Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mislm da rabš pač eno potrdilo, da si lastnik motorja, kkšno kupoprodajno, pa pomoje more met homologacijo, sam nevem, kako je s tem če je kej predelano...

no vidiš da se mava rada :D :winkiss:

Zakaj DejaVu ni več DejaVu amapk krneki...? :(

ker je zdaj nov človek z novim življenjem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš da se mava rada :D :winkiss:

ker je zdaj nov človek z novim življenjem :worship:

Flower power pa to :P k se mamo usi radi :P

Ja pa zdej ima nov motor :) ,sam ta je lažji, pa boljšo ciklistiko ma, mislim da s tem bi se lahko priblijižal Katrašnikovi Tini ali jo celo prehitel (1:35:6xx) al kolk ma čas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kukec: lepo si povedal, tudi obnovo si dobro spisal :D

@punca ki si kupila 125-ko... ---> :topic:

@nejko: ojejejej raje ne bom pisal vsega... samo glede motorjev: bom kupil neki jaći motor da te ne bodo konji reševali pa se bomo pomerli zares na čase :) sam si videl, tudi vozil si, da moja Aprilia ni konkurenčna, ne vem pa kako bi bilo če bi imela 70 konjev, se pravi druge izpuhe in te zadeve :) ma ko jebe bom kupil dovolj močen motor pa čeprav bo imel 200 kil pa ti bom na pisti zavezal jezik :)

@reesko: ojejej ti si tudi ena katastrofa... pa ukini se glede debeli, đebeli,... ker maš proti meni res nikakvo postavo pa še roko ti položim ;)

nasplošno... niste normalni, cel glavni odmor sem v šoli bral 125-ke javite se, da sem prebral včerajšnjo dogananje, sem pa se tudi fajn nasmejal, tak da mi ni žal :)

dans mi ni do heca, ko mi pa bo do heca pa vas bom vse po vrsti zaključo, ker tak veste kak je ko začnem trosit dragulje iz mojega besednega zaklada, ker to pa res redko kdo premore vsaj slab približek mojih zaključevanj :) pa še prefinjen uglednež iz najjaće šole sem

zadnje čase me pa skrbi za Gixxerja kje je naš racer... vedno je pametoval o marofu pa on gre zraven tralala ko besede nanesejo na marof niti na forum več ne hodi gledat, na telefon se ne javi, niti pokliče nazaj itd... pa smo že 2x bili doli pa se popolnoma skrije ko je treba it :)

roky ti pa nehaj tisto ponavljat, kak ti z veseljem odstopiš mesto v motosvetovi ekipi, ker če bi z veseljem odstopil, potem ti očitno ne bi bilo fajn delat, kar pa ti najbrž je... ojej kere izjave, texas res. pa tisto kak so tebe izbrali tralala ker si se edini prijavil, saj niso gledali kak kdo vozi pa najboljšega izbrali jebemo daj ne trosit oslarij. pa ne mi zdaj nazaj pisat da sem fauš al pa kaj ker res nisem tudi privoščim ti, da počneš tole, ker vem da te veseli samo pač zmotijo me neke stvari ko pišeš tumarije. zdaj nisi v šoli v texasu ampak na forumu, ki ga beremo tudi ugledni prefinjenci tak da premisli predno kaj napišeš

...

komaj čakam tega dne, ki se imenuje nikolovo haha...drugač pa maš prav glede našega gikserčka ja, čist je potihno...

@fingi: punca, s katero si se pojavil na motosvetovi zabavi je prava čarovnica

@gizmo: ne hvali se s to CBR, vzami raje tisto od fotra, ker je stokrat lepša, tvoja pa nikakva

@nejcz: ne bodi budala pa še enkrat kupuj tomosa

@k0ci: nehaj se skrivat pa pridi da gremo enkrat skup na pisto, drugače pa si faca, te mamo radi, tudi reesko in nejkooo

@matex: pravi care (samo večkrat bi moral povzročat preglavice moderatorjem s tistimi objavami, slikami... ) haha :D

@N3jC: edini, ki vozi suzukija, okrog pa hodi v kawasaki majci :D res me zanima kako pelješ, mormo it enkrat nekam skup, ker sem slišal, da si dober, ko pa sem videl tvoje rokice pa mi ni bilo najbolj jasno kak voziš motor

@duhec: daj slikaj se v ogledalu pa prilepi da te malo vidimo :P po možnosti v kavbojskem klobuku brez majce v taborišču

@ven0m: laž ima kratke noge, tvoja jetra pa bojo mela kratko življenje

koga sem pozabil?

hahahahahah čamizu se je ftrgaloo

še v rimah?

