Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jao kaki je bil camac včeraj. smao prestravljali smo ga da ni na isti kup vedno bruhal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni normalno, slabo mi je pune hakle, včeraj pa tudi ni blo normalno, prav sram me je res

ki smo pehyja zgubli?

nč nej te ne bo sram... dokler nisi vseh treh zastav s strehe občine okradu je še vse vredu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pizda. simobil ni delal pa nisem mogo nobena priklicat sem tebe nejko klical, in čamija... te ste ga sekali al kaj? PH

ti tut nisi lih tezn glede na tvojo pisavo :D... :D kroniki...

ne jaz sn tui bil kuj zategjen, če ko sn že hotu domu it, glih najbolj neke poznane srečujem pa vsi so hotli en pir častit, pol pa nisn mogo rečt ne...no sej pol pa sn šou, pa sn laufo od tam do mene domu celi cajt PH da sn se kolk tolk strezno...zaj pa sn ko novi, in čimprej na motor :OK:

jao kaki je bil camac včeraj. smao prestravljali smo ga da ni na isti kup vedno bruhal.

haha, če bote vidli danes na pohorju kake vlke kupe, podobne kravjim drekcom---to so namreč od čamiza bruheci hahah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni normalno, slabo mi je pune hakle, včeraj pa tudi ni blo normalno, prav sram me je res

ki smo pehyja zgubli?

alooo skor gori od trikotneee do dol sn te noso pizda debelega 100 kilskega, križ mi je skor vtrgalo, padla sma pa tak milijonkrat haha, čudno da nisi celi potolčen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo zraven v celje na motozbor poglejat????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč nej te ne bo sram... dokler nisi vseh treh zastav s strehe občine okradu je še vse vredu :whistle:

js mam evropsko pa celjsko zastavo.. sam slovensko še morm enkrat ukradit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, a bi pasal če bi dal tisti trak za rob felne na suprmoto?

pomojm da ne, razen če bi mev lite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alooo skor gori od trikotneee do dol sn te noso pizda debelega 100 kilskega, križ mi je skor vtrgalo, padla sma pa tak milijonkrat haha, čudno da nisi celi potolčen :D

ti mi raje povej če mi je kdo na glavo stopo oziroma me udaril ali karkoli ker me čeljust boli iz meni neznanega razloga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejkoo where are the pikčrs?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

funny :naughty: :naughty: :naughty:

toj blo pa že enkrat objavlen :D ql je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti mi raje povej če mi je kdo na glavo stopo oziroma me udaril ali karkoli ker me čeljust boli iz meni neznanega razloga

tebi je mogeče neznan ja :D drugač pa, brez alkohola se da tui zabavat, še več se presmejiš, pa še spomniš se vsega :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi je mogeče neznan ja :D drugač pa, brez alkohola se da tui zabavat, še več se presmejiš, pa še spomniš se vsega :D :whistle:

pa vseen so najbolše tiste žurke ko si res nabit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni normalno, slabo mi je pune hakle, včeraj pa tudi ni blo normalno, prav sram me je res

ki smo pehyja zgubli?

njega so na črpaje pelali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njega so na črpaje pelali

nea fukaj res al kaj?????

drugač pa zaj smo bli v celju na motozboru, mensezdi da sn tomazina vido, samo nisn ziher pizda, si bil ti na tomosu, pa še zraun en na husqvarni pa aprilii rs 125, ravno ko smo mi mimo šli ste se odpravljali...jaz sn bil v kratki rjavi majci, pa spodnji del kombinezona rdeče-črn...nisn bil ziher če si ti ne, pa raje nisn nič reko hehe...

ja drugače pa padlo dans dobrih 160km, do celja na izi vožnja v skupini, pol pa nazaj z r1freakom tak ko se spodobi, pol v bisterci na avtocesto, ninja je bla razpoložena in šla kar 274 kmh po števcu, čeprav bi še nekaj kilometrčkov not dobil, če nebi en tarzan se mi odspredaj nastavo, pol smo še šla z frikčijom na pohorje kolena drajsat, tak da vsega po malo danes :OK:

nejkl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi je mogeče neznan ja :D drugač pa, brez alkohola se da tui zabavat, še več se presmejiš, pa še spomniš se vsega :D :whistle:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!