nego lovi ga

dobro da imamo raznorazne pripomočke..nekateri jih imajo za popestritev..čamif pa za nujo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALO FRK MAŠ KAKE SLIKE IZ MAROFA ZAJ OD SOBOTE, KER NEKE JE TVOJA MATI SLIKALA PA SNEMALA AL NE???...pizda zadnič sn bil skor najboljši tam, zaj pa med zadnjimi ko so pravi rejseri prišli, no še dobro da je bil debeli čamif zraun, on je s tisto svojo jajco si rezreviral zadnje mesto :D

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALO FRK MAŠ KAKE SLIKE IZ MAROFA ZAJ OD SOBOTE, KER NEKE JE TVOJA MATI SLIKALA PA SNEMALA AL NE???...pizda zadnič sn bil skor najboljši tam, zaj pa med zadnjimi ko so pravi rejseri prišli, no še dobro da je bil debeli čamif zraun, on je s tisto svojo jajco si rezreviral zadnje mesto :D

hahahha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst tut raje vidim da so boljši na pisti, kot slabši.........od boljših se učimo ;)

valda, sn dobil ful dosti koristnih nasvetov, pa tud boljše pelješ če maš koga pred sabo pa vidiš njegovo linijo...no sej pol sta prišla še dva mariborčana, vale in moto_freak, ko smo bli tu nekje enaki približno, pa smo se ganjali iz kroga v krog pa prehitevali hehe...pravo motogp vzdušje je blo...predn so pa oni prišli pa sn več al manj samo gledal kak so Dani, suzuki, ter ostali rejserji leteli mimo mene hehe :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še moja in čamilova :worship:

post-6806-1211227099_thumb.jpg

hahah care :D

ti raje iji na svojo sestrično :OK:

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ALO FRK MAŠ KAKE SLIKE IZ MAROFA ZAJ OD SOBOTE, KER NEKE JE TVOJA MATI SLIKALA PA SNEMALA AL NE???...pizda zadnič sn bil skor najboljši tam, zaj pa med zadnjimi ko so pravi rejseri prišli, no še dobro da je bil debeli čamif zraun, on je s tisto svojo jajco si rezreviral zadnje mesto :D

ti si si rezerviral zadnje mesto budala, dobro zdaj se nismo tak nič skup vozli drug za drugim ampak smo zadnjič lepo videli zadevo... ti letiš mimo mene pač iz ovinka ven po ravnem ko te rešijo konji, jaz pa mimo tebe v ovinku :) itak mam namen zdaj nabavit neke jaćega, ni ta rs 250 tak kot sem si predstavljal potem pa bomo videli :) boš kr hitro na cross prešaltal :lol1:

oziroma si že zdaj zganjal neki off-road haha

hahahha :worship:

majonezar, pššt

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to čamac :worship: bova potem pokazala modremu dirkaču kako pa kaj ter s kom ne gre češenj zobat :devil:

.......a potem praviš da bi bil za nejka idealen supermoto, malo po asfaltu in malo off road

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah care :D

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ti si si rezerviral zadnje mesto budala, dobro zdaj se nismo tak nič skup vozli drug za drugim ampak smo zadnjič lepo videli zadevo... ti letiš mimo mene pač iz ovinka ven po ravnem ko te rešijo konji, jaz pa mimo tebe v ovinku :) itak mam namen zdaj nabavit neke jaćega, ni ta rs 250 tak kot sem si predstavljal potem pa bomo videli :) boš kr hitro na cross prešaltal :lol1:

