Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mah pravniki so in BOMO najjači :P haha :D

a mici je pravnica? :evilgrin: :naughty: :naughty:

hehe, tui prav. :D

Jp, moj Mic' je pravnica. :D :rolleyes: To so tok odbiti ljudje, hehe... :D

hmmm nevem kak mate to v ljubljani, pri nas v mariboru so pravniki v istem košu skor ko ekonomisti, se pravi ološ- tja grejo tisti ki ne znajo razmišlat in jim sive celice dopuščajo le učenje na pamet tistih milijon členov in zakonikov...čist v drugi luči smo strojniki (UNI seveda) ter medicina, ki veljata za najtežja faksa tukaj pri nas, pri katerih ni dovolj le učenje nonstop, ampak tudi razumevanje ter splošna inteligenca ter možnost samostojnega razmišljanja, kar za pravo in učenje na pamet ne potrebuješ...skratka ko jaz rečem da hodim na strojno UNI, itak oh in ahhh vse dekline zavzdihnejo, pol ko pa še rečem da mam ninjo so pa tak že vse na kolenih, tak da kaj druga kot to dvoje niti ne potrebujem za take manevre hehe... .)

Nejkooo

:D no no... :D Vsak faks je po svoje težk....faksa, na kterm ni treba razmišlat, pa pomoje sploh ni. :) Sej, tut pravnik mora razmišljat...in če ne prej, pol k ma enkat službo...in pravniški poklic je kr cenjen. :) Čist relativno, kaj je komu težko...medicina in univerzitetna strojna sta res fuuul zahtevni...sam, nekomu je pač lažje računat, sklepat in s študijem odkrivat še neodkrito, spet drugemu je lažje sedet za knjigam in si zapomniti abnormalno količino podatkov in tk... :)

Kak je v Mb tut vem, hehe...mam sestrično tam in vem, d tk ona kt njene frendice padajo na strojnike in dohtarje, ostalih še povohajo ne, hehe... :rolleyes: Čist brezveze to opredeljevanje... :trance_33_sleep: No, sej zate pol ni važn kk je v Lj, hehe...si tk na unm koncu. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tui prav. :D

Jp, moj Mic' je pravnica. :D :rolleyes: To so tok odbiti ljudje, hehe... :D

:D no no... :D Vsak faks je po svoje težk....faksa, na kterm ni treba razmišlat, pa pomoje sploh ni. :) Sej, tut pravnik mora razmišljat...in če ne prej, pol k ma enkat službo...in pravniški poklic je kr cenjen. :) Čist relativno, kaj je komu težko...medicina in univerzitetna strojna sta res fuuul zahtevni...sam, nekomu je pač lažje računat, sklepat in s študijem odkrivat še neodkrito, spet drugemu je lažje sedet za knjigam in si zapomniti abnormalno količino podatkov in tk... :)

Kak je v Mb tut vem, hehe...mam sestrično tam in vem, d tk ona kt njene frendice padajo na strojnike in dohtarje, ostalih še povohajo ne, hehe... :rolleyes: Čist brezveze to opredeljevanje... :trance_33_sleep: No, sej zate pol ni važn kk je v Lj, hehe...si tk na unm koncu. ;)

mah veš kak je, totih naših smo se že naveličali...pa tud veš kaj pravijo: sosedova roba je vedno boljša in slajša hehe...pa še ljubljančanke ste dost bolj hoot tud v resnici :D

Nejk

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pičko matr ke so si zei namislali da mi je slabo, ko se mam največ za učit :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

1x na lto sm boln in to more bit glih dans jebemo sunce :BUA:

grem spat .... nočkoo***

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zadeva se bo odvijala kje?

odgovarjam na pm, vse je privat, tu na forumu pa diskretnost 100% Zadeva je 100% privat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa okrog 20-30 deklet, vse lepe pa prijazne ;)

Bivše sošolke pa seveda sedanje znanke ;)

Popravljeno . Popravil prowler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa okrog 20-30 deklet, vse lepe pa prijazne ;)

