Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nea fukaj res al kaj?????

drugač pa zaj smo bli v celju na motozboru, mensezdi da sn tomazina vido, samo nisn ziher pizda, si bil ti na tomosu, pa še zraun en na husqvarni pa aprilii rs 125, ravno ko smo mi mimo šli ste se odpravljali...jaz sn bil v kratki rjavi majci, pa spodnji del kombinezona rdeče-črn...nisn bil ziher če si ti ne, pa raje nisn nič reko hehe...

nejkl

ja to smo mi bli, pravkar sm pršu domov, smo raj prespal tam, pa čeprav smo iz Celja :whistle:

blo je pa nooro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to smo mi bli, pravkar sm pršu domov, smo raj prespal tam, pa čeprav smo iz Celja :whistle:

blo je pa nooro

:grim lahko noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njega so na črpaje pelali

Alo stari malo diskretnosti bi proso, ne bi rabo glih na forum tega pisat. To je verjetno bruder razbobnal po Janušu ha? Pa vsak ki ve, ga prosim, da naj ne govori tega naprej.

Sram me je in to fejst.

Prava katastrofa je bila zame, ko sem zjutraj zbudil v bolnici :(. Še dobro da sem prvi prišel k sebi, ker eni ko so še bli tam so bili ubitačni. En v moji sobi, je še zjutraj ob osmih bruhal kot vidra.

Potem na viziti pa sem mislil da se bom pogreznil v zemljo, ko mi je zdravnica povedala kolko je bilo "OH minusa" v krvi. In to 2,3 promila.

Zajebala sva oba s čamacom, da sma sploh šla kupit viski in ga sama spila. Škoda da nisem šel z vami gor, pa bi lepo s čamacom tam skupaj ležala, me vsaj na črpanje ne bi vozli.

Zakaj ste me sploh pustli samega?

V glavnem s tem se moja era glede alkohola končuje. To ne vodi nikamor, morda bom spil še kakšen kozarček ali dva, ampak kaj več pa res ne. In če že greste ven ne pijte žganja, saj na zčetku je fajn, potem ko pa vseka pa je gotovo.

Še enkrat prosim vse, ki veste za to, da ne govorite o tem okoli, pomislite kako bi se vi počutili v moji koži. Res pa je da bi na posledice moral razmisliti še preden sem začel pit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo frk, ker boš verjetno tud prebral tole, Bračoti in nobenemu nič ne govori. Bračotu sem rekel, da so me pelali ven pa v šotor, pa so potem fotra poklicali in me je peljal domov pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa men prtisk dvigne če se spravm brat komentarje na 24ur k je člank o kšni motoristični nesreči... folk neizobražen k ni zmožn logičnga razmišlanja in mu mati narava ni dala tok pameti da bi zdravo znal razsodit kaj je prov in kaj narobe...

prepovedat motorje se derejo :slap: ko pa en našiše da bi mogl bit 0.0 v krvi in za vse kr je več odvzet ispit ne to pa ni vredu... koko bojo pa poj s prjatli šli na pir pa svoje umske blodnje širl med spužvasto ljudstvo brez lastne hrbtenice :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma prov prjavu sm se na tist jebeni RTV da sm napisov nekej besed ker drugač bi poču tlele... najbl mi gre na živce... ma sej bom kr kopirov del tega kr sm napisov se mi ne da šeenkrt....

citat

"Glvano opazno je pa nivo razmišljana v tej temi...sej kej takega ne morš varjet... iz določenih izjav se da razbrat: sej si je zaslužil smrt... pa kako lahko na kaj takega sploh pomisliš! da si človek tak kot jaz in ti zaradi česarkoli zasluži smort. in ko se nekdo ubije ki je biv nekomu oče,sin prijatelj znanec,.... in potem en napiše PRAV MU JE!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo stari malo diskretnosti bi proso, ne bi rabo glih na forum tega pisat. To je verjetno bruder razbobnal po Janušu ha? Pa vsak ki ve, ga prosim, da naj ne govori tega naprej.

Sram me je in to fejst.

Prava katastrofa je bila zame, ko sem zjutraj zbudil v bolnici :(. Še dobro da sem prvi prišel k sebi, ker eni ko so še bli tam so bili ubitačni. En v moji sobi, je še zjutraj ob osmih bruhal kot vidra.

Potem na viziti pa sem mislil da se bom pogreznil v zemljo, ko mi je zdravnica povedala kolko je bilo "OH minusa" v krvi. In to 2,3 promila.

