Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Zdej pa že med napovedjo vremena kažejo posnetke motoristov(prehitevanja in neupoštevanje pravil) in nas svarijo, ker je napovedano lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko kaj nisi digno prej sma te z alešom klicala. sma se vozit šla malo. sladki vrh-pesnica-(avtocesta)-lenart-sladki vrh.

rezultat guma čist ap na sredini.

pa v lenartu na koncu avto ceste naji škif stavlja. aleš je mel čas odreagirat in se vstavit, jaz sem se samo lepo odpelal. kaj je aleši škif gnjavo pa naj sam pove, baje ni nič kaj preveč.

meni ni več ko 269 hotlo pokazat, aleši pa je 274. res pa je da je ful veter pihal

ejej jebote, na pohorju sn bil peški, pa nisn mel telefona zraun, bi z veseljem šou z vama zraun drugač...no sicer pa zaj ko čujem da so vaju škifi čapnili, mi je kar fajn da nisn šou hehe, ker z mano bi meli precej posla :D...drugač pa men tut včeraj ninjica po avtocesti iz bisterce 274...

zmenimo se naslednji tedn, al pa ju3 če mata cajt pa gremooo

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pehy.. po opisu sodeč, smo se tebi smejali ko si meditiral vune. vem da ni smešno..ampak tak pač je..... in smo ti hotli pomagat, samo pol je tak reševalec prišo... ker je lih lazil nekaj okoli tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo sta nam jo zagodla tale naša "elitna" drugogimnazijca :lol1:

Zajebal si pa ti, ker si kupil to sranje. Smo neki intelektualci, a gremo kupit viski, pa ga dva sama spijeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo majstore :worship: :worship:

povej če maš kake modre fleke, ker baje da če te na črpanje pelajo, da te delajo s tabo ko svinja s koruzo :)

Ni modrih flekov, ker je bil foter poleg mensezdi. Je pa rekel, da je bil žlauh malo pretanek :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a res baje ful boli če te pumpajo :D ?

Mene takrat ni bolelo nič, ker tak nisem vedel kaj se dogaja. Zjutraj sem se zbudil pa tud nisem imel čisto nobenih bolečin. Ob osmih sem že neke revije bral, potem sem šel tja Fifo 98 igrat na računalnik pa TV gledal. Zdravnica na viziti me je samo gledala, kak je to mogoče, da sem tak hitro prišel k sebi.

In potem je mami rekla, da to zato, ker je telo že navajeno na tak "način".

A sem že zgoraj napisal, če sem pijan 2 krat na 3 mesece je dosti.

Študentka, ki je bila tam pa :wub: :wub: :OK:

Škoda da ji nisem telefonske napisal na roko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pehy.. po opisu sodeč, smo se tebi smejali ko si meditiral vune. vem da ni smešno..ampak tak pač je..... in smo ti hotli pomagat, samo pol je tak reševalec prišo... ker je lih lazil nekaj okoli tam...

Hehe upravičeno se smejiš, tud jaz bi se. To je žalostno za mene, a smešno za vas in vam sploh ne zamerim da ste se smejali. Mogli bi me narezat, ker bi si to zaslužo.

Je*at ga, upam da se to čimprej pozabi, pa da lahko zaživim normalno naprej. Se mi zdi, kot da bi zdaj vsak s prstom name kazal. Sram me je in to fejst!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe upravičeno se smejiš, tud jaz bi se. To je žalostno za mene, a smešno za vas in vam sploh ne zamerim da ste se smejali. Mogli bi me narezat, ker bi si to zaslužo.

Je*at ga, upam da se to čimprej pozabi, pa da lahko zaživim normalno naprej. Se mi zdi, kot da bi zdaj vsak s prstom name kazal. Sram me je in to fejst!

Zakaj bi te blo sram? :D Pač se zgodi vsakmu, vsaj 1x v življenju. :D zgodbica za otroke več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč nej te ne bo sram... in prov noben ne bo nate kazov s prstom... se pač zgodi nimaš kej... se pa to hitr pozab boš vidu... ostale priče bodo še prej pozable k ti ker je vsak večer tok takih primerkov da ne morš sledit kdo je kdaj kje ležov... mogoče te bo na čase kdo mal pohecov pa s tem ne bo mislu nič slabga... ne se obremenjevat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi te blo sram? :D Pač se zgodi vsakmu, vsaj 1x v življenju. :D zgodbica za otroke več :D

Ker ne bojo ljudje govorili "ta pa se napiije da ga morjo na črpanje pelat", pa razne "kak so ga vzgojili" pa tak dalje.

