Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja no in kaj potem tebi ni jasno, kaj naj grem z pobranimi qualifiercami na marof :headbang: že sam jokaš kok so zanič pa so skor nove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no in kaj potem tebi ni jasno, kaj naj grem z pobranimi qualifiercami na marof :headbang: že sam jokaš kok so zanič pa so skor nove

jst sm mislu da ma tak racer sponzorje...pol pa bl kurac če si tak kisel :D

aja...imamo nov nick zate..kar sam si ga spremeni ker imaš lih pooblastila

naštimaj si:

POSRANEC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kocigan kdaj gremo skupi pit?

tle v lj sploh ne hodim veliko ven, se ga rajši čez vikend nabijem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no in kaj potem tebi ni jasno, kaj naj grem z pobranimi qualifiercami na marof :headbang: že sam jokaš kok so zanič pa so skor nove

par krogov bi ti že zdržale, če bi pa čamilov tempo vozo bi pa itak lahko se 3 dni neprekinjeno po marofu vozo z njimi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje !!!!!!!!!!!!!!

Zdej pa, če takoj ne zgladite sporov bom zaklenu to temo... Takoj pejte na pir skupej :angry:

Vsak naj pelje po svojih zmožnostih, po svojih potrebah, važno je, da se mamo vsi skupaj FAJN !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par krogov bi ti že zdržale, če bi pa čamilov tempo vozo bi pa itak lahko se 3 dni neprekinjeno po marofu vozo z njimi :D

ja to verjamem da bi, samo kaj se mi splača hodit tok km do tam da potem odpelje tistih 10 hitrih krogov, ostalo pa se jajcam po pisti.......brez veze nekaj na pol delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje !!!!!!!!!!!!!!

Zdej pa, če takoj ne zgladite sporov bom zaklenu to temo... Takoj pejte na pir skupej :angry:

Vsak naj pelje po svojih zmožnostih, po svojih potrebah, važno je, da se mamo vsi skupaj FAJN !!!!

ja zakleno boš to temo seveda, glavni si zaj...a tu že leta not nabijamo pa se zajebavamo....no sej drugač pa lahko ti še kaj poveš kako se vozi, kot najjači tester novih motociklov in športni novinar :D :lol1: ....al ti to na onem simulatorju treniraš/testiraš, pa pišeš poročila kak se obnaša motor hahah

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet faušija :headbang: roky je na dobri poti da postane novinar in testni voznik motorjev za kako revijo....in kje imaš lepši šiht kot da se usedeš na motor in se pelješ :hmm: ......ni treba vsega povprek zafrkavat, nekje je treba začet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet faušija :headbang: roky je na dobri poti da postane novinar in testni voznik motorjev za kako revijo....in kje imaš lepši šiht kot da se usedeš na motor in se pelješ :hmm: ......ni treba vsega povprek zafrkavat, nekje je treba začet

valda, cicido je že v pričakovanju, da dobi odgovor, kako se obnaša nov tricikel za naše najmlajše, z novimi karbonskimi pedali :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet faušija :headbang: roky je na dobri poti da postane novinar in testni voznik motorjev za kako revijo....in kje imaš lepši šiht kot da se usedeš na motor in se pelješ :hmm: ......ni treba vsega povprek zafrkavat, nekje je treba začet

jaz sem fauš samo kociganu :OK:

božiček prinesi mi ninjico plus vsaj 1/10 dirkaškega znanja in izkušenj od najjačega mojstra koČija...

koci..mislm da ne bom rabil ninje če bom hotel tvoje znanje uporabit...ktma bom zalaufu pa gasssaaa po šumi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zakleno boš to temo seveda, glavni si zaj...a tu že leta not nabijamo pa se zajebavamo....no sej drugač pa lahko ti še kaj poveš kako se vozi, kot najjači tester novih motociklov in športni novinar :D :lol1: ....al ti to na onem simulatorju treniraš/testiraš, pa pišeš poročila kak se obnaša motor hahah

Zakaj pa ne? Glede na jebanje bi jo že moral !

Če misliš, da me boš s svojo bedno provokacijo potolkel si se pošteno zmotil, se ne oziram na neargumentirane kritike, nekoga, ki samo nekaj kritizira preko interneta, da lahko krepko razmisli in pregleda kje bo našel "napako" v nasprotniku... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda, cicido je že v pričakovanju, da dobi odgovor, kako se obnaša nov tricikel za naše najmlajše, z novimi karbonskimi pedali :lol1:

jaz sem fauš samo kociganu :OK:

božiček prinesi mi ninjico plus vsaj 1/10 dirkaškega znanja in izkušenj od najjačega mojstra koČija...

koci..mislm da ne bom rabil ninje če bom hotel tvoje znanje uporabit...ktma bom zalaufu pa gasssaaa po šumi :OK:

hahaha

imbecila mongoloidna, nista vredna da vaju pes poščije :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem fauš samo kociganu :OK:

božiček prinesi mi ninjico plus vsaj 1/10 dirkaškega znanja in izkušenj od najjačega mojstra koČija...

koci..mislm da ne bom rabil ninje če bom hotel tvoje znanje uporabit...ktma bom zalaufu pa gasssaaa po šumi :OK:

pizda jaz tut kociganu, predvem pa čamizu, zaj že ziher sanja kak leti mimo mene na marofu...upam da mu sladke sanje čimbolj dolgo trajajo revežu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? Glede na jebanje bi jo že moral !

