Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

@Kermi a ti si punci prodal?

http://www.avto_net/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=2099039#

Predvidevam da je tvoja po barvi in supercorsah.

jap tale je njegova...prodal jo je pa že nekej cajta nazaj... zanjo je dobil 1950€, pa je mel RAVA pa tele supercorse, pa manj km, kot moja,edino jst sm meu điannellija gor pa njegova je bla mal bolj zdrsana ... jst sm jo pa za 2100€ prodou :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če ne vidiš je to (ali pa kopija) 125ccm GP motor

đeri, a si ti ziher da so une krivine iz titana, ker meni zgleda kot rostfrej :yes:

bi reku da so. Če pogledaš slike od akrapoviča boš vidu da je ista zadeva... tam pa piše da je Titan, so pa tudi peresno lahke... sploh pa te kolektorje naj bi imela na ninji urška turnšek za dirke, tako da neka ološ roba ni to :) nism pa sevbeda 100% ker takega občutka za kovino pa nimam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci men se zdi da nista niti racing niti evolution krivine od akrapoviča iz rosfreja... mogoče se motim ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej...resno misliš pravo it študirat?! :blink: To boš skos za knjigam...zmešal se ti bo od vseh zakonov in členov in pitajboga česa še...no, saj na predavanja ti ne bo treba hodt, k sej tak treba vse nadudlat doma. :) Glede spoštovanja je pa tk....svaka čast vsem, k se jim da tok učit in spoštovanje vsem, k prlezejo v drug letnik. :worship:

Jst bi se prej za strojno odločla, hehe

spoštujem jaz tvojo stroko...moja bivša sošolka(natalija) vem da ima nevem po kok ur učenja in teh 100letnih vaj pa igranja..vem da je 3/4 časa v lublani...tko da respekt...itak pa vsaka stroka je spoštovanja vredna samo štajercem sem objansil, da so pravniki bolj spoštovani v lj kot strojniki...sicer je pa to relativno in se vsakemu zdi drugače :)

No tole o predavanjih ni čisto tako preprosto, res je da pravna fakulteta nima obveznih predavanj in vaj in čenočeš hodit pač ne hodiš, pa ti ne bo noben težil zaradi prisotnosti, ampak je pa bistvena razlika ko se učiš za izpit glede na to, ali si bil na predavanjih ali ne. Vsekakor se na predavanja in vaje taglavnih predmetov splača hodit :)

Drugaače pa reesko brez skrbi, v prvem letniku vas še ne bodo matrali z zakoni, boš pa užival v latinskih rekih pri rimskem pravu, računanju raznih bilanc pri ekonomiji in umiral ob dolgočasni pravni zgodovini in sociologiji prava :D tako da bo kar pestro ;)

Bo Jure starejši pomagu mlajšemu, če kej ne bo šlo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest 2t motorje tolk dobr poznam (tu mislim delovanje, lastnosti, tuning) da to pa že vem da tudi konjički nekaj pomenijo....55 konj NE dela čudežev, pa če je okvir iz diamantov narjen.................

no dej mi neki povej k tok obvladas. ce mas motor navit pa se ti vrti do 10k pa pr 5k trokira (pac ker nimas ventila) in je svecka crna (zalita) in das manjso dizo se ti pa vrti do 9k ampak pr 4k trokira. sveca je pa normalne barve.

kaj ce bit narobe?

lp :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, haha, WTF :headbang: :trance_33_sleep: :photo: :slap:

No takle je. Čaka serviser predračun za dele. Za to rabjo že več kot teden.. pri Tomosu. No, js zdajle za foro kličem dol na Tomosa da vidim če je res tot aki problem. Mi ona reče da nje ni noben klicu za cene in mi lepo v minuti pove vse kar rabim.

Kdo zdej nateguje?

Pol pa serviserja pač pokličem da bi mu cene povedu in on popizdi, da ga priganjam, da on dela z njimi pa bo že vedu kak je in da bojo jih poslušal oni če so to naredl zdej. Tak nekak.

