Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Poslušaj moj prijateljski nasvet pa kupi ninjo zx-6r 98-99 zeleno s komplet akrapovičem, takšen motor dobiš za 2600 eur, kar se meni zdi ugodno. Sem jo imel. Je v bistvu lepši kot novi SS, agregat pa je preverjeno najboljši iz segmenta tistih let. Olja ne pije, poraba je pri ss vožnji 7,5 mislim da boljšega motorja za ta denar NE MOREŠ dobiti. Tudi tuning je cenejši kot pri ostalih japoncih, pa tudi vizualno je motor pripraven za predelave. Meni drugače poleg 7ke najlepši ss motor kar so jih naredili kdaj. Pejd eno probat pa boš videl da BOŠ navdušen. Lahko ti jaz uredim test ene od kolega !! Na ridah sem jaz s tem motorjem KOMOT sledil cbr600rr pa je bil njen pilot znan norec.....

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2048116#

ni mi preveč všeč ta motor, nasploh nisem pristaš kawasakijev, ta kovina okrog belance me pa sploh moti kot neka kletka, čeprav imajo skoraj vse starejše zadeve tole :) hvala vseeno :) če bi bila kaka pač kaka dobra za male pare bi jo morda vzel, ni pa mi to neke všeč :) aja pa tale ko si dal link se je prodajala pred kakšnim mesecem, dvema za 1800 €

a pol pa kr avion? :krneki:

ni pleh v igri, za to še bo čas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Čamac

Zakaj si tako skrivnosten? Lahko na PM. Obljubim, da ne bom nikomur povedal. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ni pleh, pa stavim na kak gumenjak :P

dolgcas mi je a ves, pa ne da se mi vec ucit :)

oh sploh mi ne govori o učenju, še me kr nekaj čaka zdaj maja in junija...

gumenjaki so mi pa res podn, če bi bil doma na morju bi mel najbrž kaj večjega za po morju, v MB se mi pa zdi hudo neumno imeti nek gumijasti čoln in ga vsako leto s seboj vlačit za tista 2 tedna ali koliko pač, bi si ga raje rental če bi me veselilo :) pravzaprav mi je od vodnih stvari najboljši jet-ski :)

@ Čamac

Zakaj si tako skrivnosten? Lahko na PM. Obljubim, da ne bom nikomur povedal. :rolleyes:

O.K. Dobiš na PM.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@reesko in @Nejkooo, izvolita slike, ko sta spraševala, če imam kaj od zadnje zabave ko sta vidva gor:

a to je biv LAN :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene čaka še precej učenja. Sem si rekel, da bom probal tole noč Nejkooota oponašat. Bom videl do katere ure bom zdržal. Navsezadnje se moram pripravit na nočno učenje na najuglednejši Pravni fakulteti. :)

Čamac čakam PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je biv LAN :winkiss:

call of duty tournament --> 36 hours

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je biv LAN :winkiss:

ja...sam je dau napačne slike..to sta čamac in njegov sošolec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tota mazdica je zakon! :D

S trdo streho al platneno?

Dobiš tudi trdo zraven, samo zdele je ni gor ker je v tem vremenu bolj prijetno brez strehe.

post-337-1211910239_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene čaka še precej učenja. Sem si rekel, da bom probal tole noč Nejkooota oponašat. Bom videl do katere ure bom zdržal. Navsezadnje se moram pripravit na nočno učenje na najuglednejši Pravni fakulteti. :)

Čamac čakam PM

Jaz sem včeraj probal tole Nejkooo-tovo učenje, učil sem se do 12-ih ponoči potem pa mi je dopizdilo in sem šel spat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj probal tole Nejkooo-tovo učenje, učil sem se do 12-ih ponoči potem pa mi je dopizdilo in sem šel spat.

Tudi jaz bom najbrž tako prakticiral. Samo bom najbrž še prej šel spat. Potrudil se bom, če se mi bo dalo.

Samo 420 strani v knjigi imam za predelat. VSE je pa pomembno...ni stvari, ki bi jih lahko spustil :OK:

Ja samo, boš pol tut za pivo dal. :D

Vejš de!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Mazde bi pa takoj mel RX8, noro kak je lepa :) Pa še nekaj posebnega je tale wankel :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RX8 je res fajn zadevca ja!

In še cene so jim padle. Samo kaj, ko je pa lih tako neuporabna kot roadsterji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RX8 je res fajn zadevca ja!

In še cene so jim padle. Samo kaj, ko je pa lih tako neuporabna kot roadsterji.

Nisi neke dolgo zdržal z lepim, knjižnim pisanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi preveč všeč ta motor, nasploh nisem pristaš kawasakijev, ta kovina okrog belance me pa sploh moti kot neka kletka, čeprav imajo skoraj vse starejše zadeve tole :) hvala vseeno :) če bi bila kaka pač kaka dobra za male pare bi jo morda vzel, ni pa mi to neke všeč :) aja pa tale ko si dal link se je prodajala pred kakšnim mesecem, dvema za 1800 €

ni pleh v igri, za to še bo čas :)

V dokaz ti ponujam, da je hitrejša celo od novejših motociklov- tule imaš gsx-r 600 http://youtube.com/watch?v=BFGrfPKRpoM&feature=related

Moja je dosegla 270 po števcu, prav tako leto starejša od prijatelja !!! Pizda smo različni, men pa glih motor brez tiste kletke NI motor- nimaš kej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi neke dolgo zdržal z lepim, knjižnim pisanjem.

Tudi ti nisi ravno najjači. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak dovolj, da ti vedno znova položim roko

mislim, da vsi vemo da ne mi ne moreš konkurirat glede večih stvari: vožnjka z motorjem, surova moč, moja lepota, moje pecanje itd

si pač zgolj v zlati sredini s katero so sprijaznjeni tukajšnji forumaši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pač zgolj v zlati sredini s katero so sprijaznjeni tukajšnji forumaši :)

oh jaz pa res nisem v sredini, top top ugledni gimnazijec iz elitne šole :) zato pa ne grem na pravo, da bom ohranil ugled :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ugledu pravne fakultete res ne bi govoril. Če komu omeniš v ljubljani, da gre na pravo al pa strojno dobiš zeloooo različna mnenja. Študenti prava so zelo spoštovani. :)

Strojniki ravno tako vendar bistveno manj kot pravniki. Je pa res, da je to zelo subjektivno. Kako imate pa v mariboru smo pa že slišali ja. Pač imate situacijo obratno. Za tiste par dni okoli prvega maja, ki jih pa preživim v mariboru bom pa v štuku razlagal deklinam da sem strojnik, če je to fora da jih dobiš. DOkler sem pa v lj se bom pa kar hvalil, da sem(oz. bom ) pravnik. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah :D

Saj zdaj poleti boš še tudi kaj prišel, sploh pa zdaj bo Festival Lent in to mislim, da bi lahko vas pravzaprav kaj več prišlo, saj ni ta SLO tako velika :) reesko, kaj praviš? turanđijo zrihtaj pa jih nabaši noter pa pridite na festival lent tam konec junija-začetek julija :) Da zapijemo, ker se mi že prav lušta nekaj :P

Če ne prej pa se boš prikazal na moji 18-ki, ki je drugače 1. julija, kdaj bomo pa zapili pa še ne vem :P

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!