Če misliš, da me boš s svojo bedno provokacijo potolkel si se pošteno zmotil, se ne oziram na neargumentirane kritike, nekoga, ki samo nekaj kritizira preko interneta, da lahko krepko razmisli in pregleda kje bo našel "napako" v nasprotniku... .)

oh oh, odvetniški se roky...žal samo z dvoletno elektro šolo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo reesko najboljše da grema spat, čamiza sma itak že potolkla pred pol ure, ta kocigan pa tut nima več nekih izvirnih, ovi roky pa itak nikol ni za akcijo....tak da danes je zmaga najina :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha

imbecila mongoloidna, nista vredna da vaju pes poščije :headbang:

koci! suspendiral te bom zaradi žalitev! tudi 1x te nisem užalil ti pa si mene pravkar! pa tak profesionalec kot si...da te ni sram...samo se pa vidi, da si komaj zdelal maturo...ne znaš govorit brez žalitev...

pizda jaz tut kociganu, predvem pa čamizu, zaj že ziher sanja kak leti mimo mene na marofu...upam da mu sladke sanje čimbolj dolgo trajajo revežu :D

čamif upam da te budilka jutri ne zbudi zgodaj...da boš lažje natreniral vse :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci! suspendiral te bom zaradi žalitev! tudi 1x te nisem užalil ti pa si mene pravkar! pa tak profesionalec kot si...da te ni sram...samo se pa vidi, da si komaj zdelal maturo...ne znaš govorit brez žalitev...

čamif upam da te budilka jutri ne zbudi zgodaj...da boš lažje natreniral vse :OK:

o velecenjena driska s spominom zlate ribice, preberi:

jst sm mislu da ma tak racer sponzorje...pol pa bl kurac če si tak kisel biggrin.gif

aja...imamo nov nick zate..kar sam si ga spremeni ker imaš lih pooblastila

naštimaj si:

POSRANEC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo reesko najboljše da grema spat, čamiza sma itak že potolkla pred pol ure, ta kocigan pa tut nima več nekih izvirnih, ovi roky pa itak nikol ni za akcijo....tak da danes je zmaga najina :OK:

nezanimivo je to...al sva midva tok dobra...al so pa nasprotniki tok bedni...

no ja...v vožnji so 100%...danes sva pa še midva dokazala, da tudi v besednem spopadu ne sežejo niti do kolen

koci rad te imam :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja sej pravim riskač, intelekualca sma pač spet povozla te teksačane, pol ko pa ne morjo več pa začnejo z nekimi žaljivkami...rema raje spat in jih pustiva v njihovem svetu polnem zašmiranih rok, krvavečih žuljev, ter vulgarnem besedišču...na tak nizek nivo se ne bova spuščala... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koci...posranec ni žalitev...tudi ti si rekel da se ne boste POSRALI ko bo treba it na grobnik..ti si se že karnekajkrat...zato si posranec...

imbecil pa mislm da neveš kaj je...ker drugač tega ne bi meni rekel...

rtm pune hakle :grim :OK:

ja ja sej pravim riskač, intelekualca sma pač spet povozla te teksačane, pol ko pa ne morjo več pa začnejo z nekimi žaljivkami...rema raje spat in jih pustiva v njihovem svetu polnem zašmiranih rok, krvavečih žuljev, ter vulgarnem besedišču...na tak nizek nivo se ne bova spuščala... :D

pokal je v rokah zmagovalec, kamor tudi spada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imbecil

bebec, Srednja stopnja suševne manjrazvitosti. Odrasel človek, ki ne preseže umske razvitosti 3-7 let starega otroka.

ali drugače povedano: nejkooo in reesko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja umska razvitost je v 2% najbolj nadarjenih otrok v sloveniji...govorim za mojo generacijo

koci saj nisi preveč jezen? ti le pridno treniraj da jaz spet pridem v SS vode(brez skrbi ne bo dolgo)..pa da bova šla na nož...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tabo ne grem dirkat, ker nočem da se mi zgodi to kar se je originalnemu, lahko pa štopamo čase krogov, vsakemu posebej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh oh, odvetniški se roky...žal samo z dvoletno elektro šolo :lol1:

Hahaha, a se zopet obešaš na šolo, kajne? Pa koji kurac sem ti jaz kriv, da te fotr doma prefukava, če nimaš dobrih ocen? Jest mam drugačne vizije in želje kot ti, in prav ugaja mi to, ker ne mislim cele dneve drkati tvoje matematične fore v pisarni in postati en zapiflan g33k, ki se bo v družbi komajda kaj znašel. Sorrčy, nekaj velja tudi splošna razgledanost, ne samo izobrazba. Tisti majster, kateri te bo vzel na šiht si pa zasluži kakšen simboličen kipec, kot nagrado.

Še enkrat; nisem ti jaz kriv, če si spregledal sporočilo, ko smo pri motosvetu iskali nove sodelavce, poslal bi prošnjo in če bi tvoj profil ustrezal zahtevam bi verjetno bil v ekipi, kajne? Tko pa ti veselo drkaj svoj faks naprej pa se ne vtikaj v druge. Konec konec pa zakaj si v živo tih kot miška, samo po internetu ves pameten, ko imaš čas za razmislek, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!