Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ali drugače povedano: nejkooo in reesko

koci mislim da si danes odpovedal na celi črti, sploh pa zaj ko ni blo tvojega okroglega zaveznika čamiza, ki je bil potolčen že v prvi rundi...zaj si pa začel z nekimi vulgarnimi VSŠ-jevskimi forami, tak da nisi več vredn da ti intelektualca kot midva sploh kaj odgovarjava zaenkrat...ko boš se pa pomiril, in te bo napad VSŠ-jevske besedne zaostalosti minil, pa se lahko spet dalje menimo...do takrat pa predlagam da se pridružiš čamizu in njegovim nikoli doživetim mokrim sanjam... :D

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tabo ne grem dirkat, ker nočem da se mi zgodi to kar se je originalnemu, lahko pa štopamo čase krogov, vsakemu posebej

originalnega nisem nabil za 10krogov...tebe pa bi..tako da ne govori o tem da bi se vama isto zgodilo...ti motorja tudi iz stojala ne bi dal če bi imel take gume kot sem jih imel jaz...jaz sem pa po kolenu šibal...

sicer pa če štopava čase bo še slabše zate ker ne le da sem jazdober....ti si slab tako da bi še od povprečja izstopal...

oh ti moj koci..upam da te nisva z nejkotom tako sprovocirala da boš probal postati tak ko sva midva...ti povem v naprej..ne moreš nama parirat tudi približno ne..samo da ne boš rekelda sva midva kriva za tvojo nesrečo

P.S. je težko ostati profesionalen ha ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, a se zopet obešaš na šolo, kajne? Pa koji kurac sem ti jaz kriv, da te fotr doma prefukava, če nimaš dobrih ocen? Jest mam drugačne vizije in želje kot ti, in prav ugaja mi to, ker ne mislim cele dneve drkati tvoje matematične fore v pisarni in postati en zapiflan g33k, ki se bo v družbi komajda kaj znašel. Sorrčy, nekaj velja tudi splošna razgledanost, ne samo izobrazba. Tisti majster, kateri te bo vzel na šiht si pa zasluži kakšen simboličen kipec, kot nagrado.

Še enkrat; nisem ti jaz kriv, če si spregledal sporočilo, ko smo pri motosvetu iskali nove sodelavce, poslal bi prošnjo in če bi tvoj profil ustrezal zahtevam bi verjetno bil v ekipi, kajne? Tko pa ti veselo drkaj svoj faks naprej pa se ne vtikaj v druge. Konec konec pa zakaj si v živo tih kot miška, samo po internetu ves pameten, ko imaš čas za razmislek, kajne?

no no, predlagam da greta s kocijem skup spančkat lepo, pa še čamiza pozdravita, čeprav je on drugač malo bolj na nivoju kot vidva...drugač pa drugi odstavek------> :lol1: ,...v živo je treba bit previdn, mam jaz vedno na zalogi kaj sočnega, ampak vseeno je treba pazit na take vročekrvne teksačane kot sta vidva s kocijem, ki bi pol ko glava zataji rada verjetno kar s pestmi reševala zadeve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko smo spet pri izbobrazbi..........dost žalostno da ima top strojnik v mariboru twin spark na ninji, se ti vidi da samo enačbe drkaš.....kako imaš dioptrijo ? dno steklenice? bo treba mal knjige spustit in kako stvar v roke prijet, ne samo skice in slikce gledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr se vm pa mogoče pridružm v razredu 125ccm.. bom končno prešaltala iz skuterja na 125, če bo šlo vse po sreči.. upam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko smo spet pri izbobrazbi..........dost žalostno da ima top strojnik v mariboru twin spark na ninji, se ti vidi da samo enačbe drkaš.....kako imaš dioptrijo ? dno steklenice? bo treba mal knjige spustit in kako stvar v roke prijet, ne samo skice in slikce gledat

če odteguješ in zateguješ šraufe še ne pomeni da si najboljši...tako da le ne misli da si :naughty:

teorije pa tko al tko nimaš nobene...