Wtf :hmm:

:lol1: Js nevem no, en bom najebo počasi ker mam res dost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah toj zmer tko da nikol poj ne veš kdo je kriv ker se en na drugga izgovarjajo... jest sm čakov semeringe za vodno pumpo 3 tedne... en reče jutr jih bom poslov tadrug reče ja v pošilki jih ni blo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem opazil če si kje pokazal hondico. daj prilepi kako sliko me zanima kak izgleda

nekdanjem dejavu-ji je namenjeno

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo ju3 na slo obalo (pa do jorasa na piknik zraun).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flejm ravno nekak tak maš skombiniran motor, da ne funkcionira tako kot bi moral, čuden setup, morda eno z drugim ne paše tak da daj še neki gor polini al pa kaj pa bo mogoče lažje nastavit :P pa še bolj bo šla :) Pa daš ojnico jaćo pa to pa nima kaj bit narobe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da on ve da se tote ultra super duper ojnice tud ne obnesejo tako kot bi se mogle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flejm ravno nekak tak maš skombiniran motor, da ne funkcionira tako kot bi moral, čuden setup, morda eno z drugim ne paše tak da daj še neki gor polini al pa kaj pa bo mogoče lažje nastavit :P pa še bolj bo šla :) Pa daš ojnico jaćo pa to pa nima kaj bit narobe :P

TTa je za tebe :P

v2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTa je za tebe :P

v2.jpg

Hehe mam te slikice na kompu ja :P Čeprav moj motor ima 90 stopinjski kot, tudi ducatiji imajo L-twin tako da prisegam na 90 :D no, saj RSV mi je tudi strup s 60 stopinjskim kotom hehe :P

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci men se zdi da nista niti racing niti evolution krivine od akrapoviča iz rosfreja... mogoče se motim ?!

vse je iz titana

haha drugač pa sn se zaj spomno da si je budala od čamaca hoto kupit rs 125 da bi bil kao legaln haha, te šele nebi nikam šlo, so ga ti kurci risko in đeri že skor prepričali, sreča da ma mene ko ga vedno na prava pota spravim in da te če že mora jajco kupovat, da te vsaj kupi malo močnejšo...sn vozo včere od r1freaka rs 125 španjolko, to ja nikam nea leti jebote, glih med 10 in 12 tisoč obrati gre kam, a pod 10 pa ko da bi se z frčomatikom vozo, edino lahka je ko peresce, tak da vsaka čast r1freaku da se komot z nami vozi brez da bi ga kaj posebaj čakali :worship: ...te 125 to pa res nikamor ne leti kaj si nor

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.JUNIJ motoparty, organiziram jaz, bo pijača, hrana, prost vstop, dekleta, striptease, karaoke.............and so one- pošljite mi pm ako se želi kdo udeležiti.............
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.JUNIJ motoparty, organiziram jaz, bo pijača, hrana, prost vstop, dekleta, striptease, karaoke.............and so one- pošljite mi pm ako se želi kdo udeležiti.............

in zadeva se bo odvijala kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole o predavanjih ni čisto tako preprosto, res je da pravna fakulteta nima obveznih predavanj in vaj in čenočeš hodit pač ne hodiš, pa ti ne bo noben težil zaradi prisotnosti, ampak je pa bistvena razlika ko se učiš za izpit glede na to, ali si bil na predavanjih ali ne. Vsekakor se na predavanja in vaje taglavnih predmetov splača hodit :)

Drugaače pa reesko brez skrbi, v prvem letniku vas še ne bodo matrali z zakoni, boš pa užival v latinskih rekih pri rimskem pravu, računanju raznih bilanc pri ekonomiji in umiral ob dolgočasni pravni zgodovini in sociologiji prava :D tako da bo kar pestro ;)

Ah, sej sm res mau trapast napisala...pardon. :) Sej, tko sm mislla...da ni prisotnost na predavanjih pogoj za opravlanje izpita...tk d lahko nardiš, tut če te ni kej dost na faksu. :) No, ne vem...pač tk vidm...mam par ful dobrih frendov na pravu, pa so več al mn skos doma, izpite na konc vseen nardijo. :) Itak je to odvisn od posameznika...predavanja je pa res koristn poslušat, vem. :) No, kakorkol...garaški faks (odkar se je začel izpitno obdobje, naše Mici sploh ni več na spregled, hmm)...sam z voljo in vztrajnostjo se daleč pride. ;)

spoštujem jaz tvojo stroko...moja bivša sošolka(natalija) vem da ima nevem po kok ur učenja in teh 100letnih vaj pa igranja..vem da je 3/4 časa v lublani...tko da respekt...itak pa vsaka stroka je spoštovanja vredna samo štajercem sem objansil, da so pravniki bolj spoštovani v lj kot strojniki...sicer je pa to relativno in se vsakemu zdi drugače :)

