Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ej folk dajte mi nekaj povedat... če ti spremeniš zadno luč pa to ne pač da vržeš not ledike pa recimo da maš štop luč pa žmigavce v enem... a ti lahk kaj težijo škifi al pa na tehničnem pregledu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk dajte mi nekaj povedat... če ti spremeniš zadno luč pa to ne pač da vržeš not ledike pa recimo da maš štop luč pa žmigavce v enem... a ti lahk kaj težijo škifi al pa na tehničnem pregledu??

ja lahko ti težijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vse lepo vidljivo mislm da nimajo kaj morit...lahk ti kej rečejo pa mal začneš nabijat-that's what we do best B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm sou en krog... prou toplo, sam k je toooooooooooook peska na cesti pa guma ne drzi pou kurc* 0 :BUA:

sam mi ni zou... pa pol sm pucu motor se ene 2 ure, pa use plastike dol pobrau,... uglavnem CIST MOTOR MAM :hooray:

kdaj bo kej toplej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm sou en krog... prou toplo, sam k je toooooooooooook peska na cesti pa guma ne drzi pou kurc* 0 :BUA:

sam mi ni zou... pa pol sm pucu motor se ene 2 ure, pa use plastike dol pobrau,... uglavnem CIST MOTOR MAM :hooray:

kdaj bo kej toplej?

Kwa bi se rd, zdj je glih prov toplo!

Sm dons biu na kolpi, naredu neki cez 200 lepih in večinoma sončnih kilometrov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ureme je že čist uredu, js se že kšne 14 dni z bratovmu kawasakijom vozom (ko ni deža :BUA: ) pa tut peska ni tko velik kt sm mislu da ga bo... no sej bi se s svojmu vozu pa ga ma še jure, pa škoda bi ga blo :rolleyes: :unsure: brata pa itak ni nč doma :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :slap:

Kaj vaša kolena rečejo na tole furanje po 10°C .)

Ajd ne rečm kak nabrzino krog,ala 10km do babice pa nazaj,ampak 200km :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam da furat zdaj, ceste so še ja čist umazane, polne soli, toplo še nič ni kej.

No da se še jaz pohvalim, letos sem že naredil celo 1km :OK: , pa še to nevem, če je bil cel 1km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jets sm dons okol 500m po cesti....pa 120 po ulci, pa 30 po dvoriscu...metrov da ne bo pomote...

:>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki ima kdo doma kakšno zadnjo gumo. zaželjeno z vsaj 1mm profila potrebujem za cca 1 mesec. ker na moji so doti ven pogledali. In še komaj marca lahko dobim željeno gumo ko jo želim.

aja dimenzije: 150/70/17 ali

160/60/17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :slap:

Kaj vaša kolena rečejo na tole furanje po 10°C .)

Ajd ne rečm kak nabrzino krog,ala 10km do babice pa nazaj,ampak 200km :slap:

Kwa a vi to resno?!?!?

Matr ste picke, ce je pa koga za viknd zebl al pa ksn tork, pa res ni zdrou, drgac no sj je ce nimas opreme zna ti kawbojke prepihat, sam tko pa ni razloga, da nebi su mal na sprehod s svojo RSko :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa a vi to resno?!?!?

Matr ste picke, ce je pa koga za viknd zebl al pa ksn tork, pa res ni zdrou, drgac no sj je ce nimas opreme zna ti kawbojke prepihat, sam tko pa ni razloga, da nebi su mal na sprehod s svojo RSko :wub:

a zdej če se ne furamo smo pa pičke? Jst sm v nedelo naredu 15km, sam zdej bom pa počakov na pomlad, ker gume ne primejo čist 0! Ti se kr furej, sam če ti bo gumo odnesl, pa boš šou po tleh al pa te bo tok prepihal (ker verjetno v kavbojkah furaš) da boš pa polet jokov zarad krčev... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fura se fant v kombinezonu ampak vseen ni to zadostna rešitev pred temi stopinjami...sej ne da te zebe samo prehladno je!Sklepov ne zebe jih pa prezebe in prepiha .)

Me zanima če bi se vozil z motorjm sred poletja ko bi blo krnaenkrat 10°C .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest si dam pod kombinezon piđamo, zgorej eno dolgo majco, obvezno kar je je pa podkapa, brez tega zmrzneš, če maš je pa kul, mene edin kdaj v prste zebe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk ali ima kdo slučanjo takšen kos pleha doma?(30x30) Nujno potrebujem!!!

Lp. Jimi

neimenovhvn52.jpg

Popravljeno . Popravil Jimiboni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk ali ima kdo slučanjo takšen kos pleha doma?(30x30) Nujno potrebujem!!!

Lp. Jimi

neimenovhvn52.jpg

a se ne temu rece cox .. ? kr frend ga je kupu original tako za njegov skuter .... tko da tud v kiri mal bols zalozeni avto-moto trgovini dobis ... :)

Revma je kurba fantje......

lol ka pa ti prbijas ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!