Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

To je diskriminacija, vsi vi kurci mate po 5€ na uro, a js se jebem za 2,5 , 3 :trance_33_sleep: Počitniško sranje jebeno u PM. Kje kurca delaš da ti kdo da tolko?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast

jst bi tud... dejte malo manj klobasat vsi pospisku :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je diskriminacija, vsi vi kurci mate po 5€ na uro, a js se jebem za 2,5 , 3 :trance_33_sleep: Počitniško sranje jebeno u PM. Kje kurca delaš da ti kdo da tolko?

ja delam pr fotru...sam zdj boste spet usi rekl, da to sam zato ker mi je fotr dobim 5eur...sej če tko mislte bmk, sam včasih je doma še bolj zajeban delat kot drugje ;)

svaka čast

jst bi tud... dejte malo manj klobasat vsi pospisku :yawn:

ej sam ti pa prov nobenmu ne verjamš da si je kej sam prslužu ane...

sam verjem da se da...zdj če teb ni ratal, pol kr nobenmu ni al kaj mislš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja delam pr fotru...sam zdj boste spet usi rekl, da to sam zato ker mi je fotr dobim 5eur...sej če tko mislte bmk, sam včasih je doma še bolj zajeban delat kot drugje ;)

Jas ti čisto verjamem ker vem kak je to. Tisti ki tega ne doživi pač ne verjame. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor bi po rednih cenah bil malo manj kot 10000eur ja...sam kot sm jst že povedu ga nism kupu pri uradnem prodajalcu in sem dal zanj 7500eur...zato pa sem tudi uzeu novga ker je blo tko mal razlike med novim in rabljenim :winkiss:

priznam pa da opremo pa so mi res kupl tastari za 18 let :worship:

drugač pa če ne verjamš da sm sam zaslužu pa ni treba ane lohk greš pa računat med počitncam na dan nardim od 8-10ur...na uro mam 5 eur in zdj reč da se ne nabere keša, če ga seveda vsak viknd pol ne zagonš polovico :) aja pa plus sobote še zravn, pa računi da delam resno 5 let .)

seveda se da v tolkih letih, jaz sem v pol leta zaslužo skor 5000 evrov, pač sem delo dva šihta, nevem zakaj ti nebi mogo 10 tisoč v večih letih...komot se to zasluži, in če si si res vse sam, pol svaka ti čast...đerija pa itak ne poslušaj, ker on si še za pir če gre ven mamico fehta pomoje da mu da dnar...

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je diskriminacija, vsi vi kurci mate po 5€ na uro, a js se jebem za 2,5 , 3 :trance_33_sleep: Počitniško sranje jebeno u PM. Kje kurca delaš da ti kdo da tolko?

poglej mal na e-studentski servis... za tok mal kukr ti dobis je ze tezko najdt... kje delas poj v merkatorju? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in zarad enga primera v 10 letih boš si zaj ti šou delat...si pa res ziheraš nimaš kaj...sej bi rekel kaj druga, ampak ni mi zaj za pogrevat debate od včeraj hehe

predvsem zato da me ne morjo jebat in se jim lahko v faco smejim ko nimajo nič za kar bi mi lahk dal kazen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej mal na e-studentski servis... za tok mal kukr ti dobis je ze tezko najdt... kje delas poj v merkatorju? :P

v Hoferju- tm je tko use bl pocen :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Hoferju- tm je tko use bl pocen :lol1:

pa rdečo kapco nos da se ve da ma menstro :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak če maš neki 8urni šiht.. tisto kaj pa je za 3-4urce pa je nad 4€ pol...

ovi zabadać jurc pa ma sred horjula 7€al kolko že....

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to pa super, ta projekt je že bolj zanimiv :OK:

ej ti modri dirkač...........gsx600 prodaja akrapovič racing kolektorje za tvojo zverino, piše da skoraj zastonj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tisto za kavo tam pri vaških še velja O:-) ?

itak, ti se sam prpel.. sam zdle trenutn ne delam tm, kr mam maturo, julija pa spet začnem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej mal na e-studentski servis... za tok mal kukr ti dobis je ze tezko najdt... kje delas poj v merkatorju? :P

Terme Zreče, redar sm :D Sej drgač je vreo tam sedet pod marelo pa pičke gleat ko se kopajo ane, sam vseeno pizda :rolleyes: :trance_33_sleep:

zaj gledam: lahko sm HOSTESA.. PM, te so dobro plačane

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga sem pozabil?

Give me your best shot ;)

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terme Zreče, redar sm :D Sej drgač je vreo tam sedet pod marelo pa pičke gleat ko se kopajo ane, sam vseeno pizda :rolleyes: :trance_33_sleep:

zaj gledam: lahko sm HOSTESA.. PM, te so dobro plačane

to bo fajn.. tpru se bom parkrat pelu na Roglo pol se bom pa pršu kopat polet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak če maš neki 8urni šiht.. tisto kaj pa je za 3-4urce pa je nad 4€ pol...

ovi zabadać jurc pa ma sred horjula 7€al kolko že....

vi imate tudi vse ostalo ceneje ;)

ti pa itak skoraj celi denar zabiješ zunaj tako kot jaz in đeri in v končni fazi smo si na istem...tu v lj se dela v povprečju za 4€...pijača v bakusu je pa 5.5€..bi delate pa za par centov manj pa imate pijačo 3€..aja..na bolšem ste :D :P

jurc pa nena ma več tega šihta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hei!

A slucajn kdo ve ke se da dobit un digitaln prkazovalnik za prestave? Pakako se to napedena??? Al ti to zrihtajo v ksni delavnici??

Dankesun :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mitotu ne bo delalo :)

ni za legendo...

Ve kdo?

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!