Bo Jure starejši pomagu mlajšemu, če kej ne bo šlo :P

Jah, pr vsaki stvari so ena odrekanja in delo....sam če neki rad počneš, ti pač ni težko. :) SGBŠ je res ubitačna, sam pol enkat k si na akademiji, je vse to delo poplačano, prostega časa pa je veliko več (pomoje eden najbolj uživaških faksov :) ). Maš pa prav, vsaka stroka in študij sta vredna spoštovanja. Sem pa pomislla mau in veš, d se morm kr strinjat s tabo...sicer ne vem, zakaj je tako, sam sm res opazla, da študente prava kle res nekk bl spoštujejo kot strojnike, hm. :blink: :) Jaz osebno spoštujem tako ene kot druge. :worship:

Vse se da, če se hoče. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pravijo da je samo za ročno mešanje...nevem zakaj...mogoče je pregost....nevem zato sprašujem?????

motul800 ima emulgatorje(stvar ki omogoča mešanje..to bojo kemiki razložili jaz sm že pozabu :P )

Jah, pr vsaki stvari so ena odrekanja in delo....sam če neki rad počneš, ti pač ni težko. :) SGBŠ je res ubitačna, sam pol enkat k si na akademiji, je vse to delo poplačano, prostega časa pa je veliko več (pomoje eden najbolj uživaških faksov :) ). Maš pa prav, vsaka stroka in študij sta vredna spoštovanja. Sem pa pomislla mau in veš, d se morm kr strinjat s tabo...sicer ne vem, zakaj je tako, sam sm res opazla, da študente prava kle res nekk bl spoštujejo kot strojnike, hm. :blink: :) Jaz osebno spoštujem tako ene kot druge. :worship:

Vse se da, če se hoče. ;)

mah pravniki so in BOMO najjači :P haha :D

a mici je pravnica? :evilgrin: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, sej sm res mau trapast napisala...pardon. :) Sej, tko sm mislla...da ni prisotnost na predavanjih pogoj za opravlanje izpita...tk d lahko nardiš, tut če te ni kej dost na faksu. :) No, ne vem...pač tk vidm...mam par ful dobrih frendov na pravu, pa so več al mn skos doma, izpite na konc vseen nardijo. :) Itak je to odvisn od posameznika...predavanja je pa res koristn poslušat, vem. :) No, kakorkol...garaški faks (odkar se je začel izpitno obdobje, naše Mici sploh ni več na spregled, hmm)...sam z voljo in vztrajnostjo se daleč pride. ;)

Jah, pr vsaki stvari so ena odrekanja in delo....sam če neki rad počneš, ti pač ni težko. :) SGBŠ je res ubitačna, sam pol enkat k si na akademiji, je vse to delo poplačano, prostega časa pa je veliko več (pomoje eden najbolj uživaških faksov :) ). Maš pa prav, vsaka stroka in študij sta vredna spoštovanja. Sem pa pomislla mau in veš, d se morm kr strinjat s tabo...sicer ne vem, zakaj je tako, sam sm res opazla, da študente prava kle res nekk bl spoštujejo kot strojnike, hm. :blink: :) Jaz osebno spoštujem tako ene kot druge. :worship:

Vse se da, če se hoče. ;)

hmmm nevem kak mate to v ljubljani, pri nas v mariboru so pravniki v istem košu skor ko ekonomisti, se pravi ološ- tja grejo tisti ki ne znajo razmišlat in jim sive celice dopuščajo le učenje na pamet tistih milijon členov in zakonikov...čist v drugi luči smo strojniki (UNI seveda) ter medicina, ki veljata za najtežja faksa tukaj pri nas, pri katerih ni dovolj le učenje nonstop, ampak tudi razumevanje ter splošna inteligenca ter možnost samostojnega razmišljanja, kar za pravo in učenje na pamet ne potrebuješ...skratka ko jaz rečem da hodim na strojno UNI, itak oh in ahhh vse dekline zavzdihnejo, pol ko pa še rečem da mam ninjo so pa tak že vse na kolenih, tak da kaj druga kot to dvoje niti ne potrebujem za take manevre hehe... .)

Nejkooo

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!