Zajebala sva oba s čamacom, da sma sploh šla kupit viski in ga sama spila. Škoda da nisem šel z vami gor, pa bi lepo s čamacom tam skupaj ležala, me vsaj na črpanje ne bi vozli.

Zakaj ste me sploh pustli samega?

V glavnem s tem se moja era glede alkohola končuje. To ne vodi nikamor, morda bom spil še kakšen kozarček ali dva, ampak kaj več pa res ne. In če že greste ven ne pijte žganja, saj na zčetku je fajn, potem ko pa vseka pa je gotovo.

Še enkrat prosim vse, ki veste za to, da ne govorite o tem okoli, pomislite kako bi se vi počutili v moji koži. Res pa je da bi na posledice moral razmisliti še preden sem začel pit.

hahahaha pehyyy jeboteeee, sej pa to ni nič takega, vsakemu pijančku se kdaj pa kdaj zgodi, glavno da si zaj vrei, alo samo ti si se zgubo če mi smo te iskali ko fukjeni pa klicali tebe pa nikjer...pa kdo te je sploh na črpanje pelal???? s kom si te bil pol, da so te debili v bolnico pelali???...ja drugač pa nisi rekorder, maš še fora hehe, naš kolega en je mel za 17ti rojstni dan 2,6 promila hehe

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do roba gume je pršu D.... :rolleyes:

uf.. čist hud :D

js sm pa že gledou kje je kj posvalkan, al pa kje je kj guma pobrana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha pehyyy jeboteeee, sej pa to ni nič takega, vsakemu pijančku se kdaj pa kdaj zgodi, glavno da si zaj vrei, alo samo ti si se zgubo če mi smo te iskali ko fukjeni pa klicali tebe pa nikjer...pa kdo te je sploh na črpanje pelal???? s kom si te bil pol, da so te debili v bolnico pelali???...ja drugač pa nisi rekorder, maš še fora hehe, naš kolega en je mel za 17ti rojstni dan 2,6 promila hehe

Ja takoj ko smo not prišli sem jaz šel do soigralca pa sma še tam spila 2 pira. Potem pa naenkrat nič od nič, ne vem kaj se je pol dogajalo.

Pol vem da sem šel ven, pa se neki vsedo, potem pa je nek reševalec al kaj prišel pa me men se zdi peljal do šotora, tam pa je fotra poklical. Pol pa ne vem kdo me je peljal v bolnico.

Piz*a da bi me našli, ko ste me iskali, bi se vlegel neki dol pa vam dal enih 20 €, da jih zapijete, ker ste me rešli.

Zaj mi je pa vsaj dnar ostal :D.

eh je*at ga, upam samo, da čim manj ljudi to izve, ker me je res sram. Sploh pa kako se morajo počutit starši :glare: . Najbolj pa upam, da soigralci ne izvejo, kaj šele trener.

Ma največji kurac je to, ker bo zdaj vsak mislil, kak jaz pijem pa to. A če grem 2-3 krat na 3 mesce ven je dosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja takoj ko smo not prišli sem jaz šel do soigralca pa sma še tam spila 2 pira. Potem pa naenkrat nič od nič, ne vem kaj se je pol dogajalo.

Pol vem da sem šel ven, pa se neki vsedo, potem pa je nek reševalec al kaj prišel pa me men se zdi peljal do šotora, tam pa je fotra poklical. Pol pa ne vem kdo me je peljal v bolnico.

Piz*a da bi me našli, ko ste me iskali, bi se vlegel neki dol pa vam dal enih 20 €, da jih zapijete, ker ste me rešli.

Zaj mi je pa vsaj dnar ostal :D.

eh je*at ga, upam samo, da čim manj ljudi to izve, ker me je res sram. Sploh pa kako se morajo počutit starši :glare: . Najbolj pa upam, da soigralci ne izvejo, kaj šele trener.

Ma največji kurac je to, ker bo zdaj vsak mislil, kak jaz pijem pa to. A če grem 2-3 krat na 3 mesce ven je dosti.

ehhh btk se pa tam ste tak sami pijanci, zaj bojo pač še enega novopečenega medse sprejeli hehe...ja bad ne da te nismo najdli, sej ovi čamac ni bil nič boljši ko ti hahah, jaz sn pokal od smeha, pokozlal je pol pohorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhh btk se pa tam ste tak sami pijanci, zaj bojo pač še enega novopečenega medse sprejeli hehe...ja bad ne da te nismo najdli, sej ovi čamac ni bil nič boljši ko ti hahah, jaz sn pokal od smeha, pokozlal je pol pohorja :D

Hehe, stari če ne vem odkod njemu ideja da bi viski kupla. In pol sma ga pa še sama spila.

