Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sej se boš navadu ;)

to se je meni tudi dogajalo, samo se so se kmeti tudi počasi navadli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resko a si biu ti mogoče dns na kongrescu (tm pod tistmi marelami) pa en gsx-r k7 + Ninja bele barve zdravn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resko a si biu ti mogoče dns na kongrescu (tm pod tistmi marelami) pa en gsx-r k7 + Ninja bele barve zdravn

wtf???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo kdo v kratkem kej kupoval iz ENAA.com naj mi pliz pove ker mam neki za narocit za 1,5 eur....pa nebi placeval postnine 3 eur :D

thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ninjo sm tut jst dns vidu, je čist bela in brez nalepk, letnik 03/04

a pa je barvana al je gola plastika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta kocigan zmer sam stoji na križiščih pa opazuje motorje :D

a se nč ne vozš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se, sam v lj pa lih ne hodim z motorjem :) pa še zajebal so me z izpitom :headbang: dejansko je pomemben tisti datum ko si šel dvignit izpit, in ne tisti ki je naveden na potrdilu o opravljenem izpitu.......zdaj morm še 3 tedne čakat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se, sam v lj pa lih ne hodim z motorjem :) pa še zajebal so me z izpitom :headbang: dejansko je pomemben tisti datum ko si šel dvignit izpit, in ne tisti ki je naveden na potrdilu o opravljenem izpitu.......zdaj morm še 3 tedne čakat :krneki:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slova je slaba.. kr se jo morm zle učit da ne bom meu popravca :rolleyes:

:blink: To je foksa čudna pol...slova je res tko logična no...sam dougocajtna.

Jože je faca.. učer sva bla na drinki :)

Faca?! :alien1: Dokler se ne sprav pisat 740 strani pravopisa, možn...model ma res domišljijo... (npr. : ''Stopničim proti tebi'' ; ''V vazi rastlini tulipan'' ; ''Gledala je, kako fantje drkajo na ledu''). Hm? :blink:

In kaj kej prav Jožek? :) Vidim d maš čist izbrano družbo. ;)

je slaba, i prefer maths :yes:

sreča sn se je rešo jaz za celo življenje :D

hehe...mene pa zgolj matematka ne pritegne. Kaka fizika, astronomija, to je žakon. :)

slovenščine se zlepa ne znebiš. :D

waaaaaaaaaaaaa zmešaloooo se mi boooo, oke mam že krvaveee od buljenja v monitor, vse sn naredo samo še sestavit morn skup, če mi nea da najmanj 8-ke razbijem vse skup pa razfukam pa se prepišem na ekonomsko :headbang: :headbang: baaaaaaaaaaaaaaaaa

norc... :huh:

Resko a si biu ti mogoče dns na kongrescu (tm pod tistmi marelami) pa en gsx-r k7 + Ninja bele barve zdravn

Tut jst dns vidla tole ninjo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se, sam v lj pa lih ne hodim z motorjem :) pa še zajebal so me z izpitom :headbang: dejansko je pomemben tisti datum ko si šel dvignit izpit, in ne tisti ki je naveden na potrdilu o opravljenem izpitu.......zdaj morm še 3 tedne čakat :krneki:

kaj pa si čakov 3 tedne ko si ga šu dvignt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

02 613 16 74 kdo me je klical? to je neka Mariborska cifra....

možno da je bil čamiz, tu naše okrožje ma šestke spredaj, samo jaz mam malo drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma keri kako boksarsko vrečo za prodat, vsaj 60 kil? Čimvečjo pa čimtežjo pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma keri kako boksarsko vrečo za prodat, vsaj 60 kil? Čimvečjo pa čimtežjo pač :)

ejej glih pred kakim mescom dni sn jo prodal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popizdo bom zdaj pizdo mat... Js nevem, al so res ljudje tak nesposobni da rabi 2 pof... tedna da napiče kurč.... seznam kaj je narobe z motorjem in dobi cene za dele :headbang: :headbang: Tisti ki ste že imeli podobno sranje, kako dolgo potem rabi zavarovalnica da izplača odškodnino?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popizdo bom zdaj pizdo mat... Js nevem, al so res ljudje tak nesposobni da rabi 2 pof... tedna da napiče kurč.... seznam kaj je narobe z motorjem in dobi cene za dele :headbang: :headbang: Tisti ki ste že imeli podobno sranje, kako dolgo potem rabi zavarovalnica da izplača odškodnino?

boš še kar čakal, jaz sem enih 8 mescov mogo čakat, da sn dobo izplačano, ker zavarovalnica bo zavlačevala kolko le lahko

AJA DRUGAČ PA, SE GRE KDO DANES FURAT????? jaz sn se odločo da ne grem na kolokvij, ker nisn predelal vsega do konca, mi je jebena seminarska preveč cajta vzela, pa raje niam nič ko pa da dobim kako jebeno 6-ko al pa 7-ko, pa grem raje pol na izpit...tak da se grem furat, če je kaki interesent me naj rufne

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko moraš ti dati denar ni čakanja...ko pa morajo oni se pa situacija malo spremeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej za poškodbe me BK, ne rabim dnarja še zdaj, hočem sam škodo za motor in hočem jo TAKOJJJJJ!! :angry: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej za poškodbe me BK, ne rabim dnarja še zdaj, hočem sam škodo za motor in hočem jo TAKOJJJJJ!! :angry: :fight2:

jaz sn to dobo mogoče kak mesec prej, vseeno je blo treba čakat kar konkretno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebem jim mater cigansko ej, če nebo drugi teden bom vse v kurac poslal... Ker pa nimam v žepu trenutn jurja pa pol da bi založo, sezone pa ne mislim preskočt PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!