samo priznaj si..pokosila sva te...čamil revež se je vdal..še ti priznaj pa bo :worship:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko smo spet pri izbobrazbi..........dost žalostno da ima top strojnik v mariboru twin spark na ninji, se ti vidi da samo enačbe drkaš.....kako imaš dioptrijo ? dno steklenice? bo treba mal knjige spustit in kako stvar v roke prijet, ne samo skice in slikce gledat

no no koci, sn povedal da nisi več zanimiv s tem, res zanimivo da si v tolkem času našel samo en moj kiks, pa še to si ga sam pomoje preuredil kot moderator, ker drugač se jaz nikol tak ne zmotim...drugač pa da ne bom jaz začel naštevat tvojih VSŠ vsakodnevnih kiksov, jih je tolko da se niti več ne smejem, ker je že kar žalostno...drugač pa mimogrede, si jaz na motorju čisto vse sam porihtam

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

originalnega nisem nabil za 10krogov...tebe pa bi..tako da ne govori o tem da bi se vama isto zgodilo...ti motorja tudi iz stojala ne bi dal če bi imel take gume kot sem jih imel jaz...jaz sem pa po kolenu šibal...

sicer pa če štopava čase bo še slabše zate ker ne le da sem jazdober....ti si slab tako da bi še od povprečja izstopal...

oh ti moj koci..upam da te nisva z nejkotom tako sprovocirala da boš probal postati tak ko sva midva...ti povem v naprej..ne moreš nama parirat tudi približno ne..samo da ne boš rekelda sva midva kriva za tvojo nesrečo

P.S. je težko ostati profesionalen ha ?

:lol1: in potem praviš da si v 2% najbolj umsko razvitih otrok v sloveniji :headbang: nisi

ja ti si dober, v nabijanju in v ničemer drugem

profesionalen ??? zakaj že, sej to ni moj šiht, to počnem iz dobre volje....samo vračam milo za žajfo.....kakor se boš ti obnašal do mene, tako se bom jaz do tebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če odteguješ in zateguješ šraufe še ne pomeni da si najboljši...tako da le ne misli da si :naughty:

teorije pa tko al tko nimaš nobene...

samo priznaj si..pokosila sva te...čamil revež se je vdal..še ti priznaj pa bo :worship:

ti pa nejkoo, nikoli :lol1:

jutr se vm pa mogoče pridružm v razredu 125ccm.. bom končno prešaltala iz skuterja na 125, če bo šlo vse po sreči.. upam!

in kaj bo po novem parkirano v garaži ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, predlagam da greta s kocijem skup spančkat lepo, pa še čamiza pozdravita, čeprav je on drugač malo bolj na nivoju kot vidva...drugač pa drugi odstavek------> :lol1: ,...v živo je treba bit previdn, mam jaz vedno na zalogi kaj sočnega, ampak vseeno je treba pazit na take vročekrvne teksačane kot sta vidva s kocijem, ki bi pol ko glava zataji rada verjetno kar s pestmi reševala zadeve :D

Zadnja stvar katera bi mi prišla na misel je obračunavanje s pestmi.

Pač, če te moti to, da pišem za motosvet, se lepo prosim pritoži pa ti z veseljem prepustim mesto v ekipi !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: in potem praviš da si v 2% najbolj umsko razvitih otrok v sloveniji :headbang: nisi

ja ti si dober, v nabijanju in v ničemer drugem

profesionalen ??? zakaj že, sej to ni moj šiht, to počnem iz dobre volje....samo vračam milo za žajfo.....kakor se boš ti obnašal do mene, tako se bom jaz do tebe

teh 2% se nisem sam spomnil..samo si me razjezil s to tvojo žalitvijo in imbecilom pa sem omenil...

dobro nabijam ženske ja...ko bi ti vedel kako :naughty: (aja neveš kako to zgleda)

no še eno žalitev mi spusti če upaš pa bomo nojzu sporočili kako se njegovi uslužbenci obnašajo...

ah koci, koci...najbolj pameten si ko molčiš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res žalostno da dva navadna uporabnika, totalno zjebeta nekega moderatorja, ki bi naj ostal profesionalen in objektiven...ejeje moj koci, vidiš ovi roky raje se niti ne spušča v naju, ker ve da nima šans, in se kao nardi pametnega, ker ve pač da ga besedni dvoboji z nama žal presegajo, ti pa se nekaj spuščaš na silo, pol pa jok in stok ko dobiš VSŠ-jevski napad...včasih ti je še uspevalo ko ti je čamiz ko je še kolk tolk eliten pomagal, zaj pa si odpovedo na celi črti...bogi bogi koci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh 2% se nisem sam spomnil..samo si me razjezil s to tvojo žalitvijo in imbecilom pa sem omenil...

dobro nabijam ženske ja...ko bi ti vedel kako :naughty: (aja neveš kako to zgleda)

no še eno žalitev mi spusti če upaš pa bomo nojzu sporočili kako se njegovi uslužbenci obnašajo...

ah koci, koci...najbolj pameten si ko molčiš :kva2:

dej no dej, lahk takoj zdaj, be my guest :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa nejkoo, nikoli :lol1:

a bejž, bejž...zakaj si potemtakem prešaltal na žalitve?

porini glavo v pesek da bo mir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja stvar katera bi mi prišla na misel je obračunavanje s pestmi.

