Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

na KTM cross so pa sploh mahnjene :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na KTM cross so pa sploh mahnjene :evilgrin:

to se samo ob postavnih fantih delajo, kao da jim je motor ušeč :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se samo ob postavnih fantih delajo, kao da jim je motor ušeč :closedeyes:

hvala za kompliment :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko jst ne morm upam da veš zakaj :) ;)

ja vem ja, baje greta z grčijem skupaj v kino s svojima slabšima polovicama :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko jst ne morm upam da veš zakaj :) ;)

Jst mam iste probleme.... matura pa to...

drugač pa po koncu mature, pridemo 1x ziher :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam iste probleme.... matura pa to...

drugač pa po koncu mature, pridemo 1x ziher :whistle:

ja ja bla bla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če ne druzga bom oražma, pa wooxa zvleku :)

pa matexa...brez mojga fafčija jaz ne grem nikamor :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne vem kaj si htel s tem povedat, debil mali nedojebani, pa ne žali več na osebni ravni, ker bognedaj da se kdaj srečama, ti bo žal da si se rodil, resno...in jaz sem zaključil s tabo s pogovori za zmeraj, če bi pa kaj rad in te kaj muči pa se lahko na štiri oči dobima, pa boš takrat glasn, če te je kaj v hlačah

HA haahahahahah :lol1:

da se nebova mi2 srecala ti mali nedojebani debil!Taja Akrapovic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa nimamo s čim.. sm zaj nabavo oni odsevni plašč za motor.. tisto rumeno z odsevnimi trakovi k daš čez opremo :D Vse za varnost hehe :D To bi mogl pod obvezno opremo dat :hmm: :yea1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa nimamo s čim.. sm zaj nabavo oni odsevni plašč za motor.. tisto rumeno z odsevnimi trakovi k daš čez opremo :D Vse za varnost hehe :D To bi mogl pod obvezno opremo dat :hmm: :yea1: :devil:

Smetar :blink:

Sei prav ;)

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA haahahahahah :lol1:

da se nebova mi2 srecala ti mali nedojebani debil!Taja Akrapovic

za tebe bom pa sestro poklical, je glih vajinih let z flejmom (12-13) :yes: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA haahahahahah :lol1:

da se nebova mi2 srecala ti mali nedojebani debil!Taja Akrapovic

uh to mora bit pa gadn filing :wacko: da se pišeš isto kot piše na riti veliko motorjem...al pa če bi se paloma pisala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride kdo na zbor od MK Panthers kej pogledat, če bi se že radi tulk fural??? Js bom skor skoz tam :winkiss:

se vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA haahahahahah :lol1:

da se nebova mi2 srecala ti mali nedojebani debil!Taja Akrapovic

Nevem kaj si hotel s tem povedat oz. hotela. Jas če bi se Hilton pisal nebi s priimkom nekomu grozil. Sicer pa se tvoja pička ne bo "pogovarjala" ko se vi2 vidita v živo, če se vidita recimo.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh to mora bit pa gadn filing :wacko: da se pišeš isto kot piše na riti veliko motorjem...al pa če bi se paloma pisala :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :worship: :worship: , zmagovalna koci---neke še bo s tebe hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne vem kaj si htel s tem povedat, debil mali nedojebani, pa ne žali več na osebni ravni, ker bognedaj da se kdaj srečama, ti bo žal da si se rodil, resno...in jaz sem zaključil s tabo s pogovori za zmeraj, če bi pa kaj rad in te kaj muči pa se lahko na štiri oči dobima, pa boš takrat glasn, če te je kaj v hlačah

A nisi ti ful proti obračunavanju s pestmi? Vsaj zadnjič si na tak način en stavk napisal, nama s k0cijem? :)

se vidmo :)

Eiiiiiiii, vsak dan poslušam, če bo kej prigrmelo pred FOVam, pa nič. Kvaj zdej to? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi ti ful proti obračunavanju s pestmi? Vsaj zadnjič si na tak način en stavk napisal, nama s k0cijem? :)

Eiiiiiiii, vsak dan poslušam, če bo kej prigrmelo pred FOVam, pa nič. Kvaj zdej to? :D

eh to je bil hec, jaz sn huligan drugače :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh to mora bit pa gadn filing :wacko: da se pišeš isto kot piše na riti veliko motorjem...al pa če bi se paloma pisala :lol1:

Nevem kaj si hotel s tem povedat oz. hotela. Jas če bi se Hilton pisal nebi s priimkom nekomu grozil. Sicer pa se tvoja pička ne bo "pogovarjala" ko se vi2 vidita v živo, če se vidita recimo.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :worship: :worship: , zmagovalna koci---neke še bo s tebe hehe

jah tu ce bi se Hilton pisala al pa paloma je cist usen.usen si en nedojeban debil.pa nobenmu nism grozila z nobenim priimkom js se lah z priimkom al pa brez pogovarjam in tut u zivo zmenm ce ma gdo kksn problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tu ce bi se Hilton pisala al pa paloma je cist usen.usen si en nedojeban debil.pa nobenmu nism grozila z nobenim priimkom js se lah z priimkom al pa brez pogovarjam in tut u zivo zmenm ce ma gdo kksn problem.

nono pomir se tejči

ne bit še ti tok agresivna k un tvoj tamau :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!