@JeRn3j: po mestnih ravninah je divjal, čeprav fergazerja na motorju ni najti znal. danes zaljubljen do ušes, pomehkužil se je prav zares. čeprav punca ga ne jebe, se za škorpijone v smoli grebe

hahahahah, pa sem te le nekaj naučil, boš nekoč morfda le postal takšen zaključevalec kot jaz

kaj je kurci???

sam gledate pa noben ne upa nč napisat a?

dejmo mal popestrit zadevo

kocigaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan hahahaha :naughty: :naughty: :naughty:

to pa se ve čigava je to pogruntavščina :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamif ti se raje pozanimaj za svojo ološ šolo kak jo boš narejo namesto da tu pišeš neke kozlarije o motorjih za na pisto, ker je resno brezveze da karkoli kupuješ, ker si OLOŠ tak ko kukecof mito :kva2:

za ta denar dobiš veš kolko hamburgerjev v mcdonaldsu :OK:

rad te imam punehakleffff čeprav si mali, đebeli, pa še mozoljasti :OK:

ijem se fčit zaj papa**

alo si predstavljaš navezo kukecof mito, na njem pa čamac hahah... :lol1: ....dupli ološ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@N3jC: edini, ki vozi suzukija, okrog pa hodi v kawasaki majci :D res me zanima kako pelješ, mormo it enkrat nekam skup, ker sem slišal, da si dober, ko pa sem videl tvoje rokice pa mi ni bilo najbolj jasno kak voziš motor

koga sem pozabil?

za na motosvetovo zabavo nism meu nč druzga motorističnega za oblečt in sm pač glih od kawasakija majco uzeu k sm jo meu...spodob pa se ane, da ko greš na kakšen motoristični dogodek, da imaš kaj motorističnega :) vem pa da je zgledal smešn :D glede rok pa je tko ane...zgledajo suhe, ampak jih je sama kita :grim rossi je tud ves suh, pa poglej kako pelje :P ja pelal skupi pa tud jst upam, da se bomo čimprej ane ;)

mam pa en problem, zarad katerga se mi bo dons zmešal...sm meu dons servis ane, pa je fotr moj motor pelu na servis...skos smo se pogovarjal da gre na prvem servisu blokada ven...pol pa zvem da se je fotr premislu, ker se je kao pogovarju iz serviserjem in kao ni najbol še uzet mi tok kmal ven blokade :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: uglavnm jst bom popizdu :cry:

in zdj če bom sam vn uzeu, pa se bo šov fotr kej pelat in bo vidu da je blokada uzun, kao lohk motor pol kr prodam :slap: :slap: :cry:

so rekl kao sam za na progo bom lohk ven uzeu...na cesti bom meu pa notr :headbang:

vse to pa zarad tega ker so me eni od tastarih kolegi vidl kako jst norim po cesti :headbang: sm mislu da bom doma enmu neki v glavo fuknu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za na motosvetovo zabavo nism meu nč druzga motorističnega za oblečt in sm pač glih od kawasakija majco uzeu k sm jo meu...spodob pa se ane, da ko greš na kakšen motoristični dogodek, da imaš kaj motorističnega :) vem pa da je zgledal smešn :D glede rok pa je tko ane...zgledajo suhe, ampak jih je sama kita :grim rossi je tud ves suh, pa poglej kako pelje :P ja pelal skupi pa tud jst upam, da se bomo čimprej ane ;)

mam pa en problem, zarad katerga se mi bo dons zmešal...sm meu dons servis ane, pa je fotr moj motor pelu na servis...skos smo se pogovarjal da gre na prvem servisu blokada ven...pol pa zvem da se je fotr premislu, ker se je kao pogovarju iz serviserjem in kao ni najbol še uzet mi tok kmal ven blokade :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: uglavnm jst bom popizdu :cry:

