Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pa tole mi glih ni jasn, enkrat pravš da maš za novga ducatija...nekaj vrstic nižje pa praviš da delaš že 7 let pa še dolgo ne boš imel za novejši motor .)

pa za kaj bi te kolegi spravl na psihiatrijo...a zato ker so razvajeni...a si jim biu fouš a zakaj si biu na psihiatirji :?

drugač pa čezdalje nižje se spuščaš da si že po forumu začeu grozit :slap:

Ni napisal da nima za nov motor, ampak da ne bo imel novega motorja.

Ne bo vsak dal zadnjega centa za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni napisal da nima za nov motor, ampak da ne bo imel novega motorja.

Ne bo vsak dal zadnjega centa za motor.

čaki če ma 20000eur za ducatija, za četrtino tega denarja dobi že zelo spodoben motor .)

vidm da mu tud ti use verjamš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, matr zdej sem odkril dolgo izgubljenega brata dvojcka!

Ti ne bos povabljen na lan-starwars zabavo!

PS:

Ups, tut jaz sem površno prebral. Sem mislil pač za nov motor, ne za novega duceta. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, matr zdej sem odkril dolgo izgubljenega brata dvojcka!

Ti ne bos povabljen na lan-starwars zabavo!

PS:

Ups, tut jaz sem površno prebral. Sem mislil pač za nov motor, ne za novega duceta. :oops:

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram nekaj napisat prosim brez zamere.

Ugotovil sem, da vas je velika večina tukaj (razen nekaj izjem ki vas poznam) razvajencev z novejšimi motorji. Vsi ste te motorje dobili za denar staršev ali pa za preveč plačano delo. Jaz sem si vse motorje kupil sam brez pomoči staršev. Zdaj si sam plačujem motorje, avto, položnice in hrano. V bistvu znam poskrbeti sam zase. To pa ne velja za veliko večino od vas. Ne morem da nebi tega napisal. Mene so taki ljudje kot VI spravili v obup od življenja (4 mesece psihoze in psihiatrične klinike)- to pa sošolci iz faxa, prijatelji (tudi motoristi) in tudi sam strojni fax (v 2.letniku). NE obtožujem nobenega od vas ampak ljudi, ki so isti kot vi. Živeti na račun staršev je pomojem stvar največjih zgub in tisti ljudje nikoli ne bodo mogli ceniti svojega motorja tako kot jaz. Jaz lahko JUTRI kupim novega ducatija 1098 samo novega motorja ne bom do smrti nikoli kupil saj to počnejo samo neumni ljudje. Lahko dobim denar od ponarejevalcev in znancev, ki stalno kradejo samo kaj mi bo. Če rabite telefon od njih me kar pokličite, jih je najmanj 10. Vam bi prav prišlo. Meni največ pomeni poštenost in iskrenost česar pa kar nekaj ljudi od vas nima. Stalno in stalno se norčujete iz starejših motorjev kar mi počasi že dopizdeva. Zakaj se norčujete iz nekoga ki si novejšega motorja ne more privoščiti na pošten način ? :cry: Star sem 23 let in že od 16.leta ves čas delam pa še en čas ne bom imel novejšega motorja. Torej tisti ki se bo še enkrat ponorčeval iz mojih starih motorjev, pridi na motozbor, izvoli 1 na 1 vsak s svojo verigo če si upaš priti. Moram pa rečt da v takih primerih postanem psiho.

Torej tisti ki ste kolikor toliko v redu, dam za pivo (jernej, nejko, gsx...) tisti na katere je letelo besedilo pa fuck you all :trance_33_sleep:

Ne bom več pisal po tej temi ker mislim da je tole kar dovolj.

Mater sem neumen :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sem neumen :lol:

a si ti že odblokiru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko je Gay :winkiss:

o ja o ja o ja :worship: :worship:

a si normaln :rolleyes:

hahahahha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko je Gay :winkiss:

ej gizmo, če se ne motim, imaš narobe napisano v podpisu :) metzeler so racetec ("rejstek") in ne racetech ("rejsteh")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tomosi replike majo originalno Rennsporta gor, tak da bo mogl bit, čeprav kolkr sm bral so bl neuporabne na cesti k jih en morš ogret, sploh z tem biciklom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram nekaj napisat prosim brez zamere.

