Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nejkooo tisamo čimprej kupi nekaj za po šumi...

samo kupi PURE CROSS..in to 525 ..pa da te vidmo kok maš muda...boš vidu da ni tok lahko k zgleda..za po pisti verjamem..sam po šumi pa boš vidu da ni za začetnika primerno..

to je tko k da bi pr 16ih letih dobil 1000 SS ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkooo tisamo čimprej kupi nekaj za po šumi...

samo kupi PURE CROSS..in to 525 ..pa da te vidmo kok maš muda...boš vidu da ni tok lahko k zgleda..za po pisti verjamem..sam po šumi pa boš vidu da ni za začetnika primerno..

to je tko k da bi pr 16ih letih dobil 1000 SS ;)

se pa se bom navado...nisn mel pri 16 ih 1000SS, sem pa mel pri 18ih 600ss, to pa tui ni švoh hehe, tak da bom pri 20-21 ih komot mel cros ali he 520 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja treba je vnaprej planirat hehe...

eh to je grdo ti raje lepo meni prodaj, fukni kros koule gor paje to to

sej tega bi prodav pa SF naredu iz ksnga drugga motorja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe riskač pa če se bomo šli kdaj furat s krosi pa te bom tak nažgal isto ko debelega na cestaku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa se bom navado...nisn mel pri 16 ih 1000SS, sem pa mel pri 18ih 600ss, to pa tui ni švoh hehe, tak da bom pri 20-21 ih komot mel cros ali he 520 :D

ni vse pogojeno z leti... ;)

hočeš rečt da če maš 40let da je pa u izi vozt 525?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni vse pogojeno z leti... ;)

hočeš rečt da če maš 40let da je pa u izi vozt 525?

takrt je ze spet tezko :) najbols je pr 28 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrt je ze spet tezko :) najbols je pr 28 :naughty:

27 pa roka

drgač pa...učer je blo dokazano...125 4t je nesel za šalo 125 2T...sam sej pol smo vidl da so imele gume veliiiiik vpliv..seveda pa tudi moje neznanje

MXrider svaka čast res :D :worship:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 pa roka

drgač pa...učer je blo dokazano...125 4t je nesel za šalo 125 2T...sam sej pol smo vidl da so imele gume veliiiiik vpliv..seveda pa tudi moje neznanje

MXrider svaka čast res :D :worship:

zoprn če ne morš moči prenest na teren an :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja slabina si riskač bo treba vadit hehe, pa še razkotal si se povrhu

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zoprn če ne morš moči prenest na teren an :naughty:

je kr kurba ja :D

sam fora je da je blo čist mokro tko da ni nč držal men..un je meu pa gume čist nove še nikol vožene...sej k bom jst spet ready to race bm tud jst meu nove gume :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja slabina si riskač bo treba vadit hehe, pa še razkotal si se povrhu

tudi ti si se na marofu...

to se zgodi tistim ki hočemo čimveč iztisnit...pri 80 me je napošrek vrglo pa sem še držal gas...pol sem pa naredil začetniško napako...pa sem letel...noga se bo že zrihtala..motor pa lih tko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kr kurba ja :D

sam fora je da je blo čist mokro tko da ni nč držal men..un je meu pa gume čist nove še nikol vožene...sej k bom jst spet ready to race bm tud jst meu nove gume :OK:

jaja izgovori, priznaj si da si ološ od krosista pa bo :D

tudi ti si se na marofu...

to se zgodi tistim ki hočemo čimveč iztisnit...pri 80 me je napošrek vrglo pa sem še držal gas...pol sem pa naredil začetniško napako...pa sem letel...noga se bo že zrihtala..motor pa lih tko :P

mene sploh ni zarad tega fuknilo na marofu, da bi pretiravo ampak me je že čist na začetku na ravnini za brezveze koula spustla...pol dalje pa si sam vido da je šlo brez problema punee haklee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja izgovori, priznaj si da si ološ od krosista pa bo :D

mene sploh ni zarad tega fuknilo na marofu, da bi pretiravo ampak me je že čist na začetku na ravnini za brezveze koula spustla...pol dalje pa si sam vido da je šlo brez problema punee haklee

največji ološ sem :worship: jaz sem pa pač pretiraval...na nož je biula celotna vožnja..v zadnjem ovinku sem pa hotel prehitet..pa pač sem precenil situacijo

treba gas zapret :winkiss:

vem...ko sem bil na tleh sem se spomnu tvojih besed k si mi 1x razlagu kako in kaj..sam je bilo žal prepozno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ne...pač majprej po šumi...pol pa po enem makedamu ker je en kmet pršu in nas spodil :P

na makedamu so pa kar visoke hitrosti in še 30x slabši oprijem kot v gozdu...spet sem ponovil napako...s slabimi gumami hočem svoje enormno znanje prenest na podlago...ah jebiga...bo zdej itak sam proga pela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč... fajn bote grem jest dnar služt... tak lep vreme da je kr hudo....

jst se morm pa učit...jutr matura :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ne...pač majprej po šumi...pol pa po enem makedamu ker je en kmet pršu in nas spodil :P

na makedamu so pa kar visoke hitrosti in še 30x slabši oprijem kot v gozdu...spet sem ponovil napako...s slabimi gumami hočem svoje enormno znanje prenest na podlago...ah jebiga...bo zdej itak sam proga pela...

kaj pa si si naredo, pa motor si fejst razfuko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa si si naredo, pa motor si fejst razfuko?

Motor je totalka

Odlimalo mu je 2x2 cm nalepke na stranski plastiki pa eno rasko 3cm dovgo nardil

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa si si naredo, pa motor si fejst razfuko?

mah kolen mam razmesarjen...drgač pa motor je samo mal v križih zategnjen...to se bo že popravilo čez par dni...10min dela...drugače je pa kot nov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda kak mi lušte delate s totimi kroseri...ko se mi bo ftrgalo bom toto ninjo še letos prodal pa se nea rabim več jebat z policaji pa izpiti pa ničem, pa kupim lepo krosera pa samo ga žgem na pune

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

divlji koči...kr pojaču :D

post-6806-1211715549_thumb.jpg

pizda kak mi lušte delate s totimi kroseri...ko se mi bo ftrgalo bom toto ninjo še letos prodal pa se nea rabim več jebat z policaji pa izpiti pa ničem, pa kupim lepo krosera pa samo ga žgem na pune

če imaš v bližini progo pol ga kupi...drugače ne kupuj...verjemi da po gmajni ni zabavno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tak sn jaz zgledo oz. moja noga ko sn mel prometno nesrečo z jawo...

post-11619-1211715763_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff.kr kriza ja :closedeyes:

jaz tak hudo nimam...mam pa tudi kar konkretno..čeprav čudno..zadnjič je gizmo napisu da v kavbojkah ni nič...oz je bolš k cordura...men je pa pou noge odprl :headbang:

brez opreme nikol več ne grem na motor hihiihih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!