in zdj če bom sam vn uzeu, pa se bo šov fotr kej pelat in bo vidu da je blokada uzun, kao lohk motor pol kr prodam :slap: :slap: :cry:

so rekl kao sam za na progo bom lohk ven uzeu...na cesti bom meu pa notr :headbang:

vse to pa zarad tega ker so me eni od tastarih kolegi vidl kako jst norim po cesti :headbang: sm mislu da bom doma enmu neki v glavo fuknu :wacko:

jaoooo badddd :BUA: ...proklete blokade, zakaj sploh obstajajo, mene ne bi nič motlo če jih sploh ne bi delali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :worship: :lol1:

nism mislu da si ti debeli čamil še tolko otročji res ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to...v motor so mi dal MOTUL 300V za koj kurac če se mi vrti sam do 9000rpm :headbang:

ampak sej sam bom dau blokado vn pa fotru nikol več klučev v roko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to...v motor so mi dal MOTUL 300V za koj kurac če se mi vrti sam do 9000rpm :headbang:

ampak sej sam bom dau blokado vn pa fotru nikol več klučev v roko...

vijiš to je pol bad če ti stari motor kupijo, te lahko maju v šahu...meni lahko serje kolk če z raznimi blokadami pa nevemšečem, ampak me boli guza ker mi ne more nič rečt kak je on motor kupo...včasih me edino fehta da bi se en krog pelal, pa mu dam lepo prazn tank, da nafila, pele se pa itak nea nikol več kot 30km, pa še to nikol prek 8k rpm hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vijiš to je pol bad če ti stari motor kupijo, te lahko maju v šahu...meni lahko serje kolk če z raznimi blokadami pa nevemšečem, ampak me boli guza ker mi ne more nič rečt kak je on motor kupo...včasih me edino fehta da bi se en krog pelal, pa mu dam lepo prazn tank, da nafila, pele se pa itak nea nikol več kot 30km, pa še to nikol prek 8k rpm hehe...

hahaha če ti mislš da so men doma motor kupl se pa hudo motš :) jst za motorje šparam že od šestega razreda in delam ob vseh počitnicah in sobotah ;)

misll so tko da ga lahko prodam, ker kao dokler bom doma ne bom meu motorja ki bo šov 270 :headbang: jst sam upam da se bodo čimprej sprijaznl :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh ja :D

nevem zakaj potem noben od vas ne upa na to šolo? veste da je prezajebana...hehe...vi kar bodite inženirji pa se družite s kocijem hahahahhah :headbang: :headbang: :headbang:

kaj pa čem delat v šoli ki uči neproduktivne vede :lol1:

@N3jC: k0ci že ima osnutek enega domačega projekta: blokada :devil: .................ko bo končan ti pošljem slikce kako deluje........aless ve za kaj gre

sej bi lahk vse sam naredu ampak ne morm blokade ven dobit ker ni prostora za odšraufat jo, je treba komplet injektorje z airboxom ven vzet........ko bo enkrat blokada zunaj pa bo šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha če ti mislš da so men doma motor kupl se pa hudo motš :) jst za motorje šparam že od šestega razreda in delam ob vseh počitnicah in sobotah ;)

boš reku da si ri rosnih 18 letih napraskov slabih 10.000€ oz. koliko pač pride tak suzuki?

no ja svaka ti čast... k bi men to ratal :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha če ti mislš da so men doma motor kupl se pa hudo motš :) jst za motorje šparam že od šestega razreda in delam ob vseh počitnicah in sobotah ;)

misll so tko da ga lahko prodam, ker kao dokler bom doma ne bom meu motorja ki bo šov 270 :headbang: jst sam upam da se bodo čimprej sprijaznl :wacko:

aja, no pol pa tak super :OK:

drugač pa ja, to je kar bad glede starih, meni najprej sploh da niso pustli da bi bilokaki motor mel, mama je rekla da je raje hin kot pa da pusti da mam samo skuter, kaj šele kaj druga...pol pa sn jim vsakodnevno gnjavo in možgane pral, no zaj pa vidiš kaj mam hehe...zaj pa samo rečejo- po pameti divjaj če že morš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa čem delat v šoli ki uči neproduktivne vede :lol1:

