Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Likely the only Chinese bike with Ohlins suspension, Brembo brakes, and PVM wheels. Certainly the only one with John Surtees behind it.

Then again, with a Harris chassis and Witteveen engine, it's hardly a Chinese bike.

fa8dc37a-a826-4f1a-9c4a-0c29cba9e12c3578E0-640-0.JPEG

Company name Haojue.

125 CLASS MACHINE TARGET PERFORMANCE

Based on 2008 figures:

Horsepower: 46 BHP/13,000 rpm at the rear wheel

Torque: Max torque at 12,500 rpm

Top speed: 240km/h (calculated)

Excert from site about the 125 class:

"The 125 class has been on the World Championship Calendar from the foundation of the championship in 1949. Of the other original classes (50cc and 80cc came later), the 350 class was abandoned after 1982, the 500 class after 2001. When the 250 class is dropped in the near future, (currently scheduled for 2010 or 2011), 125s will be the only foundation class remaining."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah :D

Saj zdaj poleti boš še tudi kaj prišel, sploh pa zdaj bo Festival Lent in to mislim, da bi lahko vas pravzaprav kaj več prišlo, saj ni ta SLO tako velika :) reesko, kaj praviš? turanđijo zrihtaj pa jih nabaši noter pa pridite na festival lent tam konec junija-začetek julija :) Da zapijemo, ker se mi že prav lušta nekaj :P

Če ne prej pa se boš prikazal na moji 18-ki, ki je drugače 1. julija, kdaj bomo pa zapili pa še ne vem :P

naslednji si ti, da prideš h meni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji si ti, da prideš h meni :)

Sigurno pridem :) V kratkem, ko zaključim šolo pa to se boma zmenila :) Ampak jaz pravim za Lent da bi lahko ti prišel, mislim da ni pretežko malo prit pogledat na ta konec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno pridem :) V kratkem, ko zaključim šolo pa to se boma zmenila :) Ampak jaz pravim za Lent da bi lahko ti prišel, mislim da ni pretežko malo prit pogledat na ta konec?

Kot si videl, jaz za svoje ljubljene osebe premagam kakršnekoli ovire :) Se bomo še zmenili ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot si videl, jaz za svoje ljubljene osebe premagam kakršnekoli ovire :) Se bomo še zmenili ja :OK:

Tudi jaz :OK:

Tale kitajec na zgornji sliki, ki pravzaprav ni kitajec, pa ni tok šugav, bi ga kr mel dam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Likely the only Chinese bike with Ohlins suspension, Brembo brakes, and PVM wheels. Certainly the only one with John Surtees behind it.

Then again, with a Harris chassis and Witteveen engine, it's hardly a Chinese bike.

fa8dc37a-a826-4f1a-9c4a-0c29cba9e12c3578E0-640-0.JPEG

Company name Haojue.

125 CLASS MACHINE TARGET PERFORMANCE

Based on 2008 figures:

Horsepower: 46 BHP/13,000 rpm at the rear wheel

Torque: Max torque at 12,500 rpm

Top speed: 240km/h (calculated)

Excert from site about the 125 class:

"The 125 class has been on the World Championship Calendar from the foundation of the championship in 1949. Of the other original classes (50cc and 80cc came later), the 350 class was abandoned after 1982, the 500 class after 2001. When the 250 class is dropped in the near future, (currently scheduled for 2010 or 2011), 125s will be the only foundation class remaining."

Hmmm, da bi tolk šov? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz :OK:

Tale kitajec na zgornji sliki, ki pravzaprav ni kitajec, pa ni tok šugav, bi ga kr mel dam :OK:

haha ti si bolan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če ne vidiš je to (ali pa kopija) 125ccm GP motor

đeri, a si ti ziher da so une krivine iz titana, ker meni zgleda kot rostfrej :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejkooo zmešani s tem učenjem, sem ti reko da pokliči pa nič od tebe bi šla do ML malo pogledat pa nič s tebe, samo dam si pa se učiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Likely the only Chinese bike with Ohlins suspension, Brembo brakes, and PVM wheels. Certainly the only one with John Surtees behind it.