Bivše sošolke pa seveda sedanje znanke ;)

če je kaki hosueball aka "sindikalna zabava" v planu, sem vsekakor zraven...če hočejo prijaltce slučajno vnaprej kake slike dečkov ki naj bi prišli na zabavo kao da nebi neki debeli šupki tam se slinli, ti pošlem slike na pm...javi mi kdaj bi to blo- na moj PM----> _Nejkooo_ (sem trenutno namreč banan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pravijo da je samo za ročno mešanje...nevem zakaj...mogoče je pregost....nevem zato sprašujem?????

motul 800 road lahko vlivaš v tank za olje, medtem ko je 800 off road namenjen krosom, ki pa tega tanka nimajo in sam delaš mešanco

Hehe mam te slikice na kompu ja :P Čeprav moj motor ima 90 stopinjski kot, tudi ducatiji imajo L-twin tako da prisegam na 90 :D no, saj RSV mi je tudi strup s 60 stopinjskim kotom hehe :P

ma to o teh kotih itak samo bluziš, sej sploh ne veš kaka je razlika v praksi, važno da se dobro sliši a ne :devil:

vse je iz titana

ne brbljaj če ne veš, racing krivine so iz rostfreja, evolution pa iz titana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul 800 road lahko vlivaš v tank za olje, medtem ko je 800 off road namenjen krosom, ki pa tega tanka nimajo in sam delaš mešanco

ma to o teh kotih itak samo bluziš, sej sploh ne veš kaka je razlika v praksi, važno da se dobro sliši a ne :devil:

ne brbljaj če ne veš, racing krivine so iz rostfreja, evolution pa iz titana

nove nobene, kolk sn jaz vido v proizvodnji so nam rekli da vse nove delajo iz titana...zaj pa če oni lažejo pa nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citat z njihove strani:

The Akrapovic RACING and EVOLUTION systems fit perfectly with the Supersport performance and styling of the Kawasaki ZX 6 R/RR. The systems are the same for both the ZX-6R and RR, and differ only in their materials selection. For the EVOLUTION we use titanium, for the RACING stainless steel. We use the Hydroforming process to shape the header tubes for both systems, by which we ensure the optimal tube shape for the exhaust gas flow. These systems are designed for people who expect the maximum from their exhaust systems and know how to squeeze every bit of advantage out of them.

veš da mora bit razlika, če je že v ceni tolikšna, sej performanci so isti, samo tiste iz titana so lažje in namenjene lovljenju stotink na pisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citat z njihove strani:

pol pa nevem, te so se pa nam zlagali, oz. možno tud da bodo v prihodnosti delali samo iz titana zaj pa še delajo neke malega iz rostfraja...je pa drugač rostfraja bore malo videt tam v fabriki oz. jaz ga sploh nisn vido, cevi tiste kao so ble na raznih upogibnih mašinah so ble vse iz titana

citat z njihove strani:

veš da mora bit razlika, če je že v ceni tolikšna, sej performanci so isti, samo tiste iz titana so lažje in namenjene lovljenju stotink na pisti

pa segreva se titan nea tolk ko rostfraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no seveda tudi to in še marsikaj drugega, ampak za nas smrtnike popolnoma neuporabne oz. niso vredne svojega denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no seveda tudi to in še marsikaj drugega, ampak za nas smrtnike popolnoma neuporabne oz. niso vredne svojega denarja

no kaj pa vem sn jaz mel en cajt na ninji tui orginal ror gor iz rostfraja in tista prasica se je tak segrevala da bi lahko pol maribora ogreval čez zimo, dobesedno žarelo je vse skup, bognedaj da bi se s čim dotakno, pa takrat je blo še mrzlo, ne upam si predstavlat kak bi zaj zgledalo ko je vročo, a akrapo se niti najmanj ne segreva, tisti karbon kaj je prek potegjen je vedno mlačn, tud ko ma mašina 90 stopinj ali več (če se po mestu furam), tak da jaz že nebi mel rostfraja gor, pa še težji je prasica in to občutno, ko sn oba v rokah držal

