Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

še v rimah?

@JeRn3j: po mestnih ravninah je divjal, čeprav fergazerja na motorju ni najti znal. danes zaljubljen do ušes, pomehkužil se je prav zares. čeprav punca ga ne jebe, se za škorpijone v smoli grebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamil bre, samo ti čakaj da bo Toti Tomos porihtan, boš vijo kaj je to prava raketa hehe :D

Hude rime drgač. Maš še kj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene in nejkota

Nejko: strojništvo študira a brani se šmira. kakšen bo pravzaprav to inženir, iz svoje stroke se norca lahko dela le debil. pravi racer je postal, čeprav se v ovinku 100x živčno preseda in ne ve kakšno linijo bi ubral?

reesko: v 2% nadarjenih otrok, izbral si je faks poln piflarije in nerazmišljujočih se nalóg. rad je imel motorje, danes od bmw m3 ima slikic malo morje. morda je bolje avto zanj, tako vsaj ne bo letel pod oriđinala ali vanj. vsem je naš riskec ljub, čeprav frizure njegove so obup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene in nejkota

A to stejes samo tiste ki se osebno poznate?

Drugace si tut mene pozabil.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to stejes samo tiste ki se osebno poznate?

Drugace si tut mene pozabil.

:rolleyes:

tebe ne poznam pa še premalo pišeš tu, drugače bi že kaj sklepal

danes sem se odločil, da sprovociram cel motosvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni ravno visok cilj.

zato se ga je pa lotil :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

@gizmo: ne hvali se s to CBR, vzami raje tisto od fotra, ker je stokrat lepša, tvoja pa nikakva

...

Ker si se glih name obesu, jst mam motor da se z njim vozm, pa men je moja čist ušeč.. tko da se ne sekiri zame, jst bom ql:)

ne pa da jih kupujem pa prodajam, km nardim pa tolk k jih ti po bejbah, seprav tm okol zimske letne temperature na Kredarci :winkiss:

(da boš dojel, mišlen je blo NIČ)

pa mislm da nisi glih v stanju se oglašat, z uno bulasto rs 250...

Za orgazma se pa ne boj, vrjem da te poje, tut z zaprto SUZIKO, pa ni važn kje, na cesti al pa na pisti....

Drgač pa kiss my assss :winkiss: :winkiss:

the same as love school

ki, jo bo naš reesko obiskoval.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the same as law school

oh ja :D

nevem zakaj potem noben od vas ne upa na to šolo? veste da je prezajebana...hehe...vi kar bodite inženirji pa se družite s kocijem hahahahhah :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je kurci???

sam gledate pa noben ne upa nč napisat a?

dejmo mal popestrit zadevo

kocigaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan hahahaha :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si se glih name obesu, jst mam motor da se z njim vozm, pa men je moja čist ušeč.. tko da se ne sekiri zame, jst bom ql:)

ne pa da jih kupujem pa prodajam, km nardim pa tolk k jih ti po bejbah, seprav tm okol zimske letne temperature na Kredarci :winkiss:

(da boš dojel, mišlen je blo NIČ)

pa mislm da nisi glih v stanju se oglašat, z uno bulasto rs 250...

Za orgazma se pa ne boj, vrjem da te poje, tut z zaprto SUZIKO, pa ni važn kje, na cesti al pa na pisti....

