Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Pa mi mamo takega profesorja da lahko mam knjigo na mizi pa nebo opazo, sam mi nobena formula nč ne pomaga k mi tud mal ni jasn :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravzaprav je čist vredu, važno je itak samo, da je navor 0, mar ne......

to pa bi res moral znat, basics

tako ja :)

jah matex, kaj več pa lahko pričakujemo od VSŠ_freaka...že to da zna poštevanko je velik uspeh za njega :worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah matex, kaj več pa lahko pričakujemo od VSŠ_freaka...že to da zna poštevanko je velik uspeh za njega :worship: :lol1:

no ja saj vem da se ne moreš upret ne, to bi ti moral znat ko itak sam enačbe nadrkuješ, no kje si zdaj...

pomojem gre takole:

vzameš razmerje med utežjo in silo ki vleče palico gor, to je 4:1, potem pa še razmerje dolžin na palici, in ker je ena dolžina 15cm, potem mora biti druga 60cm, se pravi dolžina a=60cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi mamo takega profesorja da lahko mam knjigo na mizi pa nebo opazo, sam mi nobena formula nč ne pomaga k mi tud mal ni jasn :BUA:

sva na istem, mi mormo na prvo stran kontrolne napisat vse enačbe in pol rešujemo, ampak jest z vsemi enačbami komaj 2 pišem, mogoče 3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ozadje je bombastično :lol:

matex je najlepši :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram nekaj napisat prosim brez zamere.

Ugotovil sem, da vas je velika večina tukaj (razen nekaj izjem ki vas poznam) razvajencev z novejšimi motorji. Vsi ste te motorje dobili za denar staršev ali pa za preveč plačano delo. Jaz sem si vse motorje kupil sam brez pomoči staršev. Zdaj si sam plačujem motorje, avto, položnice in hrano. V bistvu znam poskrbeti sam zase. To pa ne velja za veliko večino od vas. Ne morem da nebi tega napisal. Mene so taki ljudje kot VI spravili v obup od življenja (4 mesece psihoze in psihiatrične klinike)- to pa sošolci iz faxa, prijatelji (tudi motoristi) in tudi sam strojni fax (v 2.letniku). NE obtožujem nobenega od vas ampak ljudi, ki so isti kot vi. Živeti na račun staršev je pomojem stvar največjih zgub in tisti ljudje nikoli ne bodo mogli ceniti svojega motorja tako kot jaz. Jaz lahko JUTRI kupim novega ducatija 1098 samo novega motorja ne bom do smrti nikoli kupil saj to počnejo samo neumni ljudje. Lahko dobim denar od ponarejevalcev in znancev, ki stalno kradejo samo kaj mi bo. Če rabite telefon od njih me kar pokličite, jih je najmanj 10. Vam bi prav prišlo. Meni največ pomeni poštenost in iskrenost česar pa kar nekaj ljudi od vas nima. Stalno in stalno se norčujete iz starejših motorjev kar mi počasi že dopizdeva. Zakaj se norčujete iz nekoga ki si novejšega motorja ne more privoščiti na pošten način ? :cry: Star sem 23 let in že od 16.leta ves čas delam pa še en čas ne bom imel novejšega motorja. Torej tisti ki se bo še enkrat ponorčeval iz mojih starih motorjev, pridi na motozbor, izvoli 1 na 1 vsak s svojo verigo če si upaš priti. Moram pa rečt da v takih primerih postanem psiho.

Torej tisti ki ste kolikor toliko v redu, dam za pivo (jernej, nejko, gsx...) tisti na katere je letelo besedilo pa fuck you all :trance_33_sleep:

Ne bom več pisal po tej temi ker mislim da je tole kar dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi na motozbor, izvoli 1 na 1 vsak s svojo verigo če si upaš priti. Moram pa rečt da v takih primerih postanem psiho.

wtf :blink: Daj pojasni.

Drugače pa ne govori da nimaš za novejši motor da kupuješ starejše... za 3,5 k € kolikor si rekel da dobiš za zxr, dobiš komot CBR 600 F par let staro :) če prišteješ še denar od honde vfr400 pa imaš že karkoli... CBR600RR, Ninja,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne lej, sej ni problema, mislim da je tvoj problem v tem da si ves denar zmetal za te motorje ki jih imaš. Kupil si dva kwaka, sedaj tudi Hondo. Za ta denar ni hudič da nebi dobil že nekaj bolj novodobnega. Ampak če so ti všeč starejši so ti pač ane, zakaj pa ne :) Kaj bi blo če bi nam vsem bli enaki motorji všeč.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če so mi stari motorji všeč in sem se ponorčeval samo iz meneganea?

Tudi dobim za pivo?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram nekaj napisat prosim brez zamere.

