Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dobro veš da te poknem dol za šalo kdaj češ :worship: Drugače pa sem študiral.. pomoje boljše Marof. Sicr je bolj odprt, ampak dobr :whistle: Pa obvezno med tednom it, da ni slučajno kake gužve. Si zrihtal ti šolo? Js sm FIZ 3 piso, jutri še MAT pišem, pol pa je to to bolj kot ne..

igoRR, dej mi ti povej hitro katerega mikunija točno mate vi v originalo na MZ-ji?

bomo vidl ja.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcZ ti si it Šentjurja?

si ti debil da ne znaš brat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, ker če je VM24 bi direktno pasal na Tomosa ne..

Sej veš kak je, ti lahko prideš keda češ, samo reči prej. Pa mej ruzak ne, ker omarc ne morm zrihtat hehe, tak da bi rabo zravn met stvari. azn če boš res rabo omarco mi pa raj 2 dni prej reči da ti karto đabe zrihtam, nekaj jih še tak mam :)

Mislim, da imam to oznako nekje v glavi, ja. Bom pa preveril jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, še lepši pa je beli oni ko je bil na avtonetu pred kratkim :D

Mam na PC-jo sliko ja ... pa novi akrapovič :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmente se ja pubeci in me rešite, ker počasi bom ko dejavu pado v depresijo, če nebo nekih komapnjonov pravih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom šu pa u nedelo hofer nabijat :) da linijo zagumiram... me bo počas razgnal k se nč resno ne vozm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo se nekej vredno ogleda :) kva care na zacetku nrdi a koko mu fajn znese :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej nejko na žalost mam jst še zmer blokado notr, tko da na ravninah ne bom mogu sledit...če mate pa kkšne dobre ovinkepa ni problema :)

pa še en problem je...jst ta vikend resnično ne morm...v soboto bom mogu nujno delat, v nedeljo pa se morm učit ker morm v pondelk nujno pozitivno pisat :BUA:

men je res zelo žov da ne morm ta vikend...upam da bo po drugmu tednu res kej več cajta :? bi se res tud jst že čimprej rad iz vami mal pelu :D sej če bi blo kje bliži bi še šlo sam za mb si morm pa res ceu dan rezervirat...drugač pa bolš bi bla kkšna nedelja, ker ob sobotah ponavad delam :)

pa brez zamere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje kaj pravite na to Zverino?

http://www.avto-net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2092073

:devil:

lep auspuh :)

Tti prašič je lep ko svijaaaaa :kva2: :kva2:

l_82de570589a3f1d6c9501d6c7846b75b.jpg

res je! :)

evo se nekej vredno ogleda :) kva care na zacetku nrdi a koko mu fajn znese :worship:

respect :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah veš kak je, totih naših smo se že naveličali...pa tud veš kaj pravijo: sosedova roba je vedno boljša in slajša hehe...pa še ljubljančanke ste dost bolj hoot tud v resnici :D

Nejk

:rolleyes: Jah, pol se boš pa moru kr na pravno prepisat. :P ;) hehe, ko boš v Lj, boš pač pravnik, v Mb si pa lah svoje stroke študent. :winkiss: hec, hec Eh, Ljubljančanke so čist tok hot k Mariborčanke, hehe...sam, kakor pravš - sosedova roba je vedno boljša in slajša. ;)

Tti prašič je lep ko svijaaaaa :kva2: :kva2:

l_82de570589a3f1d6c9501d6c7846b75b.jpg

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa: JAWA DANDY 125-

HA hahahahahahahahahhahahahahahahahahaahahahahahahhahahahahahahhaha

:worship: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

uradno si največji opušak na obličju zemlje :lol1: :lol1: :lol1:

boooooogi :cry:

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej nejko na žalost mam jst še zmer blokado notr, tko da na ravninah ne bom mogu sledit...če mate pa kkšne dobre ovinkepa ni problema :)

pa še en problem je...jst ta vikend resnično ne morm...v soboto bom mogu nujno delat, v nedeljo pa se morm učit ker morm v pondelk nujno pozitivno pisat :BUA:

men je res zelo žov da ne morm ta vikend...upam da bo po drugmu tednu res kej več cajta :? bi se res tud jst že čimprej rad iz vami mal pelu :D sej če bi blo kje bliži bi še šlo sam za mb si morm pa res ceu dan rezervirat...drugač pa bolš bi bla kkšna nedelja, ker ob sobotah ponavad delam :)

pa brez zamere :)

no upam da bo matex še koga nasral da bo prišo zraun...glede 25 kw je pa tako, so večinoma zaprti ovinki tak da bi komot sledil, na onih odprtih pa ravninah bi pa te pač počakali, tak da ni panike, ma frk tut 25 kw pa se komot skup vozimo...aja pa za mb ne rabiš cel dan cajta, če pridete zjutraj, si že ob treh ali štirih doma, pa se že lahko učiš...pa zarad mene lahko tud v nedeljo pridete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA hahahahahahahahahhahahahahahahahahaahahahahahahhahahahahahahhaha

:worship: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

uradno si največji opušak na obličju zemlje :lol1: :lol1: :lol1:

boooooogi :cry:

res ne vem kaj si htel s tem povedat, debil mali nedojebani, pa ne žali več na osebni ravni, ker bognedaj da se kdaj srečama, ti bo žal da si se rodil, resno...in jaz sem zaključil s tabo s pogovori za zmeraj, če bi pa kaj rad in te kaj muči pa se lahko na štiri oči dobima, pa boš takrat glasn, če te je kaj v hlačah

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub:

punci je všeč KTM supermoto?

fajn to .)

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!