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arrow izpuhi so boljši kot akrapovič. To lahko potrdim :worship:

na tvoje besede pa res dost damo ja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tvoje besede pa res dost damo ja :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: skor sm umru ko sm prebral tist post o vedeževalki :lol1: :lol1:

...ne veš kaj je fora da se ti je original grel, ker ma prekate, in se plini veliko dlje časa zadržujejo v loncu, tle gre pa direkt ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: skor sm umru ko sm prebral tist post o vedeževalki :lol1: :lol1:

...ne veš kaj je fora da se ti je original grel, ker ma prekate, in se plini veliko dlje časa zadržujejo v loncu, tle gre pa direkt ven

to vem ja da tud zarad tega, ampak rostfrei je tui svoje dodal, skratka ne dam ga gor več, niti za tehničnega ga več ne rabim hehe...se je vse dalo zmenit tut z nehomologiranim akrapotom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da on ve da se tote ultra super duper ojnice tud ne obnesejo tako kot bi se mogle

sej jih sploh ni une after market so pa se slabse.. :BUA:

vse je iz titana

haha drugač pa sn se zaj spomno da si je budala od čamaca hoto kupit rs 125 da bi bil kao legaln haha, te šele nebi nikam šlo, so ga ti kurci risko in đeri že skor prepričali, sreča da ma mene ko ga vedno na prava pota spravim in da te če že mora jajco kupovat, da te vsaj kupi malo močnejšo...sn vozo včere od r1freaka rs 125 španjolko, to ja nikam nea leti jebote, glih med 10 in 12 tisoč obrati gre kam, a pod 10 pa ko da bi se z frčomatikom vozo, edino lahka je ko peresce, tak da vsaka čast r1freaku da se komot z nami vozi brez da bi ga kaj posebaj čakali :worship: ...te 125 to pa res nikamor ne leti kaj si nor

kero 125 si mel pa ze ti? se nemorem spomnit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jih sploh ni une after market so pa se slabse.. :BUA:

kero 125 si mel pa ze ti? se nemorem spomnit ;)

hehe glejte ga, je takoj zagrabo za ponujeno kost, ziznik zeleni :D ...ja drugač sej pa veš keri motor sn mel- cagiva mito a ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa: JAWA DANDY 125- jo imam še zaj in sem ponosen na njo, ker eno tako avanturo ki jih jaz delam z tole jawo da nardiš z tole tvojo aprilio ti zmeče ven pa zradira vse tiste tvoje polini kite, rave ventile, đianeli malossi pičkossi kurac palac hard core super duper predelave 13,858385843583,93895935 obratov, plastike in tebe vse skup na eno vlko krtijo sredi travnika..- :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak fopajo na tem forumu :D majo tednoskop 29.5., torej zivijo v prihodnosti :unsure: ko deđavu

pa res, pa še tejči ni, jebemo ej.....HOČEMOO TEJČIIII!!!!, IN TO VSAK TEDN :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.JUNIJ motoparty, organiziram jaz, bo pijača, hrana, prost vstop, dekleta, striptease, karaoke.............and so one- pošljite mi pm ako se želi kdo udeležiti.............

zanimivo :)

in zadeva se bo odvijala kje?

tudi mene to zanima :D

Arrow izpuhi so boljši kot akrapovič. To lahko potrdim :worship:

me zanima kaj bo Đufko rekel na to :D

pa res, pa še tejči ni, jebemo ej.....HOČEMOO TEJČIIII!!!!, IN TO VSAK TEDN :D

haha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. zanimivo :)

2. tudi mene to zanima :D

3. me zanima kaj bo Đufko rekel na to :D

1. very :D

2. i tata bi sine :D

3. haha neve nevem :D arrow ma lepsi zvok, nima pa Akrapo za BV po celem svetu renome :D

AMPAK NE!!!!!ARROW FTW :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!