Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Lepo prosim resno vprašam haha.. da pol vidim na čigavo stran morm stopt pri kreganju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim resno vprašam haha.. da pol vidim na čigavo stran morm stopt pri kreganju :)

hehe sam kregu se bi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight1:

Aja, jutri pridema mogoče z fotrom na gokarde rekorde podret dopoldne če nebo dežja ;)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight1:

Aja, jutri pridema mogoče z fotrom na gokarde rekorde podret dopoldne če nebo dežja ;)

super :D mene še kr vse boli od zadnič ko se je kolega zabiu u mene z gokartom :P sam ko je predrag to.. 10min 10€ :wacko: drugač bi večkrat šou :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SM biul prejle pr kolegu.. prav da je zadnjič 120€ pustu dol ko sta z fotrom tekmovala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SM biul prejle pr kolegu.. prav da je zadnjič 120€ pustu dol ko sta z fotrom tekmovala :D

norc, to ti ja roke odpadejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja oni so tak cela utrgana familija haha :worship:

hehe, js sm sam probat šou da sm vidu kak je kej.. drugač mi je pa škoda tak denar bek metat.. rajš dam 20€ na racelandu pa se celi dan furam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker vem da ste fuzbal fanatiki:

PRODAM 2 KARTE ZA EVROPSKO PRVENSTVO:chez.republic vs. Portugal v ženevi

11.junija 2008 ob 18:00h

za več info na PM

vsakak po 125€

sorri za :topic:

post-11670-1212176544_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tu ce bi se Hilton pisala al pa paloma je cist usen.usen si en nedojeban debil.pa nobenmu nism grozila z nobenim priimkom js se lah z priimkom al pa brez pogovarjam in tut u zivo zmenm ce ma gdo kksn problem.

plidna punčka

Yo, kakšno je vreme v Mariboru? Ker tu pri nas naliva.

v maribooru je vreme pune hakle vrei, matec ju3 ima da priješ jaz te v celju počakam okol 12 ih pridema od čamavcom bruderom ker čamac je tak pijan da ne more glejat hahahah kake scene so zaj to ble ju3 prijejo videjoti pa bote vidli kak je čamac bil koma pijanhahahajh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sva z ćamčijem že 2 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sva z ćamčijem že 2 :D

čamizzz še zaj leži na staidopijunu pomoje jaz sn laufo domu celi cajt da sn se kolk tolk strezno on pa komaj pijanf koma še gleja nosli smo ga kozlo je celi cajt, ju3 dobizte slike in cviedo bote vidli kak ga štajerci pijemo dobenn se ne mire z nami kosatttt najjjjaččiiiio ćććiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: čamil bi mogo met jetija namesto kobile, in preden bi šel v mesto pit bi ga mogl doma za gleženj privezat na jetijevo ovratnico.....in ko bi bil jeti lačen bi na poti domov koma pijanega čamila šlepal po bankini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: čamil bi mogo met jetija namesto kobile, in preden bi šel v mesto pit bi ga mogl doma za gleženj privezat na jetijevo ovratnico.....in ko bi bil jeti lačen bi na poti domov koma pijanega čamila šlepal po bankini

čamiloll pa je res zaj bi tak pijna ko še nikoli, lahko norc 16 potrdi je bil zraun in ga vido, čez pol piohroja smo ga nosli debelag, na hrbtu sn ga noso mroža še zakj me križ boli, to pa res morte vijet slike kaki je bil hahahaha kjokkkkk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pizda. simobil ni delal pa nisem mogo nobena priklicat sem tebe nejko klical, in čamija... te ste ga sekali al kaj? PH

ti tut nisi lih tezn glede na tvojo pisavo :D... :D kroniki...

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eiiiiiiii, vsak dan poslušam, če bo kej prigrmelo pred FOVam, pa nič. Kvaj zdej to? :D

hm jaz sem bolj zaključil z Kranju pa če sem tam sem z avtom ampak zdaj ko bodo izpiti bo mejbi kaj prigmelo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm jaz sem bolj zaključil z Kranju pa če sem tam sem z avtom ampak zdaj ko bodo izpiti bo mejbi kaj prigmelo :whistle:

čutim pijanost tukaj...prokleti alkoholiki

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm jaz sem bolj zaključil z Kranju pa če sem tam sem z avtom ampak zdaj ko bodo izpiti bo mejbi kaj prigmelo :whistle:

Aaaaa, heheh :OK: zmenjeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!