Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hahahaha, tak ko sem se pa zaj nasmejal.. to pa.... nejko nimaš ti bolj pametnega dela?

nejko je boga za jajca prijel ker je bil na marofu,

reesko mu hoče bit enak. vendar ne more,

čamil se je umaknil ker je pametnješi,

koci pa se ni pustil nejkutu, ker ve da mu lahko konkurira....

to je moja obnova, še enkrat :lol1: :lol1:

ne nisn mel bolj pametnega dela, sn seminarsko predčasno končal, pa sn se lahko malo zajebavo hehe...

drugač pa kukec, da nebomo dans slučajno meli tebe na tapeti, s stisto svojo cagivo se skrivaš kot kak medved v zimskem spanju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kukec....btw, jaz nisem doben nejkut...mogoče si me zamešal s kakim tvojim prijatlom iz azerbejđana :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha, tak ko sem se pa zaj nasmejal.. to pa.... nejko nimaš ti bolj pametnega dela?

nejko je boga za jajca prijel ker je bil na marofu,

reesko mu hoče bit enak. vendar ne more,

čamil se je umaknil ker je pametnješi,

koci pa se ni pustil nejkutu, ker ve da mu lahko konkurira....

to je moja obnova, še enkrat :lol1: :lol1:

fukec...pazi kaj govoriš...da nena bom jezen..ti bomo podrli ološ mitota, če se nea bo sam prej razpadef :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja umska razvitost je v 2% najbolj nadarjenih otrok v sloveniji...govorim za mojo generacijo

:lol1: :lol1: :lol1:

matr kok smo ostali šele pol v kurcu :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

matr kok smo ostali šele pol v kurcu :lol1: :lol1: :lol1:

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kukec....btw, jaz nisem doben nejkut...mogoče si me zamešal s kakim tvojim prijatlom iz azerbejđana :lol1:

ti pa samo iščeš slovnične napake v postih? :naughty:

drugače pa se nič ne skirvam, z mojim ološ mitotom, samo vem da sem preslab z mojim mopedom za vas...

glede provociranja, me lahko imate danes na tapeti pa mojga mitota, ker vem kak je na stvari in se ne sekiram če bo keri reko da je za kurac, ker prizanm da je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj ko bo mature konec, bom motor do čamaca pripelaf da mi prvo bremzo zrihtate :D, da bom šov enkrat z vami na marof sicer nisem odvisn od vašega prevoza, ampak od družbe, ker če bi sam bil tam bi mi blo glupo malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

matr kok smo ostali šele pol v kurcu :lol1: :lol1: :lol1:

to je zihr kera una bežigrajska fora.........ziher jih je tista 2% na bežigradu, in potem je kao on med njimi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zihr kera una bežigrajska fora.........ziher jih je tista 2% na bežigradu, in potem je kao on med njimi :worship:

je malo višje veš :)

pa sej ne bi o tem :) pač ne sežeš mi do kolen..moje pluse pa ven začnem metat samo ko se neki VSŠjevec spravi name :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: najprej srednjo šolo naredi potem pa lajaj tukaj gor

včeraj sem jo

hov hov hov :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČESTITKE!

Kje bomo zalili?

Pijem pa Laško!

:rolleyes:

f kocijevi zidanci :worship:

kaj je koci? mačka jezička popapala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem jo

hov hov hov :evilgrin:

ma še vedno nimaš mature narjene, tko da si eno stopnjo pod mano :P

f kocijevi zidanci :worship:

kaj je koci? mačka jezička popapala?

lahko če bote šmarnco pa cepljenko pil, rdečega ni skor nič več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma še vedno nimaš mature narjene, tko da si eno stopnjo pod mano :P

lahko če bote šmarnco pa cepljenko pil, rdečega ni skor nič več

mlajši sem od tebe skoraj 2 leti tko da mislm da je moja izobrazba/starost v mojo korist :)

vse mi pijemo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta majka rodi a pare neče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakaj najprej da boš kaksno leto, dve na faksu.