Pri Čamacu bi mogla ostat, ko je šel po marelo za norca. Lepo bi tam ostala 2-3 ure, pa bi prišla k sebi. Ne bi še smela it midva gor.

Ampak zanimivo jaz pa bruhal nisem :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, stari če ne vem odkod njemu ideja da bi viski kupla. In pol sma ga pa še sama spila.

Pri Čamacu bi mogla ostat, ko je šel po marelo za norca. Lepo bi tam ostala 2-3 ure, pa bi prišla k sebi. Ne bi še smela it midva gor.

Ampak zanimivo jaz pa bruhal nisem :D :D

sej glih zarad tega si mogo na črpanje, če bi se skozlo tak ko čamiz bi blo boljše...ja ideja za viski kupit pa je padla zato, ker ko sta to šla kupit sta bla že malo fajhtna in nemogoče da bi trezno in realno razmišljala, jaz pa nisn nič reko, ker sn vedo da če to kupita bo večer poln smeha hehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo hoziii, ti ko si panker, tota muzika se ti dopade iz outsajderja, men je svetovna haha :worship:

kaki odfukanci hahah, cariii :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo hoziii, ti ko si panker, tota muzika se ti dopade iz outsajderja, men je svetovna haha :worship:

kaki odfukanci hahah, cariii :worship:

To je majka :worship:

Špilamo mi to z bendo :D

Outsider je pa itak čist odfkuan film :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je majka :worship:

Špilamo mi to z bendo :D

Outsider je pa itak čist odfkuan film :worship: :worship:

kdaj prijete spet v pekarno??? da ga gremo še malo dehnit pol :D

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj prijete spet v pekarno??? da ga gremo še malo dehnit pol :D

Bom Alpija poklico (od Malo Morgen pevc) pa se ma zmenla :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja takoj ko smo not prišli sem jaz šel do soigralca pa sma še tam spila 2 pira. Potem pa naenkrat nič od nič, ne vem kaj se je pol dogajalo.

Pol vem da sem šel ven, pa se neki vsedo, potem pa je nek reševalec al kaj prišel pa me men se zdi peljal do šotora, tam pa je fotra poklical. Pol pa ne vem kdo me je peljal v bolnico.

Piz*a da bi me našli, ko ste me iskali, bi se vlegel neki dol pa vam dal enih 20 €, da jih zapijete, ker ste me rešli.

Zaj mi je pa vsaj dnar ostal :D.

eh je*at ga, upam samo, da čim manj ljudi to izve, ker me je res sram. Sploh pa kako se morajo počutit starši :glare: . Najbolj pa upam, da soigralci ne izvejo, kaj šele trener.

Ma največji kurac je to, ker bo zdaj vsak mislil, kak jaz pijem pa to. A če grem 2-3 krat na 3 mesce ven je dosti.

čuješ ti vešda si me klical 14 krat pa vse kaj si se drl v telefon, ki si.

jaz pa ko budala tu pri vhodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuješ ti vešda si me klical 14 krat pa vse kaj si se drl v telefon, ki si.

jaz pa ko budala tu pri vhodi

lepo sta nam jo zagodla tale naša "elitna" drugogimnazijca :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo frk, ker boš verjetno tud prebral tole, Bračoti in nobenemu nič ne govori. Bračotu sem rekel, da so me pelali ven pa v šotor, pa so potem fotra poklicali in me je peljal domov pa je to to.

bravo majstore :worship: :worship:

povej če maš kake modre fleke, ker baje da če te na črpanje pelajo, da te delajo s tabo ko svinja s koruzo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, stari če ne vem odkod njemu ideja da bi viski kupla. In pol sma ga pa še sama spila.

Pri Čamacu bi mogla ostat, ko je šel po marelo za norca. Lepo bi tam ostala 2-3 ure, pa bi prišla k sebi. Ne bi še smela it midva gor.

Ampak zanimivo jaz pa bruhal nisem :D :D

ej a res baje ful boli če te pumpajo :D ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko kaj nisi digno prej sma te z alešom klicala. sma se vozit šla malo. sladki vrh-pesnica-(avtocesta)-lenart-sladki vrh.

rezultat guma čist ap na sredini.

pa v lenartu na koncu avto ceste naji škif stavlja. aleš je mel čas odreagirat in se vstavit, jaz sem se samo lepo odpelal. kaj je aleši škif gnjavo pa naj sam pove, baje ni nič kaj preveč.

meni ni več ko 269 hotlo pokazat, aleši pa je 274. res pa je da je ful veter pihal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!