oziroma si že zdaj zganjal neki off-road haha

majonezar, pššt

hahahahahahha, dobro smo vidli kolk si mel čase, kolko pa jaz, prehitel sn te itak že takoj na začetku, pol pa tak nisma več skup vozla, prehitevali pa so te vsi po vrsti, pa kolk sn tam gledo če si bil kje odspredi če si prej štartal, sn tui vsak krog bil bolj pri tebi...časov pa si raje kuj nisi mero da ti nebi blo treba povedat, mel pa si jih okol 1:24- 1:25, ker kolk vem je tud frk mimo tebe letel...no sej dobro sej vem kak je to pri tebi, vsak izgovor pride prav, da le ni treba priznat da sn te pohrustal, včasih je motor kriv, včasih kaj druga, pol je vlažnost v zraku neprimerna, itd...haha...komaj čakam da kupiš kaj jačega, da te še s tistim dol počim, pa čeprav tut takrat nikol neoš priznal haha...pa sej dobro, sej te razumem, zaj si mislil, da boš vsaj v motorih jači od nejkota, pa si še tu pogorel, vem da se je težko sprijaznit, sej te razumem...ampak jebiga život je pač taki :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamil se ukvarja s preučevanjem kaj sporoča motor samemu vozniku :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to čamac :worship: bova potem pokazala modremu dirkaču kako pa kaj ter s kom ne gre češenj zobat :devil:

.......a potem praviš da bi bil za nejka idealen supermoto, malo po asfaltu in malo off road

ti kurček od kocija, tebe bom pa tud tak dol počo da ti nebo nič jasno, zdaj se spretno izmikaš, ampak vedi, vsakič ko gre nejko na marof, vsakič je boljši, in vedno manj prednosti imaš... nadrkaval bom toto ninjo kolk se le da, pol pa na nožžž boma rejsala, pa magari gre v prafaktore ninja... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamil se ukvarja s preučevanjem kaj sporoča motor samemu vozniku :worship:

ja hahah, pa tud ko je vido da nebo mogo kaj prida parirat je reko kao da se bo on zaj posvetil drži in tem zadevam kao da bo lepo zgledal na motoru haha...in tud glede teh ovinkov, sn peljal zdajl za njim na začetku, in konkretno bolj počasi pelje v ovinek, sej itak pa so časi povedali svoje, sploh pa vsak ve da na marofu ne pride 120 konjov do izraza, da bi lahko jaz zaradi tega mel tolko boljši čas, ampak čamiz pač vedno najde kakšno oljaševalno okolščino....zanimivo da je predn je aprilio kupo govoro, kak je to idealen motor za na marof pa zaprte ovinke pa kaka igračka, pa da niam šans tam s 600-ko, zaj pa je naenkrat najslabši motor to, pa da z 600-ko lahko tolk boljši cajt postaviš....

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamil se ukvarja s preučevanjem kaj sporoča motor samemu vozniku :worship:

:lol1: :lol1: :lol1: crkavam :lol1:

ti kurček od kocija, tebe bom pa tud tak dol počo da ti nebo nič jasno, zdaj se spretno izmikaš, ampak vedi, vsakič ko gre nejko na marof, vsakič je boljši, in vedno manj prednosti imaš... nadrkaval bom toto ninjo kolk se le da, pol pa na nožžž boma rejsala, pa magari gre v prafaktore ninja... :D

ti kar treniraj :devil: ne vem če ti bo na grobniku to hitro presedanje kaj pomagalo, ker tam so malo večje hitrosti v igri, pa malo bolj divja zaviranja pred ovinki, odprt plin skozi cel ovinek itn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: crkavam :lol1:

ti kar treniraj :devil: ne vem če ti bo na grobniku to hitro presedanje kaj pomagalo, ker tam so malo večje hitrosti v igri, pa malo bolj divja zaviranja pred ovinki, odprt plin skozi cel ovinek itn.

no sej boma se tut na marofu pomerla, pa tut na grobniku seveda...lahko tud na tisti tvoji njivi od mobikroga, samo te povej en tedn prej da si kramparce gro dam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: crkavam :lol1:

ti kar treniraj :devil: ne vem če ti bo na grobniku to hitro presedanje kaj pomagalo, ker tam so malo večje hitrosti v igri, pa malo bolj divja zaviranja pred ovinki, odprt plin skozi cel ovinek itn.

in le-te zgoraj naštete stvari so našemu koČiju pisane na kožo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jo le mam :wub:

m_1cef2296caf20a4144fe5c383b251fe7.jpg

emo girl :)

pa še moja in čamilova :worship:

post-6806-1211227099_thumb.jpg

tko no, mal ji že gravitacija nagaja :D

men ni neke pune hakle dora

se strinjam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej use uredu pa prav...samo o tej nikki benz pa res usi lahko samo sanjamo..

