Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jebem jim mater cigansko ej, če nebo drugi teden bom vse v kurac poslal... Ker pa nimam v žepu trenutn jurja pa pol da bi založo, sezone pa ne mislim preskočt PM

u tebi pa ne gre slabo, jaz mam trenurno 5 eur haha...zaj bom spet šou benz vlečt iz avta da se bom lahko šou pelat hehe

norc ko vijim da bereš...se greš furat?????

Nejko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jaz pravim da nimam jurja pa pol trenutn hehe.. mam nekje jurja pa 100, samo to rabim še za druge stvari, pa še delat bom mogu zaj poleti bom tak en mesec vožnje spet bek fukno :trance_33_sleep: Če nebo šlo drugače bom onemu kretenu na zavarovalnici dal 100€ v roko da bo to takoj zrihtano. 200 magari, ker res ne mislim čakat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jaz pravim da nimam jurja pa pol trenutn hehe.. mam nekje jurja pa 100, samo to rabim še za druge stvari, pa še delat bom mogu zaj poleti bom tak en mesec vožnje spet bek fukno :trance_33_sleep: Če nebo šlo drugače bom onemu kretenu na zavarovalnici dal 100€ v roko da bo to takoj zrihtano. 200 magari, ker res ne mislim čakat :wacko:

a jebiga stari, jaz bom celo poletje letos spet stran vrgo, lani sem delal 3 mesce ko budala, letos pa se bom učil 3 mesce ko budala, pa tu pa tam mogoče na motor, ampak se ne sekiram...bojo prišli za nas še lepi cajti :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo da si se že sprijazno hehe, jaz se nebom :rolleyes: Hočem tole odškodnino za motor da zrihtam jajco pa še letos zvozm, oz če bo kdo kupil, za odškodnino za poškodbe pa me bk, lahko še mučkajo eno leto kamot :rolleyes:

K je sila.. je vlka.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popizdo bom zdaj pizdo mat... Js nevem, al so res ljudje tak nesposobni da rabi 2 pof... tedna da napiče kurč.... seznam kaj je narobe z motorjem in dobi cene za dele :headbang: :headbang: Tisti ki ste že imeli podobno sranje, kako dolgo potem rabi zavarovalnica da izplača odškodnino?

imel nesrečo, naslednji dan sva šla z krivcem na njegovo zavarovalnico izpolnit poročilo o nezgodi, nato me čez kak teden kliče cenilec in pride domov ocenit škodo na motorju, jaz sem dobil kopijo poročila o škodi da sem lahko uvoznika zaprosil za predračun škode na motorju, nato sem po pošti čez dva dni dobil predračun za škodo na motorju, dodal račun za čelado, rokavice in jakno ter to nesel na zavarovalnico.....čez kak teden sem domov dobil odškodninsko ponudbo, z njo se nisem strinjal, saj je bila jakna premalo ocenjena, ker je bil skoraj nova, nato sem poklical cenilca in sva se dobila na zavarovalnici in se pomenila o ponudbi....na jakno mi je dodal še 40€, nato sem ponudbo podpisal in čez 2-3 dni je bil denar nakazan na mojem računu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebem jim mater cigansko ej, če nebo drugi teden bom vse v kurac poslal... Ker pa nimam v žepu trenutn jurja pa pol da bi založo, sezone pa ne mislim preskočt PM

ne bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imel nesrečo, naslednji dan sva šla z krivcem na njegovo zavarovalnico izpolnit poročilo o nezgodi, nato me čez kak teden kliče cenilec in pride domov ocenit škodo na motorju, jaz sem dobil kopijo poročila o škodi da sem lahko uvoznika zaprosil za predračun škode na motorju, nato sem po pošti čez dva dni dobil predračun za škodo na motorju, dodal račun za čelado, rokavice in jakno ter to nesel na zavarovalnico.....čez kak teden sem domov dobil odškodninsko ponudbo, z njo se nisem strinjal, saj je bila jakna premalo ocenjena, ker je bil skoraj nova, nato sem poklical cenilca in sva se dobila na zavarovalnici in se pomenila o ponudbi....na jakno mi je dodal še 40€, nato sem ponudbo podpisal in čez 2-3 dni je bil denar nakazan na mojem računu

Ja js se nism strinjal z cenilcem, oz v mojem primeru je za dost stvari napiso kontrola.. tak da zaj serviser je pač rabpo celi tedn da je to pogledo ane, zaj pa še en teden čaka na račune za dele. Upam da bo res drugi teden ker mam že vse zmenjeno, denarja za založit pa ni..

ne bo :P

Nea provociraj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js se nism strinjal z cenilcem, oz v mojem primeru je za dost stvari napiso kontrola.. tak da zaj serviser je pač rabpo celi tedn da je to pogledo ane, zaj pa še en teden čaka na račune za dele. Upam da bo res drugi teden ker mam že vse zmenjeno, denarja za založit pa ni..

ja pa fotru reč da ti posodi ne.. un pa že ma mnde jurja pa pol.. pa mu potem vrneš ko dobiš keš nakazan :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, komi čaka da me vidi spet na motorju :D On je tak še vedno proti in računa na to da gre motor od bajte, smao ga ne jebem preveč..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac pa ne da prodajaš tvoj ultra top super dirkalnik :) hehe (mal šale more bit)

ZDej pa resno čemu? :whistle:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac pa ne da prodajaš tvoj ultra top super dirkalnik :) hehe (mal šale more bit)

ZDej pa resno čemu? :whistle:

Ma kurac ni to tak ko sn si jaz predstavljal, prvič ni konkurenčno (no lahko bi blo samo to pomeni še tisoč € noter), drugič pa je z njo stroškov 2x več kot na 600 SS :) Pa te zadevice lahkotna tralala je tudi en kurac kaj ti pomaga da je lahka če te potem iz ovinkov ven in na ravnini pojejo še na marofu kaj šele kje drugje, drugo pa ta lahkotnost odraža nestabilnost pri dolgih hitrih ovinkih ko vse pajtla (enako kot 125-ka saj s temle imate izkušnje). Tudi suzuki iz foruma se ja zapeljal in je rekel da vsaka mi čast kak vozim glede na to kaka jetra vozim, nima smisla, nekaj jaćega bom kupo pa bo mir :) Zdaj jo še na Aprilio na servis zapeljem da bo vse top top pa da bremze pošlihtajo ker mam zdaj probleme z njimi pol pa lahko gre od doma :) Glavni razlog pa so stroški, ker je enostavno predrago, ta motor je dober kot drugi motor pri hiši pač za kdaj pa kdaj malo zapeljat po kakšni pisti, to pa je tudi vse. Če pa bi hotel da konkretno leti pa bi bilo treba še konkretno denarja noter zmetat, ki ga ne mislim :) Je pa hudo nepraktičen motor.

Hec je, da sem to vse jaz že vedel pred nakupom (razn mislil sem da si lahko bolj konkurenčen z njo da malo bolj leti, kar pa tale s 55 konji žal ne), ampak enostavno sem ta motor pač moral probati in če ga ne bi kupil bi mi bilo najbrž žal naslednjih 20 let. No, probal sem, zdaj pa lahko gre dalje :) Mi ni nič žal. Sem pa zraven tega motorja ugotovil, da pogrešam CBR600RR.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa po enga Ducatija, a? :worship:

Ne. Ducatija imam v planu čez 2-3 leta :) Saj bi si lahko zdaj kupil kakšno R6 2006 al pa CBR 2007 pa si je ne bom :) Bom kupil eno poceni petardo za na pisto in je to to :) Mi vsaj ne bo škoda padat pa to :P ne, brez heca, imam druge načrte in ne mislim dat veliko denarja za motor, bom pa kupil neko petardo za na pisto ja najbrž in bo to to :) Ducati pa je v planu, brez skrbi :)

eh... zej ga bo enmu k SBK voz ukradu da bo vesel in nadkonkurenčen ;)

kr neki

Je pa TOP TOP Ducati v SBK ha :P Bayliss :worship:

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Ducatija imam v planu čez 2-3 leta :) Saj bi si lahko zdaj kupil kakšno R6 2006 al pa CBR 2007 pa si je ne bom :) Bom kupil eno poceni petardo za na pisto in je to to :) Mi vsaj ne bo škoda padat pa to :P ne, brez heca, imam druge načrte in ne mislim dat veliko denarja za motor, bom pa kupil neko petardo za na pisto ja najbrž in bo to to :) Ducati pa je v planu, brez skrbi :)

kr neki

Je pa TOP TOP Ducati v SBK ha :P Bayliss :worship:

pol si jo pa kup ane..kaj sam govoriš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si jo pa kup ane..kaj sam govoriš

ne pikec :) ne boj se, so drugi plani, bojo še prave petarde pri hiši :) samo ne zdaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pikec :) ne boj se, so drugi plani, bojo še prave petarde pri hiši :) samo ne zdaj :)

bolje pozno kot nikoli :)

samo res ne zastopim kako, da si tak racer kot si ti ne kupi neke cbr600rr ko jo že tak pogrešaš...res nevem kaj je tok nujnega da tebe to ovira...

Mogoče avto v planu? :)

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še prej mu moraš pa dati za pivo seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Ducatija imam v planu čez 2-3 leta :) Saj bi si lahko zdaj kupil kakšno R6 2006 al pa CBR 2007 pa si je ne bom :) Bom kupil eno poceni petardo za na pisto in je to to :) Mi vsaj ne bo škoda padat pa to :P ne, brez heca, imam druge načrte in ne mislim dat veliko denarja za motor, bom pa kupil neko petardo za na pisto ja najbrž in bo to to :) Ducati pa je v planu, brez skrbi :)

Poslušaj moj prijateljski nasvet pa kupi ninjo zx-6r 98-99 zeleno s komplet akrapovičem, takšen motor dobiš za 2600 eur, kar se meni zdi ugodno. Sem jo imel. Je v bistvu lepši kot novi SS, agregat pa je preverjeno najboljši iz segmenta tistih let. Olja ne pije, poraba je pri ss vožnji 7,5 mislim da boljšega motorja za ta denar NE MOREŠ dobiti. Tudi tuning je cenejši kot pri ostalih japoncih, pa tudi vizualno je motor pripraven za predelave. Meni drugače poleg 7ke najlepši ss motor kar so jih naredili kdaj. Pejd eno probat pa boš videl da BOŠ navdušen. Lahko ti jaz uredim test ene od kolega !! Na ridah sem jaz s tem motorjem KOMOT sledil cbr600rr pa je bil njen pilot znan norec.....

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2048116#

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolje pozno kot nikoli :)

samo res ne zastopim kako, da si tak racer kot si ti ne kupi neke cbr600rr ko jo že tak pogrešaš...res nevem kaj je tok nujnega da tebe to ovira...

Mogoče avto v planu? :)

ne, ne ni avto :)

Kupiš mazdo MX5?

Ugodno!

Več na PM

ne, to je ženski avto

@reesko in @Nejkooo, izvolita slike, ko sta spraševala, če imam kaj od zadnje zabave ko sta vidva gor:

nerd.jpgnerd-46422.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!