Then again, with a Harris chassis and Witteveen engine, it's hardly a Chinese bike.

fa8dc37a-a826-4f1a-9c4a-0c29cba9e12c3578E0-640-0.JPEG

Company name Haojue.

125 CLASS MACHINE TARGET PERFORMANCE

Based on 2008 figures:

Horsepower: 46 BHP/13,000 rpm at the rear wheel

Torque: Max torque at 12,500 rpm

Top speed: 240km/h (calculated)

Excert from site about the 125 class:

"The 125 class has been on the World Championship Calendar from the foundation of the championship in 1949. Of the other original classes (50cc and 80cc came later), the 350 class was abandoned after 1982, the 500 class after 2001. When the 250 class is dropped in the near future, (currently scheduled for 2010 or 2011), 125s will be the only foundation class remaining."

Nič posebnega, razen astronomske cene. Ta motor spuši proti recimo vfr400, ki ma 60+ RWHP pri 15500, suha teža pa je 35 kg več...Natunana vfr-ka bo šla realnih 250, agregat pa bo zdržal cca. 10X več in še več kilometrov- tudi uporabno območje agregata je širše itd. lahko napišem 30 vrstic o tem. Lej čamac in nejkoo, kupita si vfr400 so smešno poceni za to kvaliteto, agregat pa je biser tako po vzdržljivosti kot po zmogljivostih..Ma tud navit se ga da, dobijo se kiti npr. 450ccm, pa HRC elektronika ki jo požene na 19500 obr...Res nimam kej več povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej prowler zbudi se, ti primerjaš vfrko, ki je na voljo nam smrtnikom z gp 125 motorjem :slap: valda ne morš o vzdržljivosti in cenah tuki, kar se tiče pa performancov pa nimaš šans z vfrko :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ugledu pravne fakultete res ne bi govoril. Če komu omeniš v ljubljani, da gre na pravo al pa strojno dobiš zeloooo različna mnenja. Študenti prava so zelo spoštovani. :)

Strojniki ravno tako vendar bistveno manj kot pravniki. Je pa res, da je to zelo subjektivno. Kako imate pa v mariboru smo pa že slišali ja. Pač imate situacijo obratno. Za tiste par dni okoli prvega maja, ki jih pa preživim v mariboru bom pa v štuku razlagal deklinam da sem strojnik, če je to fora da jih dobiš. DOkler sem pa v lj se bom pa kar hvalil, da sem(oz. bom ) pravnik. :)

Ojej...resno misliš pravo it študirat?! :blink: To boš skos za knjigam...zmešal se ti bo od vseh zakonov in členov in pitajboga česa še...no, saj na predavanja ti ne bo treba hodt, k sej tak treba vse nadudlat doma. :) Glede spoštovanja je pa tk....svaka čast vsem, k se jim da tok učit in spoštovanje vsem, k prlezejo v drug letnik. :worship:

Jst bi se prej za strojno odločla, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej prowler zbudi se, ti primerjaš vfrko, ki je na voljo nam smrtnikom z gp 125 motorjem :slap: valda ne morš o vzdržljivosti in cenah tuki, kar se tiče pa performancov pa nimaš šans z vfrko :grrr

Že 250 ke na grobiniku spušijo tu mislim yamaho tz250 pa aprilio rsv250 kaj šele 125 :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest 2t motorje tolk dobr poznam (tu mislim delovanje, lastnosti, tuning) da to pa že vem da tudi konjički nekaj pomenijo....55 konj NE dela čudežev, pa če je okvir iz diamantov narjen.................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej...resno misliš pravo it študirat?! :blink: To boš skos za knjigam...zmešal se ti bo od vseh zakonov in členov in pitajboga česa še...no, saj na predavanja ti ne bo treba hodt, k sej tak treba vse nadudlat doma. :) Glede spoštovanja je pa tk....svaka čast vsem, k se jim da tok učit in spoštovanje vsem, k prlezejo v drug letnik. :worship:

Jst bi se prej za strojno odločla, hehe

No tole o predavanjih ni čisto tako preprosto, res je da pravna fakulteta nima obveznih predavanj in vaj in čenočeš hodit pač ne hodiš, pa ti ne bo noben težil zaradi prisotnosti, ampak je pa bistvena razlika ko se učiš za izpit glede na to, ali si bil na predavanjih ali ne. Vsekakor se na predavanja in vaje taglavnih predmetov splača hodit :)

