Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

twin spark

nič drugega oprijemljivega ni kajne?

žalostno, zelo žalostno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reven vsš ja, sam čak ko se boš drug let tut ti prepisal

no kaj še nisi sporočil noiseu da te žalim, lej lih zdej je gor

eh to se je risko hecal, da bi se tožli pa je res zadnje...tut vidva z rokyjem sta fer pa me ne zatožita (vsaj upam no), tak da na tako primitovnem nivoju res ne bomo obračunavali...bolše da lepo med sabo se malo pohecamo, dans pač si zgubo koci jebiga, življenje ni potica...tut mene so že kdaj potolkli pa sem priznal...sta si vidva s čamacom kar podobna drugač...noben ne bo priznal poraza, on ne na dirkališču ti pa ne tu na forumu, pa da je nevemkaj...ejeje buckota moja :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič drugega oprijemljivega ni kajne?

žalostno, zelo žalostno

jah kaj pa čem, on kar naprej vsš vsš, jaz bom pa twin spark

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš ti se vtikaš v moj študij, ne jokaj potem da se jaz ne rabim v tvojega :headbang:

ne nisem ne, še nič ne ve o tem, čakam da narediš prvi korak

ne bom naredil prvega...raje uživam v tem ker vem da pišeš s solzami v očeh

pa nevem zakaj si to tak h srcu jemlješ...pač polomila sva te..to je to...še na pisti te morva(pa ni fora da si bolši ampak priložnosti še ni bilo) pol si daš pa lahko najini imeni na rit tetovirat...

rtm pune hakle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to se je risko hecal, da bi se tožli pa je res zadnje...tut vidva z rokyjem sta fer pa me ne zatožita (vsaj upam no), tak da na tako primitovnem nivoju res ne bomo obračunavali...bolše da lepo med sabo se malo pohecamo, dans pač si zgubo koci jebiga, življenje ni potica...tut mene so že kdaj potolkli pa sem priznal...sta si vidva s čamacom kar podobna drugač...noben ne bo priznal poraza, on ne na dirkališču ti pa ne tu na forumu, pa da je nevemkaj...ejeje buckota moja :wub:

ne tebe niti koga drugega iz te 125 skupine nisem še nikoli nikomur zatožil, če je bilo treba ukrepat sem to storil sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kaj pa čem, on kar naprej vsš vsš, jaz bom pa twin spark

on se je samo 1x zmotil twin spark..ti pa vsak dan skoraj hodiš na VSŠ :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom naredil prvega...raje uživam v tem ker vem da pišeš s solzami v očeh

pa nevem zakaj si to tak h srcu jemlješ...pač polomila sva te..to je to...še na pisti te morva(pa ni fora da si bolši ampak priložnosti še ni bilo) pol si daš pa lahko najini imeni na rit tetovirat...

rtm pune hakle

vajini imeni jaz napišem le na dno wc školjke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se zmotil. Z reeskotam se nimam za kaj kregat, ker se po mojem mnenju super razumeva, le ti maš neke probleme, vedno... Preprosto se mi pa neda tukaj nekaj s tabo ukvarjati in s tvojo izobrazbo. Bom po tvojem imenu in priimku povprašal čez 10 let, me zanima, če te bodo sploh v TIS2018 vpisali, kaj šele, da bi bil kje med tako ali drugače znanimi inženirji...mogoče med tistim inženirji, ki načrtujejo kante za odpadke, ja!

vsako delo je častno, če ga častno opravljaš, to bi ti moral vedet gospod vseved, odvetnik, psiholog, sociolog, moralizator in nevemkajše...ni prav da se norčuješ iz poklicov, bilokakršni že so :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vajini imeni jaz napišem le na dno wc školjke

spet VSŠ bruha iz tebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom naredil prvega...raje uživam v tem ker vem da pišeš s solzami v očeh

pa nevem zakaj si to tak h srcu jemlješ...pač polomila sva te..to je to...še na pisti te morva(pa ni fora da si bolši ampak priložnosti še ni bilo) pol si daš pa lahko najini imeni na rit tetovirat...

rtm pune hakle

on se je samo 1x zmotil twin spark..ti pa vsak dan skoraj hodiš na VSŠ :kva2: :kva2: :kva2:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH :worship:

zakaj imaš potem toliko povedat čez vsš

vsš pa ni delo, ampak podpiranje možganske lenobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj imaš potem toliko povedat čez vsš

bom jaz odgovoril...ker si ti tipičen VSŠjevec...in le iz česa se potem norčuje?