Pač, če te moti to, da pišem za motosvet, se lepo prosim pritoži pa ti z veseljem prepustim mesto v ekipi !!!

nikakor, ti še vedno očitno ne razumeš poante teme 125-ke javite se...ta tema je nekaj posebnega, če še nisi opazil...pa tud na mene in moje izjave vidim da se še tud nisi navado... :D

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bejž, bejž...zakaj si potemtakem prešaltal na žalitve?

porini glavo v pesek da bo mir

a si spet zgubil spomin, ti si začel, jaz samo vračam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res žalostno da dva navadna uporabnika, totalno zjebeta nekega moderatorja, ki bi naj ostal profesionalen in objektiven...ejeje moj koci, vidiš ovi roky raje se niti ne spušča v naju, ker ve da nima šans, in se kao nardi pametnega, ker ve pač da ga besedni dvoboji z nama žal presegajo, ti pa se nekaj spuščaš na silo, pol pa jok in stok ko dobiš VSŠ-jevski napad...včasih ti je še uspevalo ko ti je čamiz ko je še kolk tolk eliten pomagal, zaj pa si odpovedo na celi črti...bogi bogi koci :D

:worship: :worship: :worship:

koci predlagam da greš spat in da se greš učit da boš vsaj ta reven VSŠ program naredil, če že sedaj veš da za UNI sposoben nisi

ah ti mali koci :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bo po novem parkirano v garaži ?

zaenkrat naj še ostane skrivnost.. jutr, ko bom za zihr vedla če ga bom uzela al ne, pa sporočim :) grem spat, da bo čimprej dan. nočko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si spet zgubil spomin, ti si začel, jaz samo vračam

haha tale pa je za lase privlečena

moram ti pa priznati...da čeprav si VSŠ te imam rad :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

koci predlagam da greš spat in da se greš učit da boš vsaj ta reven VSŠ program naredil, če že sedaj veš da za UNI sposoben nisi

ah ti mali koci :naughty:

reven vsš ja, sam čak ko se boš drug let tut ti prepisal

no kaj še nisi sporočil noiseu da te žalim, lej lih zdej je gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res žalostno da dva navadna uporabnika, totalno zjebeta nekega moderatorja, ki bi naj ostal profesionalen in objektiven...ejeje moj koci, vidiš ovi roky raje se niti ne spušča v naju, ker ve da nima šans, in se kao nardi pametnega, ker ve pač da ga besedni dvoboji z nama žal presegajo, ti pa se nekaj spuščaš na silo, pol pa jok in stok ko dobiš VSŠ-jevski napad...včasih ti je še uspevalo ko ti je čamiz ko je še kolk tolk eliten pomagal, zaj pa si odpovedo na celi črti...bogi bogi koci :D

Si se zmotil. Z reeskotam se nimam za kaj kregat, ker se po mojem mnenju super razumeva, le ti maš neke probleme, vedno... Preprosto se mi pa neda tukaj nekaj s tabo ukvarjati in s tvojo izobrazbo. Bom po tvojem imenu in priimku povprašal čez 10 let, me zanima, če te bodo sploh v TIS2018 vpisali, kaj šele, da bi bil kje med tako ali drugače znanimi inženirji...mogoče med tistim inženirji, ki načrtujejo kante za odpadke, ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ VSŠ-freak

zame in za moj študij se pa res ne rabiš skrbeti..najprej pri sebi pošlihtaj da bo tak ko bo..potem pa se še za druge skrbi...

si že pojokal nojzu ha?

jokica mala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ VSŠ-freak

zame in za moj študij se pa res ne rabiš skrbeti..najprej pri sebi pošlihtaj da bo tak ko bo..potem pa se še za druge skrbi...

si že pojokal nojzu ha?

jokica mala

no vidiš ti se vtikaš v moj študij, ne jokaj potem da se jaz ne rabim v tvojega :headbang:

ne nisem ne, še nič ne ve o tem, čakam da narediš prvi korak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!