Drgač pa kiss my assss :winkiss: :winkiss:

ki, jo bo naš reesko obiskoval.. :naughty:

ena točka zame, nekdo je že jezen :)

vem, kaj voziš, tut me ne zanima kaj voziš pa prodajaš, obesil sem se nate, ker misliš da si boga za jajca prijel s tole cbr 03 a govoril si o 2008 pa take fore... Sploh pa debeli počasné, me zanima, kdo ima več bejb :naughty: kilometrov lahko narediš kolk hočeš, sem slišal kak voziš :)

N3jC bo mi že sam kaj napisal v jezi, ne rabiš ti za njega :D čeprav orgazem pomoje ne bo jezen, mene hecajo, da sem debel, njemu pa sem samo napisal, da ima suhe roke, kar ni nič slabega, pač ena smešna opazka kot vsak najde pri vsakem :D saj orgazem pomoje niti ne bo jezen, saj se razumeva :) ve tudi, da se hecam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamif se je že posral...že piše da se heca...pussy đebeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamif se je že posral...že piše da se heca...pussy đebeli

haha boš težko to od mene doživel, samo pojasnjujem gizmotu ker mu nekaj ni jasno :)

nejkooo kje si, naredimo party :worship:

dejavu pridi nas kaj pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha boš težko to od mene doživel, samo pojasnjujem gizmotu ker mu nekaj ni jasno :)

nejkooo kje si, naredimo party :worship:

dejavu pridi nas kaj pogledat :D

ravno včeraj smo doživeli :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še eno resno vprašanje? kaj je s tem ata karnetom al kaj že je če maš motor za pisto in ni registriran in moreš z njim čez mejo? kaj rabiš za to potrdilo, katere papirje, kako dolgo velja,... ? hvala,

najbolj prijazni forumaš Čamac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena točka zame, nekdo je že jezen :)

vem, kaj voziš, tut me ne zanima kaj voziš pa prodajaš, obesil sem se nate, ker misliš da si boga za jajca prijel s tole cbr 03 a govoril si o 2008 pa take fore... Sploh pa debeli počasné, me zanima, kdo ima več bejb :naughty: kilometrov lahko narediš kolk hočeš, sem slišal kak voziš :)

Nevem, kdo se bolj z motorjem hvali,

2008 je bla želja, tko k pri tebi Dučeti, pa ata ni hotel prispevat v to, pa smo se mogl z mal starejšim zadovoljit...

kako peljem, lahko prideš usak sončni dan pogledat, da nebo treba sam poslušat, malco jst plačam, da neboš lačn :whistle:

A ni tko da tisto bolj zate velja....(odebeljeno, tko k sm baje jst) :krneki:

:winkiss: Poljubček zate :winkiss:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, kdo se bolj z motorjem hvali,

2008 je bla želja, tko k pri tebi Dučeti, pa ata ni hotel prispevat v to, pa smo se mogl z mal starejšim zadovoljit...

kako peljem, lahko prideš usak sončni dan pogledat, da nebo treba sam poslušat, malco jst plačam, da neboš lačn :whistle:

A ni tko da tisto bolj zate velja....(odebeljeno, tko k sm baje jst) :krneki:

:winkiss: Poljubček zate :winkiss:

ne zame ne velja, jaz mam najlepšo postavo

uff duče bo še enkrat moj :D

ni treba malce, se mi ne da nič kaj zdaj vozit tak daleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamif ti se raje pozanimaj za svojo ološ šolo kak jo boš narejo namesto da tu pišeš neke kozlarije o motorjih za na pisto, ker je resno brezveze da karkoli kupuješ, ker si OLOŠ tak ko kukecof mito :kva2:

za ta denar dobiš veš kolko hamburgerjev v mcdonaldsu :OK:

rad te imam punehakleffff čeprav si mali, đebeli, pa še mozoljasti :OK:

ijem se fčit zaj papa**

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še eno resno vprašanje? kaj je s tem ata karnetom al kaj že je če maš motor za pisto in ni registriran in moreš z njim čez mejo? kaj rabiš za to potrdilo, katere papirje, kako dolgo velja,... ? hvala,

najbolj prijazni forumaš Čamac

Mislm da rabš pač eno potrdilo, da si lastnik motorja, kkšno kupoprodajno, pa pomoje more met homologacijo, sam nevem, kako je s tem če je kej predelano...

Zakaj DejaVu ni več DejaVu amapk krneki...? :(

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!