Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hehe tud mene to zanima...meu sm oba doma..in po obeh je moj ktm še zmer živ :P

zdej pa nevem kaj je razlika(mogoče oz najbrž je isto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...kaj pa je lahko kaj narobe če sem mel prej not motula 710 zdej sem nanil Power1 TTS (ker nism dobil po pošti olja jutr se grem pa vozit) potem mam pa spet namen nalit Motula ali pa še moogoče kaj drugega.

Je lahko kaj narobe če olja mešam, ker seveda vedno nekaj starega ustane v posodi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...kaj pa je lahko kaj narobe če sem mel prej not motula 710 zdej sem nanil Power1 TTS (ker nism dobil po pošti olja jutr se grem pa vozit) potem mam pa spet namen nalit Motula ali pa še moogoče kaj drugega.

Je lahko kaj narobe če olja mešam, ker seveda vedno nekaj starega ustane v posodi???

nima to veze...ni ti treba lih mešat skoz..sam pač če si zmešu ni nč narobe..ti sam vozi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni neki najlepsga k pov dneva sravbas popravs vse malenkosti na motorju vse spucas ndis servis.... in ko ga zalavfas... pogruntas da tista stvar zarad kere si se vsga sploh lotu ne dela :headbang: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše je blo ko sn jaz zračni filter menjavo, lepo dam tank dol odprem airbox, stari zaprašeni filter vun, lepo nazaj sestavim tank gor zašraufam pa vse...pol pa nekaj glejam na tleh, pa vidim da je k&n še vedno lepo zapakiran v škatli hahah...pol pa spet jovo na novo, tank dol, pa k&n filter gor pa te zadeve...kaka budala haha, še sreča da ni tolko dela s tem ker če ne bi se mi res zmešalo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše je blo ko sn jaz zračni filter menjavo, lepo dam tank dol odprem airbox, stari zaprašeni filter vun, lepo nazaj sestavim tank gor zašraufam pa vse...pol pa nekaj glejam na tleh, pa vidim da je k&n še vedno lepo zapakiran v škatli hahah...pol pa spet jovo na novo, tank dol, pa k&n filter gor pa te zadeve...kaka budala haha, še sreča da ni tolko dela s tem ker če ne bi se mi res zmešalo :headbang:

če bi imel petardo od 600RR bi se ti odfukalo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem jest kaj sm naredu... sedež dol tank dol lev hladilnik dol... še par malenkosti... kapo motorja dol... vodno pumpo podret semeringe vn... nove semeringe not... vse nazaj sestavt (vmes se ole filtri pucov zracn foltr oring na sklopki...) poj vse nazaj sestavt... grem en krog pelat... voda kapla... spet nanovo sedež tank hladilnik kapa vodna pumpa semeringe vn... in???? pač si nism vzev 5min časa da bi akso pobrusu pa spolirov ker je kup osedlin gor... in mi je noe semeringe požgal... sej ne da majo cena/masa razmerje tak k zlato skori... 5€ za velikost kovanca 1cent :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi imel petardo od 600RR bi se ti odfukalo :evilgrin:

petardo ja :lol1: bicikla za opapaje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r6 2006+ je najjačejša

takoj za njo pa honda cbr 600...

suzuki ni tak kisef...samo tote 636 so pa res ološ :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej matex aka makadam rejsr en navadn lolek si :grrr lohk bi saj kej potrobu al pa kej...ne pa da kr spizdiš k ena lisica :huh:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej matex aka makadam rejsr en navadn lolek si :grrr lohk bi saj kej potrobu al pa kej...ne pa da kr spizdiš k ena lisica :huh:

Matex - lisica :) sm mislu, da bosta kej nazaj pogledala - sam po tistem offroad pa res ne bom vozu daaaaaah :) (sej si pol sms-dobiu)

Pa tud v temi se mi ne da furat, k sm potem cist slep :) (ze tko skoz mizim med voznjo, k me je tok strah)

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex - lisica :) sm mislu, da bosta kej nazaj pogledala - sam po tistem offroad pa res ne bom vozu daaaaaah :) (sej si pol sms-dobiu)

pa midva sva pol takoj obrnila tm...

sej sm nazaj gledu sam sm mislu da si uzadi pa da boš pršov k si tm po uni gmajni neki uzadi ustaju :D jutr če bo cajt mormo pa eno mal bolš turo nardit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa midva sva pol takoj obrnila tm...

sej sm nazaj gledu sam sm mislu da si uzadi pa da boš pršov k si tm po uni gmajni neki uzadi ustaju :D jutr če bo cajt mormo pa eno mal bolš turo nardit B)

ja fak, bi pa tko rekla, sm mislu, da bosta tm zurala pa to :) kdaj bi pa sli? sporocte, k boste mel namen km it... imperator in njegova kompanija bo najverjetneje tud za

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fak, bi pa tko rekla, sm mislu, da bosta tm zurala pa to :) kdaj bi pa sli? sporocte, k boste mel namen km it... imperator in njegova kompanija bo najverjetneje tud za

haha pa kaj si ti mislu da gremo gor taborit k čoperisti a kva :lol1: gor smo šli sam na eno furco pa obrnt ane...pa drugač bi lohk v sms napisu usaj da si šov domov zarad makadama ne pa zarad cajta :grrr titi lisička :D

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha pa kaj si ti mislu da gremo gor taborit k čoperisti a kva :lol1: gor smo šli sam na eno furco pa obrnt ane...pa drugač bi lohk v sms napisu usaj da si šov domov zarad makadama ne pa zarad cajta :grrr titi lisička :D

Oražm a.k.a. JEBAć

(bejbe čist palijo na suzukija) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oražm a.k.a. JEBAć

(bejbe čist palijo na suzukija) :)

ja to je pa itaq že logično kajne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c-c-c orgazm mogu kupt motor da se bejbe nanga lepijo :D

poglej mene kaj mam :P motor ki nobeni ni všeč pa še vedno se zame tepejo :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha pa kaj si ti mislu da gremo gor taborit k čoperisti a kva :lol1: gor smo šli sam na eno furco pa obrnt ane...pa drugač bi lohk v sms napisu usaj da si šov domov zarad makadama ne pa zarad cajta :grrr titi lisička :D

tud čs je biu razlog, drugac pa nism glih pristaš makedama, tudi to je res :)

c-c-c orgazm mogu kupt motor da se bejbe nanga lepijo :D

poglej mene kaj mam :P motor ki nobeni ni všeč pa še vedno se zame tepejo :D :worship:

PH :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c-c-c orgazm mogu kupt motor da se bejbe nanga lepijo :D

poglej mene kaj mam :P motor ki nobeni ni všeč pa še vedno se zame tepejo :D :worship:

hehe motor je sam še dodatk...že k sm brez motorja, morm skos špohtl zravn nost...k sm iz motorjem pa bol da mam skos čelado gor, ker če dam pa čelado dol, pol pa rabm že štemarco da se jih otresm :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!