hehe lepo da se skrbiš zame :)

čamif đebeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kukec: lepo si povedal, tudi obnovo si dobro spisal :D

@punca ki si kupila 125-ko... ---> :topic:

@nejko: ojejejej raje ne bom pisal vsega... samo glede motorjev: bom kupil neki jaći motor da te ne bodo konji reševali pa se bomo pomerli zares na čase :) sam si videl, tudi vozil si, da moja Aprilia ni konkurenčna, ne vem pa kako bi bilo če bi imela 70 konjev, se pravi druge izpuhe in te zadeve :) ma ko jebe bom kupil dovolj močen motor pa čeprav bo imel 200 kil pa ti bom na pisti zavezal jezik :)

@reesko: ojejej ti si tudi ena katastrofa... pa ukini se glede debeli, đebeli,... ker maš proti meni res nikakvo postavo pa še roko ti položim ;)

nasplošno... niste normalni, cel glavni odmor sem v šoli bral 125-ke javite se, da sem prebral včerajšnjo dogananje, sem pa se tudi fajn nasmejal, tak da mi ni žal :)

dans mi ni do heca, ko mi pa bo do heca pa vas bom vse po vrsti zaključo, ker tak veste kak je ko začnem trosit dragulje iz mojega besednega zaklada, ker to pa res redko kdo premore vsaj slab približek mojih zaključevanj :) pa še prefinjen uglednež iz najjaće šole sem

zadnje čase me pa skrbi za Gixxerja kje je naš racer... vedno je pametoval o marofu pa on gre zraven tralala ko besede nanesejo na marof niti na forum več ne hodi gledat, na telefon se ne javi, niti pokliče nazaj itd... pa smo že 2x bili doli pa se popolnoma skrije ko je treba it :)

roky ti pa nehaj tisto ponavljat, kak ti z veseljem odstopiš mesto v motosvetovi ekipi, ker če bi z veseljem odstopil, potem ti očitno ne bi bilo fajn delat, kar pa ti najbrž je... ojej kere izjave, texas res. pa tisto kak so tebe izbrali tralala ker si se edini prijavil, saj niso gledali kak kdo vozi pa najboljšega izbrali jebemo daj ne trosit oslarij. pa ne mi zdaj nazaj pisat da sem fauš al pa kaj ker res nisem tudi privoščim ti, da počneš tole, ker vem da te veseli samo pač zmotijo me neke stvari ko pišeš tumarije. zdaj nisi v šoli v texasu ampak na forumu, ki ga beremo tudi ugledni prefinjenci tak da premisli predno kaj napišeš

...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat naj še ostane skrivnost.. jutr, ko bom za zihr vedla če ga bom uzela al ne, pa sporočim :) grem spat, da bo čimprej dan. nočko!

a tisto za kavo tam pri vaških še velja O:-) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fingi: punca, s katero si se pojavil na motosvetovi zabavi je prava čarovnica

@gizmo: ne hvali se s to CBR, vzami raje tisto od fotra, ker je stokrat lepša, tvoja pa nikakva

@nejcz: ne bodi budala pa še enkrat kupuj tomosa

@k0ci: nehaj se skrivat pa pridi da gremo enkrat skup na pisto, drugače pa si faca, te mamo radi, tudi reesko in nejkooo

@matex: pravi care (samo večkrat bi moral povzročat preglavice moderatorjem s tistimi objavami, slikami... ) haha :D

@N3jC: edini, ki vozi suzukija, okrog pa hodi v kawasaki majci :D res me zanima kako pelješ, mormo it enkrat nekam skup, ker sem slišal, da si dober, ko pa sem videl tvoje rokice pa mi ni bilo najbolj jasno kak voziš motor

@duhec: daj slikaj se v ogledalu pa prilepi da te malo vidimo :P po možnosti v kavbojskem klobuku brez majce v taborišču

@ven0m: laž ima kratke noge, tvoja jetra pa bojo mela kratko življenje

koga sem pozabil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!