Ugotovil sem, da vas je velika večina tukaj (razen nekaj izjem ki vas poznam) razvajencev z novejšimi motorji. Vsi ste te motorje dobili za denar staršev ali pa za preveč plačano delo. Jaz sem si vse motorje kupil sam brez pomoči staršev. Zdaj si sam plačujem motorje, avto, položnice in hrano. V bistvu znam poskrbeti sam zase. To pa ne velja za veliko večino od vas. Ne morem da nebi tega napisal. Mene so taki ljudje kot VI spravili v obup od življenja (4 mesece psihoze in psihiatrične klinike)- to pa sošolci iz faxa, prijatelji (tudi motoristi) in tudi sam strojni fax (v 2.letniku). NE obtožujem nobenega od vas ampak ljudi, ki so isti kot vi. Živeti na račun staršev je pomojem stvar največjih zgub in tisti ljudje nikoli ne bodo mogli ceniti svojega motorja tako kot jaz. Jaz lahko JUTRI kupim novega ducatija 1098 samo novega motorja ne bom do smrti nikoli kupil saj to počnejo samo neumni ljudje. Lahko dobim denar od ponarejevalcev in znancev, ki stalno kradejo samo kaj mi bo. Če rabite telefon od njih me kar pokličite, jih je najmanj 10. Vam bi prav prišlo. Meni največ pomeni poštenost in iskrenost česar pa kar nekaj ljudi od vas nima. Stalno in stalno se norčujete iz starejših motorjev kar mi počasi že dopizdeva. Zakaj se norčujete iz nekoga ki si novejšega motorja ne more privoščiti na pošten način ? :cry: Star sem 23 let in že od 16.leta ves čas delam pa še en čas ne bom imel novejšega motorja. Torej tisti ki se bo še enkrat ponorčeval iz mojih starih motorjev, pridi na motozbor, izvoli 1 na 1 vsak s svojo verigo če si upaš priti. Moram pa rečt da v takih primerih postanem psiho.

Torej tisti ki ste kolikor toliko v redu, dam za pivo (jernej, nejko, gsx...) tisti na katere je letelo besedilo pa fuck you all :trance_33_sleep:

Ne bom več pisal po tej temi ker mislim da je tole kar dovolj.

no glavno da se ti zdim v redu, čeprav nevem s čim sem si to zaslužo hehe....drugač pa btw, tut sam sem si s svojim delom kupil 04 ninjo lani za 5100 evrov, ki sem jih zaslužil v roku pol leta (in če bi vedel kako sem delal bi se ti začel pomoje smilit)...res pa je da brez pomoči starih nebi mogel met motorja, ker vseeno je tu vzdržaevanje, tankanje, registracija, nakup opreme, itd..pri čemer mi kar konkretno pomagajo in glede na to da redno študiram je to logično, saj nimam poleg faksa zdaj čez leto še cajta nonstop delat...motor pa sn si kupo izključno s svojim dnarom, oz. nekaj malega sem še mel zraven od 18.ega rojstnega dne :D

pa jaz se norčujem iz starejših motorjev zato, ker glede na to kolko dnarja si not zmetal v te kante stare, bi mel že za konkretn motor novejšega letnika...

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej gizmo, če se ne motim, imaš narobe napisano v podpisu :) metzeler so racetec ("rejstek") in ne racetech ("rejsteh")

maš res, maš res,... nism temu posveču neke pozornosti....

bom pa poprau... najelpšejša hvalja:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tomosi replike majo originalno Rennsporta gor, tak da bo mogl bit, čeprav kolkr sm bral so bl neuporabne na cesti k jih en morš ogret, sploh z tem biciklom :D

to pa verjamem ja, da boš z 10 konji malo težje segrel

maš res, maš res,... nism temu posveču neke pozornosti....

bom pa poprau... najelpšejša hvalja:)

you´re welcome :D ko mi je ekstra dolgčas, se lotim slovnice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim da vse kar ste izvedeli od mene, obdržite zase, če me kaj spoštujete..Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim da vse kar ste izvedeli od mene, obdržite zase, če me kaj spoštujete..Hvala

A gre tisto vprašanje v temi o Isle of MAn, v tisto smer v katero jest mislim...?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim da vse kar ste izvedeli od mene, obdržite zase, če me kaj spoštujete..Hvala

haha kere izjave...to si morš zaslužit najprej, in s tvojimi izjavami ne vem če si ravno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!