@N3jC: k0ci že ima osnutek enega domačega projekta: blokada :devil: .................ko bo končan ti pošljem slikce kako deluje........aless ve za kaj gre

če boš pa res kej pogruntu na to temo ti bom pa zelo zelo hvaležn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa čem delat v šoli ki uči neproduktivne vede :lol1:

@N3jC: k0ci že ima osnutek enega domačega projekta: blokada :devil: .................ko bo končan ti pošljem slikce kako deluje........aless ve za kaj gre

sej bi lahk vse sam naredu ampak ne morm blokade ven dobit ker ni prostora za odšraufat jo, je treba komplet injektorje z airboxom ven vzet........ko bo enkrat blokada zunaj pa bo šlo

ej koci samo ti si pa tudi delaš delo kjer sploh ni potrebno...očitno si res manijak za šraufanje...kaj ti vsak dan plastike trikrat gor pa dol vzameš, samo da potešiš dnevno dozo po šraufanju al kaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že pogruntal, sam še not morm zmetat ;)

namesto tega kaj misliš z gasom nardit, bi si raje nardil pomičn nosilec tablice na kak elektromotorček al pa kaj...to bi pa res blo koristno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej koci samo ti si pa tudi delaš delo kjer sploh ni potrebno...očitno si res manijak za šraufanje...kaj ti vsak dan plastike trikrat gor pa dol vzameš, samo da potešiš dnevno dozo po šraufanju al kaj :lol1:

ne, sam mi je kolega povedal da so enemu policaji pogledali v homologacijo in videli 25kw, nato pa je policaj takoj probal hod gasa, tko da ni brezveze.............sem pa res enkrat pobral plastike dol ko sem hotel blokado ven vzet.....in ni in ni šlo pa sem popizdu pa zmetal plastike nazaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nejko jst bom crknu od smeha k bo tebe polcaj ko se boš z ninjo pelov ustavu :D

pa ti lepo 1000€kazni prpopu... boš mogoče drgač na vse skupej gledov :P aja sej res... vi se sam še po dirkališčih vozte :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namesto tega kaj misliš z gasom nardit, bi si raje nardil pomičn nosilec tablice na kak elektromotorček al pa kaj...to bi pa res blo koristno...

elektromotorček sem dal alessu v četrtek ko je prišel do mene, tako da na tem on dela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, sam mi je kolega povedal da so enemu policaji pogledali v homologacijo in videli 25kw, nato pa je policaj takoj probal hod gasa, tko da ni brezveze.............sem pa res enkrat pobral plastike dol ko sem hotel blokado ven vzet.....in ni in ni šlo pa sem popizdu pa zmetal plastike nazaj :D

no in zarad enga primera v 10 letih boš si zaj ti šou delat...si pa res ziheraš nimaš kaj...sej bi rekel kaj druga, ampak ni mi zaj za pogrevat debate od včeraj hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektromotorček sem dal alessu v četrtek ko je prišel do mene, tako da na tem on dela ;)

no to pa super, ta projekt je že bolj zanimiv :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš reku da si ri rosnih 18 letih napraskov slabih 10.000€ oz. koliko pač pride tak suzuki?

no ja svaka ti čast... k bi men to ratal :worship: :worship: :worship:

motor bi po rednih cenah bil malo manj kot 10000eur ja...sam kot sm jst že povedu ga nism kupu pri uradnem prodajalcu in sem dal zanj 7500eur...zato pa sem tudi uzeu novga ker je blo tko mal razlike med novim in rabljenim :winkiss:

priznam pa da opremo pa so mi res kupl tastari za 18 let :worship:

drugač pa če ne verjamš da sm sam zaslužu pa ni treba ane lohk greš pa računat med počitncam na dan nardim od 8-10ur...na uro mam 5 eur in zdj reč da se ne nabere keša, če ga seveda vsak viknd pol ne zagonš polovico :) aja pa plus sobote še zravn, pa računi da delam resno 5 let .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!