Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

čamif saj te mamrad pa vse..samo ne morm se pa zadržat...

tvoja drža je še slabša kot od MX championa koČija :headbang:

sej use uredu da se posvečaš drži..samo ko bi vsaj drža bila lepa..tak nimaš pa nič...ne lepe drže ne dobrega časa...če črto potegnemo je use skup MINUS

prodaj pa kakšno dobro specialko kupi pa bošvozil tour de france :OK:

uuuuuuf, foušija kar vre tukaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuf, foušija kar vre tukaj :lol1:

vre v tvojih jajčkih, ki so tak polna da bo vsak čas prekipelo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vre v tvojih jajčkih, ki so tak polna da bo vsak čas prekipelo :worship:

tak polna da že prek teče haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koči pa čamac že mata skupno točko

nedolžna počasneža :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vre v tvojih jajčkih, ki so tak polna da bo vsak čas prekipelo :worship:

se oglaša tisti, ki je moral it k štojercem na pičke :lol1:

risko, kontaktiraj dejavuja, ma on neke cifre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se oglaša tisti, ki je moral it k štojercem na pičke :lol1:

risko, kontaktiraj dejavuja, ma on neke cifre

veš srček...poznavalci radi poskusimo še pri sosedih :worship:

ljubljano sem pa tko al tko že celo okol obrnu hahahahah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

risko, kontaktiraj dejavuja, ma on neke cifre

sicer pa bi ga ti pa čamil lahko...nevem zakaj se samo njemu smejimo, ko pa imamo tu 2 tipična primerka dejavuja ko je bil par let mlajši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se oglaša tisti, ki je moral it k štojercem na pičke :lol1:

risko, kontaktiraj dejavuja, ma on neke cifre

koči ko boš ti taki zabadać ko risko, pa mel tako soplesalko se mi javi...do takrat pa raje kosi travo na mobikrogu, bo bolj koristno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no saj se mi prov smiliš, ni ti treba svoje jeze stresat na druge

z mitom nisi mel sreče, vozit ga tudi nisi znal (poglej kaj si naredil z zdaj matexovo cbro).....zdaj si kupil nekaj da lahk rečeš da imaš motor.....sej prav da si šel v cross vode, tu so padci nekaj pričakovanega oz. vsakdanjega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koči ko boš ti taki zabadać ko risko, pa mel tako soplesalko se mi javi...do takrat pa raje kosi travo na mobikrogu, bo bolj koristno :D

ti si tut lahk kar tiho........raje si dol snami blinkerje pa daj na tisto mesto crash pade....ker po teh marofških doživetjih sodeč jih boš v enem dnevu rabil večrat kot rabijo blinkerje tisti ki delajo izpitno vožnjo skozi center mesta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no saj se mi prov smiliš, ni ti treba svoje jeze stresat na druge

z mitom nisi mel sreče, vozit ga tudi nisi znal (poglej kaj si naredil z zdaj matexovo cbro).....zdaj si kupil nekaj da lahk rečeš da imaš motor.....sej prav da si šel v cross vode, tu so padci nekaj pričakovanega oz. vsakdanjega

hahha kocigan zaj pa umiram tu ko berem tole objavo :OK:

take kosmate je grčar ponavad pisu :D

usi se mojmu mitotu smejijo..če se ne motm je tvoj jajček še 10x bl crkovau...tud ti si ga poču itd..o tej nesreči prosm res ne bi..ker sej use uredu pa zajebancija ...sam smejat se nesrečam pa ni lih normalno..sicer pa le glej da ne boš ti naslednji :yes:

v cross vodah ne bom dolgo...tak da ne skrbet preveč zame...TEBE pa prehitim s kolesom po kateremkoli dirkališču tko da ti res ne preveč govort..bi se sekiral če bi mi to reku nekdo k ga res PELJE...original je z manj kilometri peljal v primerjavi s tabo kot dan in noč tko da nejmures svaka čast...ti pa ko sicele dneve na tisti offroad progi si pa res ološ tak ko tvoja ninja kuščarska...

