Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

đeri, a s ti res na glavo padu al kaj ti je, da bi jaz mel doma tiste krivine se nebi valjale po garaži, ampak bi lepo predle na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đeri, a s ti res na glavo padu al kaj ti je, da bi jaz mel doma tiste krivine se nebi valjale po garaži, ampak bi lepo predle na motorju

jah pa jih kup ane...začetna cena 500€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poskušaj provocirati na tak način, kot to počne Nejkoo. Ti ne rata, veš. :evilgrin:

sej vseeno naj se trudi, dober učenec vedno na koncu premaga učitelja...in jaz bom ponosn na nejčka če bo tudi pri tem tako :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vseeno naj se trudi, dober učenec vedno na koncu premaga učitelja...in jaz bom ponosn na nejčka če bo tudi pri tem tako :yes:

za1x je še bolj ološki kot čamil na marofu...težko verjeti kaj? a vendarle je tako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za1x je še bolj ološki kot čamil na marofu...težko verjeti kaj? a vendarle je tako :)

pa ni ga treba zaj že v kali zatret, ti si tud ološ od krosista, pa te mamo vseeno radi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni ga treba zaj že v kali zatret, ti si tud ološ od krosista, pa te mamo vseeno radi :D

tako pač je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pa jih kup ane...začetna cena 500€

480 zate koci k se kao poznamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biznis bo ko boš kaj prodal, zaj si še v debelem minusu hehe, sploh pa te krivine tak ko sem ti rekel- za brezveze, folk dostraj samo slip on kupi zarad zvoka, teh par konjev zraun pa itak brezveze, ker že zaj leti dovolj zaenkrat...ko bo pa premalo pa itak 1000-ka pride

folk imam motorje samo za dirke

in tam vsaka kila in konj šteje... tale zadeva da pa 4 konje več na zadnjo kolo... jst jo pa dam za več kot pol cenejš kot je pač nova :)

đeri, a s ti res na glavo padu al kaj ti je, da bi jaz mel doma tiste krivine se nebi valjale po garaži, ampak bi lepo predle na motorju

mah ne vem a rabm to :P ? rabm dnar tisto bo bolš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk imam motorje samo za dirke

in tam vsaka kila in konj šteje... tale zadeva da pa 4 konje več na zadnjo kolo... jst jo pa dam za več kot pol cenejš kot je pač nova :)

in to je kok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo je da se na netu prodajata 2 rabljena komplet akrapo izpuha

eden je za cbr 600rr res da za model 07/08 ampak je cena 1100€

drugi je pa za cbr 1000rr tudi isti model cena pa 1200€

tko da aleš ne vem kje si ti 150€ najdu :rolleyes:

in to je kok?

teb jo dam za 350€ če kupiš :P

drgač bom pa malo več nastavu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kolko ti jih je dal ovi gsx 600??? men je že neke celo pod 300 evrov ponujal, verjetno ti jih je za 250 dal ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kolko ti jih je dal ovi gsx 600??? men je že neke celo pod 300 evrov ponujal, verjetno ti jih je za 250 dal ne?

menjava za gume pa crashpade :)

alo nejko daj vzemi bt 002 ker mi gužvo dela :)

dam ti jo za 80€

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pa jih kup ane...začetna cena 500€

zakaj pa jih ti ne kupiš :slap: in zakaj bi jih jaz kupoval če ne pašejo na moj moped :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjava za gume pa crashpade :)

alo nejko daj vzemi bt 002 ker mi gužvo dela :)

dam ti jo za 80€

40 ti dam, glede na to da so že fajn sfukane pa še 05 izdelave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa jih ti ne kupiš :slap: in zakaj bi jih jaz kupoval če ne pašejo na moj moped :slap:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa jih ti ne kupiš :slap: in zakaj bi jih jaz kupoval če ne pašejo na moj moped :slap:

se pa ti si neki mehanik, si bi to prešvasal pa nekak zrihtal...nekemu VSŠ freaku kot si ti pa res to ne bi smelo predstavljati ovire, kvečjemu izziv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 ti dam, glede na to da so že fajn sfukane pa še 05 izdelave

sfukane?

post-10875-1211735501_thumb.jpg

to je zate sfukana guma?

:slap: :slap: :slap: jao

sploh ni tolko to važno kerga leta so narejene, če so pravilno bile čuvane... aja drgač pa hja za 40€ no way jo pa raj jst zgulm :D

drgač so narejene v 50tednu 2005 torej 2 tedna pred novim letom :) tud na menjavah malo poglej kere letnike boš gume gor dobu... ponavad dobiš še starejše haha... matex je dobu lani nove bt014 letnik 2003 haha

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjava za gume pa crashpade :)

alo nejko daj vzemi bt 002 ker mi gužvo dela :)

dam ti jo za 80€

a to tisto ko si dal sliko.......... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sfukane?

post-10875-1211735501_thumb.jpg

to je zate sfukana guma?

:slap: :slap: :slap: jao

sploh ni tolko to važno kerga leta so narejene, če so pravilno bile čuvane... aja drgač pa hja za 40€ no way jo pa raj jst zgulm :D

po sredini je že tak zgulena, kaj boš te z njo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to tisto ko si dal sliko.......... :lol1: :lol1: :lol1:

ja in?

po sredini je že tak zgulena, kaj boš te z njo :D

ma ti si neumn res... pa še zguln za povrh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa ti si neki mehanik, si bi to prešvasal pa nekak zrihtal...nekemu VSŠ freaku kot si ti pa res to ne bi smelo predstavljati ovire, kvečjemu izziv :D

ja najbol pametno, za 500€ kupit 200€ vredne krivine, ki po vrhu vsega ne pašejo, in da bi jih potem še švasal :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in?

ma ti si neumn res... pa še zguln za povrh

jezni se đeri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po sredini je že tak zgulena, kaj boš te z njo :D

ni zgulena po sredini, ampak po robovih, tam je kvečjemu 3mm profila, poleg tega pa raiš še tako prvo.......overall, se ne splača, rajši kupim komplet rabljenih za 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni zgulena po sredini, ampak po robovih, tam je kvečjemu 3mm profila, poleg tega pa raiš še tako prvo.......overall, se ne splača, rajši kupim komplet rabljenih za 100€

tak se nič iz slik ne vidi, treba v živo videt to, drugač pa ja brezveze samo zadnjo kupovat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni zgulena po sredini, ampak po robovih, tam je kvečjemu 3mm profila, poleg tega pa raiš še tako prvo.......overall, se ne splača, rajši kupim komplet rabljenih za 100€

ljudi božji kaj vam je še dlake ma po robovih... tipo jo je 1 cm do roba max nagnu no :D

a so res tok slabe slike al kaj? aja ne vem pa kje boš dobu komplet rablenih za 100€sploh pa ne bt002... itak pa za tiste vaše racelande je več kot odlična... jo maš za cel dan pa to je to...

tak se nič iz slik ne vidi, treba v živo videt to, drugač pa ja brezveze samo zadnjo kupovat

jebiga je pač za male pare :)

ne profila je ma 90% če ne še več

to garantiram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!