PUNE HAKLE je freiiiiii :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej boma se tut na marofu pomerla, pa tut na grobniku seveda...lahko tud na tisti tvoji njivi od mobikroga, samo te povej en tedn prej da si kramparce gro dam :D

pejt če upaš, bo kmal pinzgauer tam :lol1:

in le-te zgoraj naštete stvari so našemu koČiju pisane na kožo :kva2:

jah nekaterim pa pač niso, in si potem kot tolažbo kupijo krosa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po profilu sodeč nimam samo krosa :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja boš moral kmal kaj drugega napisat, ker čamil je rekel da bo zamenjal ;)

vredu...pol najbolš da si 848 vnaprej napišem?

sicer pa tudi sam nevem kaj je naš prijazen čamil, ki je sicer res dober fant storil, da ga je narava tak kaznovala :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to čamac :worship: bova potem pokazala modremu dirkaču kako pa kaj ter s kom ne gre češenj zobat :devil:

.......a potem praviš da bi bil za nejka idealen supermoto, malo po asfaltu in malo off road

supermoto bo za njega ja :D pa še zgledal ne bo kot krpan na kobilici na njem :)

hahahahahahha, dobro smo vidli kolk si mel čase, kolko pa jaz, prehitel sn te itak že takoj na začetku, pol pa tak nisma več skup vozla, prehitevali pa so te vsi po vrsti, pa kolk sn tam gledo če si bil kje odspredi če si prej štartal, sn tui vsak krog bil bolj pri tebi...časov pa si raje kuj nisi mero da ti nebi blo treba povedat, mel pa si jih okol 1:24- 1:25, ker kolk vem je tud frk mimo tebe letel...no sej dobro sej vem kak je to pri tebi, vsak izgovor pride prav, da le ni treba priznat da sn te pohrustal, včasih je motor kriv, včasih kaj druga, pol je vlažnost v zraku neprimerna, itd...haha...komaj čakam da kupiš kaj jačega, da te še s tistim dol počim, pa čeprav tut takrat nikol neoš priznal haha...pa sej dobro, sej te razumem, zaj si mislil, da boš vsaj v motorih jači od nejkota, pa si še tu pogorel, vem da se je težko sprijaznit, sej te razumem...ampak jebiga život je pač taki :lol1:

1.) časov nismo nobenih vidli, ker se nismo štopali, ti si edini neke si mero

2.) prehitel si me ko sem šel na pisto prvi krog za ogrevanje na pa med vožnjo

3.) prehitevali so me vsi po vrsti ja, isti kot tebe: suzuki, Dani, Tapajner, SharpNinja,...

4.) frk ni letel mimo mene

5.) ko boš me ti pohrustal, bom raje prodal vse skup

ja hahah, pa tud ko je vido da nebo mogo kaj prida parirat je reko kao da se bo on zaj posvetil drži in tem zadevam kao da bo lepo zgledal na motoru haha...in tud glede teh ovinkov, sn peljal zdajl za njim na začetku, in konkretno bolj počasi pelje v ovinek, sej itak pa so časi povedali svoje, sploh pa vsak ve da na marofu ne pride 120 konjov do izraza, da bi lahko jaz zaradi tega mel tolko boljši čas, ampak čamiz pač vedno najde kakšno oljaševalno okolščino....zanimivo da je predn je aprilio kupo govoro, kak je to idealen motor za na marof pa zaprte ovinke pa kaka igračka, pa da niam šans tam s 600-ko, zaj pa je naenkrat najslabši motor to, pa da z 600-ko lahko tolk boljši cajt postaviš....

