Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

plidkan :D

No ja za češnjo na vrh pa sm še zaspal šolo :D Men res ni usojen...

waaaaaaaaaaaaa zmešaloooo se mi boooo, oke mam že krvaveee od buljenja v monitor, vse sn naredo samo še sestavit morn skup, če mi nea da najmanj 8-ke razbijem vse skup pa razfukam pa se prepišem na ekonomsko :headbang: :headbang: baaaaaaaaaaaaaaaaa

Car

mah tist teb nikamor ni šlo :P

maturantje srečno :worship: :worship: :worship:

SERŠefci po pameti! pozoro preberite navodila! tudi ti kukec1 !

LP :)

Srečno ja...:D

daj zbriši podpis no :trance_33_sleep:

ne bom zanalašč :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm v soboto prehitu nekega Lambrongini/Ferrarija oz. nek tak jajc !

Sam je on pač stal pred semaforjem jaz sem pa po sosednem pasu mim letu

finger004.gif

mah ti pa stafuc bi zihr na ovinkih use dol udarla...pa nej bo to zastava 750 al pa carrera gt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kšno pametno idejo kako nej avspuh utišam? ker če ne bo folk znoru (ubistvu je že :) ) k se usak dan po gmajn vozm, pol pa odmeva po cel dolin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej je blo premal, da bi sploh pršlo do izraza, (za tiste k LJ poznate, od Kompanjerosa pa do Figovca, pač čez križišče)

tko da jst sm glih počas šaltu u 2go, un pa nevem, mal je zajebu, k so šla kolesa u prazn, pa še zamudu je luč...

sam dobr se mi zdi zato, k se je tko jebačko zravn prpelu, na un pas za bus, pa tko pogledu, kao kaj boš ti s tem :)

pa pred pičko se je mogu pokazat....

Boli njega tud ce je biu pocasnejsi hehe ti mas na mutorju H on pa konjicka :worship: :worship: :worship:

pa usega je meu vec pod sabo kokr ti=P=P=P

a ma kdo kšno pametno idejo kako nej avspuh utišam? ker če ne bo folk znoru (ubistvu je že :) ) k se usak dan po gmajn vozm, pol pa odmeva po cel dolin

Namec notr kovinske ostruzke=P :evilgrin:

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kšno pametno idejo kako nej avspuh utišam? ker če ne bo folk znoru (ubistvu je že :) ) k se usak dan po gmajn vozm, pol pa odmeva po cel dolin

Zmanjsaj fi luknje.

Če boš imel na koncu čisto malo luknjico bo imel zvok kot sesalec! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmanjsaj fi luknje.

Če boš imel na koncu čisto malo luknjico bo imel zvok kot sesalec! :rolleyes:

probov sm z eno vodovodno cevjo in jo nakonc zapru, v cev sm pa ene 3 lukne zvrtov, pa ja nekej učinkaa že blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kšno pametno idejo kako nej avspuh utišam? ker če ne bo folk znoru (ubistvu je že :) ) k se usak dan po gmajn vozm, pol pa odmeva po cel dolin

jao jao skor usak hoče čim bolši zvok na motorju, a ti ga hočš utišat :slap: pa ne vem kva se ti jebe za drug folk, da bi men kšn sosed tle težiu zarad zvoka bi ga sam u kurac puslov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kar tako naprej pa boš ze našel zvok, ki ti bo ustrezal.

PS:

Jaz sem to prakticiral še na skuterju, končalo se je pa z zdrobljenim batom. Ne vem pa, če je imel kaj pri tem avspuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kšno pametno idejo kako nej avspuh utišam? ker če ne bo folk znoru (ubistvu je že :) ) k se usak dan po gmajn vozm, pol pa odmeva po cel dolin

dol ga vzem pa amen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao skor usak hoče čim bolši zvok na motorju, a ti ga hočš utišat :slap: pa ne vem kva se ti jebe za drug folk, da bi men kšn sosed tle težiu zarad zvoka bi ga sam u kurac puslov .)

nejček...mene so že lovil zaradi krosa...imam ga 14dni šele pa so že problemi

v soboto je lih tko en kmet uletu in men stafucu pa mxriderju zamoril da se ne smemo več vozt in lih tm k sm se jst najrajš vozu ;)

tko da...ni to lih tko k na cestnem, da se ti jebe ker se imaš pravico vozt po gozdu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejček...mene so že lovil zaradi krosa...imam ga 14dni šele pa so že problemi

v soboto je lih tko en kmet uletu in men stafucu pa mxriderju zamoril da se ne smemo več vozt in lih tm k sm se jst najrajš vozu ;)

tko da...ni to lih tko k na cestnem, da se ti jebe ker se imaš pravico vozt po gozdu

ja verjamm ja da ja to problem...sam ti maš cross k se res nenormalno dere, lux ma pa cestni enduro k glih ne verjamm da ma prov moteč zvok :whistle:

drugač pa kup eno gmajno tm pa cross progo nared pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao skor usak hoče čim bolši zvok na motorju, a ti ga hočš utišat :slap: pa ne vem kva se ti jebe za drug folk, da bi men kšn sosed tle težiu zarad zvoka bi ga sam u kurac puslov .)