P.S. bom pa prišel preizkusit mal tvojo pistico s ktmom..boš vsaj vidu kaj je motor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tut lahk kar tiho........raje si dol snami blinkerje pa daj na tisto mesto crash pade....ker po teh marofških doživetjih sodeč jih boš v enem dnevu rabil večrat kot rabijo blinkerje tisti ki delajo izpitno vožnjo skozi center mesta

če bi se ti vozil tako kot on bi že 10x padef :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tut lahk kar tiho........raje si dol snami blinkerje pa daj na tisto mesto crash pade....ker po teh marofških doživetjih sodeč jih boš v enem dnevu rabil večrat kot rabijo blinkerje tisti ki delajo izpitno vožnjo skozi center mesta

nimam blinkerjev gor zaj, niti ko se po cesti furam...čuj drugač pa, jaz mam vsaj doživetja, ti pomoje edino kaj doživiš, je par debelih orgazmičov, na tiste stare posnetke iz mobikroga, ko si nadrkal tistih 5 ovinkov na pamet, zaj pa si že cel vkotan in nesposoben za vožnjo, pol pa se tam zgovarjaš kak nimaš nekih poliestrov, pa izpita pa teh kozlarij....ajajaj koci, sn mislo da te je več v hlačah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej priznam, ste sami hard core racerji, se vidimo na grobniku, pa da se ne bo kdo usral ko bo treba it :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej priznam, ste sami hard core racerji, se vidimo na grobniku, pa da se ne bo kdo usral ko bo treba it :worship:

haha res si preveč glasn..2x si biu na grobniku in še to kot gledalec...ko boš pa kaj dosegel tam se javi tu..do takrat pa z dejavujem ugotavljajta kako bosta letos peljala pod 1.40 ker so vama serviserji rekli da majo tote ninje nevem kakšn potencial :worship:

koci for president :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej priznam, ste sami hard core racerji, se vidimo na grobniku, pa da se ne bo kdo usral ko bo treba it :worship:

glede na to da si se že ti zdaj 2 krat usral ko smo šli na marof, zaradi neutemeljenih in bednih razlogov, lahko pol tut mi kakšen kakec spustimo, če bojo šolske obveznosti ali kateri drugi malo bolj pomembni dogodki...če ne bo letos jeseni, pa 10000% naslednjo pomlad se vidimo...vsekakor pa še vedno vabljen na marof, kdaj med počitnicami, bosta si lahko z čamizom delila zadnjo mesto :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, ti sam raje gruntal kako ti bo ratalo priti od 1. do 15. krtine na pašniku za bajto brez da bi padel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boj za zadnje mesto bo res napet, saj je en slabši od drugega in bi bilo nefer če bi samo enega postavili na zadnje mesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da si se že ti zdaj 2 krat usral ko smo šli na marof, zaradi neutemeljenih in bednih razlogov, lahko pol tut mi kakšen kakec spustimo, če bojo šolske obveznosti ali kateri drugi malo bolj pomembni dogodki...če ne bo letos jeseni, pa 10000% naslednjo pomlad se vidimo...vsekakor pa še vedno vabljen na marof, kdaj med počitnicami, bosta si lahko z čamizom delila zadnjo mesto :lol1: .)

mah daj nehaj no.........kolkrat si se ti usral za na mobija lani :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, ti sam raje gruntal kako ti bo ratalo priti od 1. do 15. krtine na pašniku za bajto brez da bi padel

čuj jaz tu pa tam zapeljem malo na kako krtino, me prav zanima če bi se ti pri taki hitrosti še obdržal na motoru brez padca, no ampak sej pomoje bi se, si tak navajen, glede na to da si se leta že vozil cele dneve po samih krtinah in pašnikih...si kar domač tukaj, tak da ti ne rabim razlagat kak to gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj jaz tu pa tam zapeljem malo na kako krtino, me prav zanima če bi se ti pri taki hitrosti še obdržal na motoru brez padca, no ampak sej pomoje bi se, si tak navajen, glede na to da si se leta že vozil cele dneve po samih krtinah in pašnikih...si kar domač tukaj, tak da ti ne rabim razlagat kak to gre :D

ni letelo nate veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah daj nehaj no.........kolkrat si se ti usral za na mobija lani :headbang:

dečko kaj ti razumeš da sploh kombinezona nisem imel ...menda nebom s kavbojkami prišel na tisto vašo mravljišče...in imel sem lani prevoženih vsega skup 500 km z ninjo, in to samo ravninskih...me zanima kak si ti vozo po 500km z mitotom...zdaj ko pa sn že malo nadrkal pa je zadeva drugačna, grem dirkat kdaj češ, čeprav še daleč da bi dobro vozil, mam pa vsaj opremo pa tud bolj siguren sem že...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!