Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

žabari zaj pa tak zadeva je sledeča, jaz vas IMAM POLN KURAC, ker nonstop pravite, celo zimo ste pravli kako bote v maribor prišli pa da bomo šli na neko furo, mi smo svoj del obljube izpolnili in prišli k vam, vi pa stalno iščete neke izgovore (to leti predvsem na matexa in orgazma, đeri itak vem da je pussy pa ne upa prit, ker je drugi grčar zapaljeni)...tak da zaj v soboto ima da se tu naslikate, in vdarimo eno moško turo, vreme je napovedano odlično, matex ma nove gume, skratka brez izgovorov...ker men se bo namreč zmešalo, tu so vsi taki pussyji in se dobenmu ne da vozit nonstop neki izgovori, edino r1freak je vedno za akcijo, samo z njim je problem če gremo na kako bolj odprto progo ne more tak sledit, ker ma prešvoh mašino, tak da jaz si res želim da vi pridete (predvsem matex in orazem ko vem da nista pussy riderja, oz. za matexa sn prepričan za orazma pa se tut govori da je petarda boy)...tak da pridite pa gremo eno moško turo po naših krajih, in zdaj vas zadnjič tu moledujem pa govorim, če ne mislite prit, ko vas jebe nikol več neom dobenmu nič reko, včlano se bom v MCM klub in se hodo naganjat z onimi rejseri, vas pa ko jebe če niste za akcijo...dobenmu neom več nikol nič reko pa gnjavo, ker mam res poln kurac da nonstop kličem neke ljudi če so za furo pa vsi neke izgovore...KAKI MOTORISTI SPLOH STE??? NIKAKVI!!!...jaz mam tud faks pa se učim pa brez dnara sn pa vedno nekak se znajdem da lahko grem na motor, samo želja mora bit!!!! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj, ma keri kaki zavorni cilinder od Aprilie oz kaj sličnega za prodat? Mora bit kvalitetn :whistle: Pa če ma ono okroglo posodico je fajn, k mi je všeč FUL :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam ventil za prosti tek, en del izpušnega kolektorja, ene par nosilcev menjalnika, kaksen gumizglob,... za AR 75, 4 lita platišča z gumami, pa še kaj bi se našlo.

Ti je kaj od tega všeč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti prasica, kaj pa to dela akrapovič na Tomosu brez dušilca, pa ti si nooor maloo :kva2: Ognj tud taki da bežiš bek hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi kaj kupuješ nov motor al to samo pač tak gledaš malo?

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi kaj kupuješ nov motor al to samo pač tak gledaš malo?

Ja rajtm kopujem, nvm še ;)

_______

Mali zmaga :D :D :D

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej vem ja, sem njega zraven mislo.. drugače pa od nas mam tak js najdlje izpit muhaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej vem ja, sem njega zraven mislo.. drugače pa od nas mam tak js najdlje izpit muhaha :D

pa najbol razbit motor.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pajade, zaj ko bo zrihtan bo najjači tomos ever made sploh :worship: Lol. Pa tud največ kilometrov če smo že tak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu najjači tomos kupi raje neki pravi motor pa bo mir, kot pa da popravljaš ta kup odpadnega materiala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pajade, zaj ko bo zrihtan bo najjači tomos ever made sploh :worship: Lol. Pa tud največ kilometrov če smo že tak :P

v vseh pogledih si najjaći ja.. u vožni bomo pa še vidl na racelandu :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro veš da te poknem dol za šalo kdaj češ :worship: Drugače pa sem študiral.. pomoje boljše Marof. Sicr je bolj odprt, ampak dobr :whistle: Pa obvezno med tednom it, da ni slučajno kake gužve. Si zrihtal ti šolo? Js sm FIZ 3 piso, jutri še MAT pišem, pol pa je to to bolj kot ne..

igoRR, dej mi ti povej hitro katerega mikunija točno mate vi v originalo na MZ-ji?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vseh pogledih si najjaći ja.. u vožni bomo pa še vidl na racelandu :naughty: :D

nejček te poje ko staro kurbo, ziherr, ker nejčki smo pa res najjači :worship:

Dobro veš da te poknem dol za šalo kdaj češ :worship: Drugače pa sem študiral.. pomoje boljše Marof. Sicr je bolj odprt, ampak dobr :whistle: Pa obvezno med tednom it, da ni slučajno kake gužve. Si zrihtal ti šolo? Js sm FIZ 3 piso, jutri še MAT pišem, pol pa je to to bolj kot ne..

gremo skup na marof enkrat konc junija ha? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 28-ega dalje jaz delam v zrečah na bazenu, tak da nevem zaj, med tedno kdaj komot, si bom že vzel fraj, ko jebe one kurce doli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro veš da te poknem dol za šalo kdaj češ :worship: Drugače pa sem študiral.. pomoje boljše Marof. Sicr je bolj odprt, ampak dobr :whistle: Pa obvezno med tednom it, da ni slučajno kake gužve. Si zrihtal ti šolo? Js sm FIZ 3 piso, jutri še MAT pišem, pol pa je to to bolj kot ne..

igoRR, dej mi ti povej hitro katerega mikunija točno mate vi v originalo na MZ-ji?

Raceland je idealen za Tomos SM!

Ne vem točno, bom jutr pogledal. Je pa 24. Zakaj rabiš vedet to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo se prišli te kaj kopat, ti glej da boš karte zrihtal, pa pičke :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, ker če je VM24 bi direktno pasal na Tomosa ne..

bomo se prišli te kaj kopat, ti glej da boš karte zrihtal, pa pičke yes.gif

Sej veš kak je, ti lahko prideš keda češ, samo reči prej. Pa mej ruzak ne, ker omarc ne morm zrihtat hehe, tak da bi rabo zravn met stvari. azn če boš res rabo omarco mi pa raj 2 dni prej reči da ti karto đabe zrihtam, nekaj jih še tak mam :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!