14 dni nazaj se mi je jebal ja, zdej mal drugač razmišljam k me je tip ustavu pa pizdiv tm pred mano da me bo polomu pa prjavu k nima miru. Res da je gmajna od mojga strica ampak usen ne morš delat usega kar ti pride na pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 dni nazaj se mi je jebal ja, zdej mal drugač razmišljam k me je tip ustavu pa pizdiv tm pred mano da me bo polomu pa prjavu k nima miru. Res da je gmajna od mojga strica ampak usen ne morš delat usega kar ti pride na pamet.

ti bi stopu dol z motorja, pa reku: polom me, sam potem se zavedaj da boš celo življenje zame hodu na šiht

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 dni nazaj se mi je jebal ja, zdej mal drugač razmišljam k me je tip ustavu pa pizdiv tm pred mano da me bo polomu pa prjavu k nima miru. Res da je gmajna od mojga strica ampak usen ne morš delat usega kar ti pride na pamet.

sj se hecas ane....

on gre pa teb na kurac k te je napizdu...a ga bos zato nalomu.....jebes...javni red in mir se kali ob 23.00 ce se ne motim...do takrat pa lahko oponasa kako bik fuka cese ti zahoce :D

ti bi stopu dol z motorja, pa reku: polom me, sam potem se zavedaj da boš celo življenje zame hodu na šiht

troo troo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bi stopu dol z motorja, pa reku: polom me, sam potem se zavedaj da boš celo življenje zame hodu na šiht

Ma to bi že plačov ker ma tip preveč keša, ma neko izterjevalno firmo pa ma ne vem kolk poslov in se more pridt sprostit na vikend, ampak se ne more ker ga jaz motim. Pa baje sm mu celo soboto pokvaru ker sm se 20 minut tm vozu. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to bi že plačov ker ma tip preveč keša, ma neko izterjevalno firmo pa ma ne vem kolk poslov in se more pridt sprostit na vikend, ampak se ne more ker ga jaz motim. Pa baje sm mu celo soboto pokvaru ker sm se 20 minut tm vozu. :slap:

ej maš izpraven motor? je prišel čez tehničnega? se voziš po cesti po kateri se lahko?oz. ne poi gmajni?.......če JA, potem nimaš kaj skrbet, naj kliče policijo in kogar če, nima te nobeden kaj podit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to bi že plačov ker ma tip preveč keša, ma neko izterjevalno firmo pa ma ne vem kolk poslov in se more pridt sprostit na vikend, ampak se ne more ker ga jaz motim. Pa baje sm mu celo soboto pokvaru ker sm se 20 minut tm vozu. :slap:

ma daj opali ga na gobec tarzana pohablenega, al pa mu hčerko nažgi ( jaz bi izbral drugo opcijo hehe)...ti pa reči da te on moti, da se ne morš v miru furat...meni je pred leti en tu par bajt srna težil ker sn se z javo fural pa ob nedeljah pa to, pa sn mu povedo staremu svoje in da nima šta da priča, pa je zaj mir (hčerke pa mu nisn nažgal, ker je stara 45 let :wacko: )...samo ostro je treba nastopit pa je vse rešeno...

nejec konjerejec

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko, tebe so skinli? :D

ja 100% mam hehe, kak je to fajn poglejat...sej kao samo en mesec, pol dobim nazaj baje tak je telebajsek napiso...če ne pa tut ni panike, ima nejko klone svoje, ko hitman :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si pa te nareo sploh zaj takega...

eh pa nič takega, sej veš da mi vedno kaj najdejo, ne morjo zdržat en mesec ne da bi mi kaka opozorila dali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejček...mene so že lovil zaradi krosa...imam ga 14dni šele pa so že problemi

v soboto je lih tko en kmet uletu in men stafucu pa mxriderju zamoril da se ne smemo več vozt in lih tm k sm se jst najrajš vozu ;)

tko da...ni to lih tko k na cestnem, da se ti jebe ker se imaš pravico vozt po gozdu

sej se boš navadu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pa nič takega, sej veš da mi vedno kaj najdejo, ne morjo zdržat en mesec ne da bi mi kaka opozorila dali :D

pa ti tudi ne morš zdržat da se ne bi vsak dan vsaj desetkrat nekje posral :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!