Ugotovil sem, da vas je velika večina tukaj (razen nekaj izjem ki vas poznam) razvajencev z novejšimi motorji. Vsi ste te motorje dobili za denar staršev ali pa za preveč plačano delo. Jaz sem si vse motorje kupil sam brez pomoči staršev. Zdaj si sam plačujem motorje, avto, položnice in hrano. V bistvu znam poskrbeti sam zase. To pa ne velja za veliko večino od vas. Ne morem da nebi tega napisal. Mene so taki ljudje kot VI spravili v obup od življenja (4 mesece psihoze in psihiatrične klinike)- to pa sošolci iz faxa, prijatelji (tudi motoristi) in tudi sam strojni fax (v 2.letniku). NE obtožujem nobenega od vas ampak ljudi, ki so isti kot vi. Živeti na račun staršev je pomojem stvar največjih zgub in tisti ljudje nikoli ne bodo mogli ceniti svojega motorja tako kot jaz. Jaz lahko JUTRI kupim novega ducatija 1098 samo novega motorja ne bom do smrti nikoli kupil saj to počnejo samo neumni ljudje. Lahko dobim denar od ponarejevalcev in znancev, ki stalno kradejo samo kaj mi bo. Če rabite telefon od njih me kar pokličite, jih je najmanj 10. Vam bi prav prišlo. Meni največ pomeni poštenost in iskrenost česar pa kar nekaj ljudi od vas nima. Stalno in stalno se norčujete iz starejših motorjev kar mi počasi že dopizdeva. Zakaj se norčujete iz nekoga ki si novejšega motorja ne more privoščiti na pošten način ? :cry: Star sem 23 let in že od 16.leta ves čas delam pa še en čas ne bom imel novejšega motorja. Torej tisti ki se bo še enkrat ponorčeval iz mojih starih motorjev, pridi na motozbor, izvoli 1 na 1 vsak s svojo verigo če si upaš priti. Moram pa rečt da v takih primerih postanem psiho.

Torej tisti ki ste kolikor toliko v redu, dam za pivo (jernej, nejko, gsx.. .) tisti na katere je letelo besedilo pa fuck you all :trance_33_sleep:

Ne bom več pisal po tej temi ker mislim da je tole kar dovolj.

ajde prvi izivam na dvobojevanje. :winkiss:

otrok norčujejo se iz tebe samo zaradi tega ker si kot KVP oziroma mneja spreminjas kakor veter svojo smer. stoj za svojimi besedami( Grobnik nikomur se ne rabis dokazovat, to kar počnes počnes zase zaradi svojega zadovoljstva) aja vedno se najde pametnejši hitrejši in izkušenejši od tebe. saj enkrat bos spoznal da jih polovica od nas ne misli resno. samo vseeno malce vec resnosti bi tudi od tebe lahko pričakovali pri 23 letih.

ali se motil

lp m

btw vse je bilo napisano dobronamerno ves da nebi pol res ketne ze hotel vrtet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejavu :winkiss:

meni so vse kupili kaj mi boš sedaj ??? hahah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Kje si pa to sliko najdu?!

So mi obljubili da je ne bojo dali na net, ker ni bila posneta pod pravo svetlobo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Kje si pa to sliko najdu?!

So mi obljubili da je ne bojo dali na net, ker ni bila posneta pod pravo svetlobo!

sva dvojčka :blink: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@prowler: kva se sekiraš kaj kdo vozi,...men tud ni jasno od kje ljudem keš za nove motorje, pa nekateri samo jajca praskajo v življenju, jebi ga! :D važn da je teb všeč tist kar voziš, pa tud če je staro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejavu :winkiss:

meni so vse kupili kaj mi boš sedaj ??? hahah :D

aja pa povej da si se pri 18 na maminem zizu pa da ti babica rit briše :lol1: :lol1:

aja btw ne spuščaj se v debato z mano ker si ze popušil sine :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram nekaj napisat prosim brez zamere.

Ugotovil sem, da vas je velika večina tukaj (razen nekaj izjem ki vas poznam) razvajencev z novejšimi motorji. Vsi ste te motorje dobili za denar staršev ali pa za preveč plačano delo. Jaz sem si vse motorje kupil sam brez pomoči staršev. Zdaj si sam plačujem motorje, avto, položnice in hrano. V bistvu znam poskrbeti sam zase. To pa ne velja za veliko večino od vas. Ne morem da nebi tega napisal. Mene so taki ljudje kot VI spravili v obup od življenja (4 mesece psihoze in psihiatrične klinike)- to pa sošolci iz faxa, prijatelji (tudi motoristi) in tudi sam strojni fax (v 2.letniku). NE obtožujem nobenega od vas ampak ljudi, ki so isti kot vi. Živeti na račun staršev je pomojem stvar največjih zgub in tisti ljudje nikoli ne bodo mogli ceniti svojega motorja tako kot jaz. Jaz lahko JUTRI kupim novega ducatija 1098 samo novega motorja ne bom do smrti nikoli kupil saj to počnejo samo neumni ljudje. Lahko dobim denar od ponarejevalcev in znancev, ki stalno kradejo samo kaj mi bo. Če rabite telefon od njih me kar pokličite, jih je najmanj 10. Vam bi prav prišlo. Meni največ pomeni poštenost in iskrenost česar pa kar nekaj ljudi od vas nima. Stalno in stalno se norčujete iz starejših motorjev kar mi počasi že dopizdeva. Zakaj se norčujete iz nekoga ki si novejšega motorja ne more privoščiti na pošten način ? :cry: Star sem 23 let in že od 16.leta ves čas delam pa še en čas ne bom imel novejšega motorja. Torej tisti ki se bo še enkrat ponorčeval iz mojih starih motorjev, pridi na motozbor, izvoli 1 na 1 vsak s svojo verigo če si upaš priti. Moram pa rečt da v takih primerih postanem psiho.

Torej tisti ki ste kolikor toliko v redu, dam za pivo (jernej, nejko, gsx...) tisti na katere je letelo besedilo pa fuck you all :trance_33_sleep:

Ne bom več pisal po tej temi ker mislim da je tole kar dovolj.

pa tole mi glih ni jasn, enkrat pravš da maš za novga ducatija...nekaj vrstic nižje pa praviš da delaš že 7 let pa še dolgo ne boš imel za novejši motor .)

pa za kaj bi te kolegi spravl na psihiatrijo...a zato ker so razvajeni...a si jim biu fouš a zakaj si biu na psihiatirji :?

drugač pa čezdalje nižje se spuščaš da si že po forumu začeu grozit :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!