Drugaače pa reesko brez skrbi, v prvem letniku vas še ne bodo matrali z zakoni, boš pa užival v latinskih rekih pri rimskem pravu, računanju raznih bilanc pri ekonomiji in umiral ob dolgočasni pravni zgodovini in sociologiji prava :D tako da bo kar pestro ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič čudnega..

haha :D 1337 :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejkooo zmešani s tem učenjem, sem ti reko da pokliči pa nič od tebe bi šla do ML malo pogledat pa nič s tebe, samo dam si pa se učiš

nejko se nič ni učil ampak fural in pol pral motor, mestem ko majo eni tako jajco da se niti več upat nea vozijo okol haha...praviš da niaš dnara za vzdrževanje, kak boš pol mel dnar za na pisto hojit vsaki tedn ko prasviš da si boš za na pisto motor kupo, pa za gume...enkrat na mesec pa ne verjamem da se boš zadovolil s pisto medtem ko se bomo mi lepo tu naganjali pa ko bojo matex pa toti prišli pa se bomo lepo furali tu okol ti pa jok in stok doma haha

s to aprilio si dokazal da si tarzan ki ne zna razmišlat, kaj zaj hočeš ponovit napako al kaj...eni ste pa res trdoglavi haha

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strojči nea več srbskih narodnjakov posluša ampak kar kitajske

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kurac ni to tak ko sn si jaz predstavljal, prvič ni konkurenčno (no lahko bi blo samo to pomeni še tisoč € noter), drugič pa je z njo stroškov 2x več kot na 600 SS :) Pa te zadevice lahkotna tralala je tudi en kurac kaj ti pomaga da je lahka če te potem iz ovinkov ven in na ravnini pojejo še na marofu kaj šele kje drugje, drugo pa ta lahkotnost odraža nestabilnost pri dolgih hitrih ovinkih ko vse pajtla (enako kot 125-ka saj s temle imate izkušnje). Tudi suzuki iz foruma se ja zapeljal in je rekel da vsaka mi čast kak vozim glede na to kaka jetra vozim, nima smisla, nekaj jaćega bom kupo pa bo mir :) Zdaj jo še na Aprilio na servis zapeljem da bo vse top top pa da bremze pošlihtajo ker mam zdaj probleme z njimi pol pa lahko gre od doma :) Glavni razlog pa so stroški, ker je enostavno predrago, ta motor je dober kot drugi motor pri hiši pač za kdaj pa kdaj malo zapeljat po kakšni pisti, to pa je tudi vse. Če pa bi hotel da konkretno leti pa bi bilo treba še konkretno denarja noter zmetat, ki ga ne mislim :) Je pa hudo nepraktičen motor.

Hec je, da sem to vse jaz že vedel pred nakupom (razn mislil sem da si lahko bolj konkurenčen z njo da malo bolj leti, kar pa tale s 55 konji žal ne), ampak enostavno sem ta motor pač moral probati in če ga ne bi kupil bi mi bilo najbrž žal naslednjih 20 let. No, probal sem, zdaj pa lahko gre dalje :) Mi ni nič žal. Sem pa zraven tega motorja ugotovil, da pogrešam CBR600RR.

kako resnično in iskreno :)

vsaj tokrat si po pravici napiso :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Na ridah sem jaz s tem motorjem KOMOT sledil cbr600rr pa je bil njen pilot znan norec.....

le kdo drug kot....

O-o :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravzaprav mi je od vodnih stvari najboljši jet-ski :)

le kdo ga nebi imel :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RX8 je res fajn zadevca ja!

In še cene so jim padle. Samo kaj, ko je pa lih tako neuporabna kot roadsterji.

men pa ni všeč

ko ena čudna riba mi zgleda, zadej je premalo prostora, wanklov motor je bolj drag za vzdrževat, pa še poraba je ...hmm 13L + :rolleyes:

drgač na splošno se pa strinjam da je avto res nekaj posebnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!