Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ne uporabljaj slovarja za vsako objavo

hahahaha dobra ja :D

služenje s preprodajo :krneki: unnecessary middle-man :krneki: cut the middle-man :P

biznis se tko dela veš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne

post-10875-1211729437_thumb.jpg biznise obračam :naughty:

gre za akrapovič racing line krivino za 636ko :)

kdo ve kolko tole pride novo pa za kolko se to kj rableno prodaja?

same krivine niso drage...ce bos dobo 150€ za njih si lahko srecn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne uporabljaj slovarja za vsako objavo

eni pač znamo angleško :)

hahahaha dobra ja :D

biznis se tko dela veš :)

dobro vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha, 10 konjev na gumi nese tvojega KTM-a z skor 40km hahahaha :lol1: :lol1:

tebe pojem s štirko...

da ti pa še tok povem..ne smej se če ne veš cele zgodbe..ko sva zamenjala motorje sem tudi jaz bil mnogo hitrejši kot s ktmom kjer je samo kopalo...ne veš kaj je cross tako da res ne rabš komentirat...

P.S. uporabnik foruma z nickom gizmokak je lepo povedal, da bi on te gume, ki jih imam jaz takoj dol vrgel ker še za po suhem niso kaj šele za po blatu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti samo jamraj..pa išči izgovore. Raje prodaj preden te še akka 50-ka dol pokne :lol1:

Aja, pa sem se že tud nekej z kroseri prevozo, tak da.. :) Ne veliko, pa vseeno verjetno toliko kot ti do zdaj.

125 4t ga dol pokne, ne morš da verjameš haha :lol1: Sm ti reko da raje YZ 250 kupi :kva1:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...nobenemu to ni smešno..mene tudi ne provociraš...tko bom reku...kdor misl da je bolši se lahko pomerim z njim..sicer pa imam maturo in nimam časa si kupt opreme kaj šele da bi si gume kupil :)

v roku 10dni bom pa imel vse ready to race

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rabi bit nobenemu smešno, dost da je meni :) Pol pa raje zrihtaj motor ne, pa boš pol hvalo kaka raketa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rabi bit nobenemu smešno, dost da je meni :) Pol pa raje zrihtaj motor ne, pa boš pol hvalo kaka raketa je :)

meni je to smešno da te s krosom tebe dol počim...

sicer sem pa slišal da ti nisi neki blazni profesionalec...morjo kolegi s tvojim motorjem neki nardit ti jih pa slikaš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...nobenemu to ni smešno..mene tudi ne provociraš...tko bom reku...kdor misl da je bolši se lahko pomerim z njim..sicer pa imam maturo in nimam časa si kupt opreme kaj šele da bi si gume kupil :)

v roku 10dni bom pa imel vse ready to race

to pa ne bo držalo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rabi bit nobenemu smešno, dost da je meni :) Pol pa raje zrihtaj motor ne, pa boš pol hvalo kaka raketa je :)

Ne zajebavat moja pikija no :unsure: :unsure:

on je najjači, pa nima časa, da bi se preveč okol vozu, on raj pičke peca.... (tuki si pa podn proti njemu :winkiss: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojim motorjem ni noben nič delal da bi jaz slikal, kje si to najdo? Mogoče sem kaj čudno napisal hehe... Mogoče te je to zavedlo da majo 3 kolegi tomose poleg mene..

Gizmo: saj pravim, naj te raje na pičkah ostane kot na kroseru če ne zna

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti samo jamraj..pa išči izgovore. Raje prodaj preden te še akka 50-ka dol pokne :lol1:

Aja, pa sem se že tud nekej z kroseri prevozo, tak da.. :) Ne veliko, pa vseeno verjetno toliko kot ti do zdaj.

125 4t ga dol pokne, ne morš da verjameš haha :lol1: Sm ti reko da raje YZ 250 kupi :kva1:

Ne poskušaj provocirati na tak način, kot to počne Nejkoo. Ti ne rata, veš. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..risko je najslabši :OK:

neizpodbitno dejstvo je pa to, da vas use razen tistih, ki imate/ste imeli kros vse nalomim kot čamila v polaganju rok(beri kot za šalo)...

sicer pa...nejcZ...moj ugled je še zmeraj na višku še iz časov mitota :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

same krivine niso drage...ce bos dobo 150€ za njih si lahko srecn....

čaki ne vem a se zajebavaš al ti to resno?

ker dejavu je prodal krivine za ninjo letnik 98 za 480€

komplet takih krivin pa še dušilec pride pa novih bliz 1300€

za ta dnar jo pa miljonkrat rajš jst gor dam :)

še điannelli krivina pride za rsko 200€

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..risko je najslabši :OK:

neizpodbitno dejstvo je pa to, da vas use razen tistih, ki imate/ste imeli kros vse nalomim kot čamila v polaganju rok(beri kot za šalo)...

sicer pa...nejcZ...moj ugled je še zmeraj na višku še iz časov šravfanja mitota :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..risko je najslabši :OK:

neizpodbitno dejstvo je pa to, da vas use razen tistih, ki imate/ste imeli kros vse nalomim kot čamila v polaganju rok(beri kot za šalo)...

sicer pa...nejcZ...moj ugled je še zmeraj na višku še iz časov mitota :OK:

ojej potem pa ga vsi raztrgate tega reeskota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, onega pinky :kva2: :lol1:

1. raje imam popolnoma PINKY cagivo kot kateregakoli tomosa :) :winkiss:

2. govora je bilo o vožnji...nevem zakaj si prešaltu na neki kar res ni potrebe :) mogoče ti je bed ker še enega revne 125 4T ne izkoristiš...pazi da te ne bo kera apn prehitela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej potem pa ga vsi raztrgate tega reeskota

pojedel sem te tako kot ti goro hrane

v stotinki in z enormnim užitkom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, še dobro da ti KTM-ja ponucaš do kraja :rolleyes: Drugače pa APN-ji zaenkrat še razpadajo pri teh hitrostih, se pa najdejo predelani skuteri k me dol počjo za hec ja. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, še dobro da ti KTM-ja ponucaš do kraja :rolleyes: Drugače pa APN-ji zaenkrat še razpadajo pri teh hitrostih, se pa najdejo predelani skuteri k me dol počjo za hec ja. :winkiss:

čudno da mene težko :)

ga ne ponucam do kraja...vem da ga ne..glede na prevoženo število ur(10) pa mislm da ga zelo zelo obvladam... ;) sicer pa...počakaj še malo, da se mi konča matura...že tko sem imel nesrečo ob malem pretiravanju...sedaj se grem več na motor dokler ni konec mature...ko bo pa konec pol bo pa odklop...mi iz prefinjenih šol imamo tudi kaj drugega v glavi kot dokazati 16letnikom, da smo hitrejši od njih :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej, vredu je :D

le postrezi še s kakšno sočno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha dobra ja :D

biznis se tko dela veš :)

biznis bo ko boš kaj prodal, zaj si še v debelem minusu hehe, sploh pa te krivine tak ko sem ti rekel- za brezveze, folk dostraj samo slip on kupi zarad zvoka, teh par konjev zraun pa itak brezveze, ker že zaj leti dovolj zaenkrat...ko bo pa premalo pa itak 1000-ka pride

pojedel sem te tako kot ti goro hrane

v stotinki in z enormnim užitkom :OK:

hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!