uf drža mi po slikah iz prejšnjih voženj ni bila všeč, morem malo popravit tole, da bo bolj jebačko :P sem preveč vzravnan :) no če bi konkretno bolj počasi peljal v ovinek, pol najbrž po notranji strani ne bi zadnjič letel mimo tebe? časi niso povedali nič, ker se nismo štopali :) oh verjemi da MOJA rs 250 ni za Marof, še Suzuki je rekel, da glede na jetra, ki vozim, lepo peljem in da še on ne bi tak peljal :) sploh pa si se pelal pa si vido prestavno razmerje rs na marofu --> če greš v drugi ovinek, ne gre nikamor iz ovinka, če greš v prvi pa boli pa ravnotak nikamor ne gre in pol pač moreš it not v drugi pa po ovinku takoj šaltat v prvo :) ja ne govori glede motorjev, ker menda tak zabit nisi, da ne bi opazil razlike v konjih da lahko samo zategneš gas pa letiš povsod po ravnem mimo... Sploh pa sem popoldan bil tako rekoč brez bremze, ker sem do ročke stiskal pa še to je bogo primla :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamif saj te mamrad pa vse..samo ne morm se pa zadržat...

tvoja drža je še slabša kot od MX championa koČija :headbang:

sej use uredu da se posvečaš drži..samo ko bi vsaj drža bila lepa..tak nimaš pa nič...ne lepe drže ne dobrega časa...če črto potegnemo je use skup MINUS

prodaj pa kakšno dobro specialko kupi pa bošvozil tour de france :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supermoto bo za njega ja :D pa še zgledal ne bo kot krpan na kobilici na njem :)

1.) časov nismo nobenih vidli, ker se nismo štopali, ti si edini neke si mero

2.) prehitel si me ko sem šel na pisto prvi krog za ogrevanje na pa med vožnjo

3.) prehitevali so me vsi po vrsti ja, isti kot tebe: suzuki, Dani, Tapajner, SharpNinja,...

4.) frk ni letel mimo mene

5.) ko boš me ti pohrustal, bom raje prodal vse skup

uf drža mi po slikah iz prejšnjih voženj ni bila všeč, morem malo popravit tole, da bo bolj jebačko :P sem preveč vzravnan :) no če bi konkretno bolj počasi peljal v ovinek, pol najbrž po notranji strani ne bi zadnjič letel mimo tebe? časi niso povedali nič, ker se nismo štopali :) oh verjemi da MOJA rs 250 ni za Marof, še Suzuki je rekel, da glede na jetra, ki vozim, lepo peljem in da še on ne bi tak peljal :) sploh pa si se pelal pa si vido prestavno razmerje rs na marofu --> če greš v drugi ovinek, ne gre nikamor iz ovinka, če greš v prvi pa boli pa ravnotak nikamor ne gre in pol pač moreš it not v drugi pa po ovinku takoj šaltat v prvo :) ja ne govori glede motorjev, ker menda tak zabit nisi, da ne bi opazil razlike v konjih da lahko samo zategneš gas pa letiš povsod po ravnem mimo... Sploh pa sem popoldan bil tako rekoč brez bremze, ker sem do ročke stiskal pa še to je bogo primla :)

ja ti si kao nisi znal štopat, vemo pa da si bil konkretno počasnejši, kar lahko tud frk potrdi, in risko zadnjič.... pa točno počakal sem par krogov da si ja gume ogrel, da nebi mogo rečt da sn te med ogrevanjem, šele potem sem te ker si resnično po polžje vozo, tud čez ovinke, ...drugač pa, mej svoje veselje, nočem še ti ta kanček upanja ki si ga imel ko si mislo da me boš nažgal odvzet, tak da živi dalje v svojem nerealnem svetu haha...vsi ki pa so bli na marofu pa lahko potrdijo, kdo je bolj konkretno pelal, pa lahko še 100-krat ponovimo pa bomo vidli... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!