P.S. da ne boš tole vzel kot žalitev..ker ni bilotako napisano...raje vnaprej povem, ker čim je malo sumljivo oz. dvoumno se ti takoj zapičiš...vohun moj mali :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako delo je častno, če ga častno opravljaš, to bi ti moral vedet gospod vseved, odvetnik, psiholog, sociolog, moralizator in nevemkajše...ni prav da se norčuješ iz poklicov, bilokakršni že so :nono:

Evo, dobil si odgovor... zato, ker imaš ti toliko čez VSŠ za povedati .)

In nevem kdo se je norčeval iz Cicidoja, itd... ? :)

zakaj imaš potem toliko povedat čez vsš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kocigan morem spat..da bom jutri naspan...namreč imam priprave za maturo...

rad te imam pune hakle...

grem pa spat z nasmeškom...hvala za tako lep večer :worship: bomo jutri ponovili :OK:

lahko noč vsem..kociju pa še koš lupčijev =* =* =*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr se vm pa mogoče pridružm v razredu 125ccm.. bom končno prešaltala iz skuterja na 125, če bo šlo vse po sreči.. upam!

opa, leto to :D

pa poj k bo prlimej kšno fotko, (od sebe pa do motorja, pa od sebe na motorju) :D haha

zaenkrat naj še ostane skrivnost.. jutr, ko bom za zihr vedla če ga bom uzela al ne, pa sporočim :) grem spat, da bo čimprej dan. nočko!

:D najt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo riskač, za nameček pa sma še tukaj zmagala hehe:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?act=Stats

kot sem že rekel...kocigan je zmeraj za nama...ko se gre vune na bejbe, na pisti, v verbalnem dvoboju itd itd

@ nejkooo

en prijateljski nasvet..pojdi raje spat in ga pusti pri miru..nikoli ne veš..lahko da je treniral judo(in je celo državni prvak) ali ima pa 10 rotweilerjev(nevem kako se napiše) doma in jih bo spustil nate...saj veš UGRIZ LE-TEGA PSA ZELO BOLI :naughty:

pa brez zamere :OK:

nočko :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH :worship:

vsš pa ni delo, ampak podpiranje možganske lenobe

je pa podpiranje praktičnega znanja, katerega ti nikoli ne boš imel :winkiss:

tako ja, pojdita raje spat in napolnit tistih par možganskih celic ki jih še premoreta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že rekel...kocigan je zmeraj za nama...ko se gre vune na bejbe, na pisti, v verbalnem dvoboju itd itd

@ nejkooo

en prijateljski nasvet..pojdi raje spat in ga pusti pri miru..nikoli ne veš..lahko da je treniral judo(in je celo državni prvak) ali ima pa 10 rotweilerjev(nevem kako se napiše) doma in jih bo spustil nate...saj veš UGRIZ LE-TEGA PSA ZELO BOLI :naughty:

pa brez zamere :OK:

nočko :wub:

hahahaha, good night ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa podpiranje praktičnega znanja, katerega ti nikoli ne boš imel :winkiss:

tako ja, pojdita raje spat in napolnit tistih par možganskih celic ki jih še premoreta

mwaa kočigan :wub: ...sej te mamo radi, isto kot čamiza, z vsemi njegovimi napakami, in odvečnimi kilogrami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz imam vaju z riskom rad, čeprav sta malo drugačna, premaknjena.......ampak kakšen bi pa bil svet če bi bili vsi enaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha, tak ko sem se pa zaj nasmejal.. to pa.... nejko nimaš ti bolj pametnega dela?

nejko je boga za jajca prijel ker je bil na marofu,

reesko mu hoče bit enak. vendar ne more,

čamil se je umaknil ker je pametnješi,

koci pa se ni pustil nejkutu, ker ve da mu lahko konkurira....

to je moja obnova, še enkrat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!