Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

itak da je montaža........ker on je kar tako dol padel :slap: pa še motor sam bi potem naredu highsiderja, ne pa se zravnal in peljal naprej :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da je montaža........ker on je kar tako dol padel :slap: pa še motor sam bi potem naredu highsiderja, ne pa se zravnal in peljal naprej :lol1:

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRE KERI DANS NA FURO OKOL 2-3 POPOLDAN???? ZAENKRAT SMA INTERESENTA SAMO MIDVA S FRKOM, ČE BO KERI ZA NAJ JAVI NA PM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRE KERI DANS NA FURO OKOL 2-3 POPOLDAN???? ZAENKRAT SMA INTERESENTA SAMO MIDVA S FRKOM, ČE BO KERI ZA NAJ JAVI NA PM!!!

Dođi na Koroško :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dođi na Koroško :D

alo veš da se ga res mogoče dans vtrgam na golico, bom še vido no, zdaj se grem še malo učit pol pa se čujemo...te bom rufno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo veš da se ga res mogoče dans vtrgam na golico, bom še vido no, zdaj se grem še malo učit pol pa se čujemo...te bom rufno...

Vela :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam gresta?

ne vema še, misla sma it tam čez cukeršpic pa lenart pa tam dol, daj rufni me pa se bomo zmenli, ker jaz niam tvoje telefonske se mi zdi: 031 867 003

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aia hm...5€mam samo za benz ju3 dobim dnar in sem brez ficka... sem mislo da reta na pohorje kaj....

mogoče bom šov zraven..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aia hm...5€mam samo za benz ju3 dobim dnar in sem brez ficka... sem mislo da reta na pohorje kaj....

mogoče bom šov zraven..

amm čez šentilj pa tam grema ob pol 3 se v šentilu dobima, pa boma pol verjetno še šla tud malo na pohorje...daj rufni me no da se zmenimo ker se mi ne da tu pisat...ti bom jaz posodo tistih par evrov zraun za benz če je treba

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zmenjeni, če ke še kak interesent naj bo ob pol 3 na pumpi v šentilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, zaj sem še mogef poservisirat motor.... svečka bla čisto hin.. še dobro da sem mel staro doma, ki je še tui dobra... bomo vidli če se bo motor normalno vrtef....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRE KERI DANS NA FURO OKOL 2-3 POPOLDAN???? ZAENKRAT SMA INTERESENTA SAMO MIDVA S FRKOM, ČE BO KERI ZA NAJ JAVI NA PM!!!

jaz pa grem se učit trigonometrijo :OK: gre kdo zraven? zaenkrat sem samo jaz za :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa grem se učit trigonometrijo :OK: gre kdo zraven? zaenkrat sem samo jaz za :OK:

najlažje kaj je možno, lahko pa prideš pol zraun ko prijem iz fure na kake diferencialne enačbe...vljudno vabljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vse je tekl... :) mislm voda je kaplala pr vodni pumpi zej ma pa komplet nove tekočine razn v vilcah... drugač pa vs ole zavore vodo pa bencin :) dela ko urca :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maturantiiii

roke v zrak :OK: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeee maturantiiiii :yea1:

samo fu**ing drugi del slusnega - prokleti đingis khan :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeee maturantiiiii :yea1:

samo fu**ing drugi del slusnega - prokleti đingis khan :headbang: :headbang: :headbang:

why Chinese treated him as a hero?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo aprilia spet v pogonu :D 30km dns čeprav malo je vseen dost :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!