Ma največji kurac pri totem žganju je tak, da lahko piješ pa piješ, pol ko pa te prime pa adijo. Mogo bi pri piru ostat pa bi blo vseeno. Bi pač bil malo napihnjen.

V soboto sem že na soigralčevo osemnajstko povabljen :D. Sem si že rezerviral oro pa soke :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč nej te ne bo sram... in prov noben ne bo nate kazov s prstom... se pač zgodi nimaš kej... se pa to hitr pozab boš vidu... ostale priče bodo še prej pozable k ti ker je vsak večer tok takih primerkov da ne morš sledit kdo je kdaj kje ležov... mogoče te bo na čase kdo mal pohecov pa s tem ne bo mislu nič slabga... ne se obremenjevat

Upam da res.

E Čamac en v moji sobi je bil isti kot ti majke mi. Jaz tak sestro vprašam: "Kako je onemu tam ime?" Pa ona meni nazaj: "Nedin" pa sem že ležal :D :D.

Zdaj te bom Nedin klical, isti je bil kot ti :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene takrat ni bolelo nič, ker tak nisem vedel kaj se dogaja. Zjutraj sem se zbudil pa tud nisem imel čisto nobenih bolečin. Ob osmih sem že neke revije bral, potem sem šel tja Fifo 98 igrat na računalnik pa TV gledal. Zdravnica na viziti me je samo gledala, kak je to mogoče, da sem tak hitro prišel k sebi.

In potem je mami rekla, da to zato, ker je telo že navajeno na tak "način".

A sem že zgoraj napisal, če sem pijan 2 krat na 3 mesece je dosti.

Študentka, ki je bila tam pa :wub: :wub: :OK:

Škoda da ji nisem telefonske napisal na roko :D

ja se sploh ne čudim, telo je že skor navajeno na alkohol, še tri črpanja daš skozi pa boš že imun haha... drugač pa kera študentka bo te jebala neke pijance, študentke majo rade take ko sn jaz, vedno prisebn in za akcijo, ker jaz pa še res nikol nisn zakomiral hehe...vsaj tak da bi me kdo videl, če sem bil tak fejst bogi sn se zavleko nekam v šumo, kot stari lisjak :D

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe še 3 črpanja :D. Majke mi da ne bo več nobenega.

Mi je zdravnica rekla naj tak noge pokrčim za 90 stopinj pa jih dam v luft, da vidi kako je ravnotežje. No in mi potem reče aha dobro dovolj, pa še jaz kar dva trebušna naredim. Sem ji rekel, še malo mišic morn dobit :D.

Ne ne študentka me je lepo vprašala na katero šolo hodim in letnik. Jaz lepo rečem druga gimnazija, pa je že bla bolj srečna. Ko pa sn reko da grem medicino študrat (to je sicer laž) pa je tak že bla mokra spodaj :D :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dve prave besede bi reku pa bi njen tip ratov vs vlažn po čelu :evilgrin: pa barvo bi spremenu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe še 3 črpanja :D. Majke mi da ne bo več nobenega.

Mi je zdravnica rekla naj tak noge pokrčim za 90 stopinj pa jih dam v luft, da vidi kako je ravnotežje. No in mi potem reče aha dobro dovolj, pa še jaz kar dva trebušna naredim. Sem ji rekel, še malo mišic morn dobit :D.

Ne ne študentka me je lepo vprašala na katero šolo hodim in letnik. Jaz lepo rečem druga gimnazija, pa je že bla bolj srečna. Ko pa sn reko da grem medicino študrat (to je sicer laž) pa je tak že bla mokra spodaj :D :P.

hahah, medicina ja- smer- črpanje želodcov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah, medicina ja- smer- črpanje želodcov :D

Ne, delovanje jeter in vpliv alkohola na možganske celice :D.

Jaz pa medicina, prvo še moram matematiko popravit, čeprav 80 % da mam popravnega. Še razlog več, da to ponovimo :D.

Nič grem jaz ATTNP gledat, sem že kar utrujen, danes sem še mogo pa tekmo igrat proti Željotu. Malo je zmanjkalo pa bi šli v 1. ligo. Škoda.

Jutri dalje odgovrajam na vsa vprašanja in nejasnosti :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma boli te kurac kaj si mislijo o tebi.. nisi bil edini ki je bil koma pijan.. s tem se tolaži :D

btw, a za jarenino igraš?

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma boli te kurac kaj si mislijo o tebi.. nisi bil edini ki je bil koma pijan.. s tem se tolaži :D

btw, a za jerenino igraš?

ne ne neizbrisen pečat bo tole črpanje pustilo, vsi v sladkem vrhu in kresnicah bojo zaj rekli---vijite to pa je oni pehy ko ne prenese alkohola, in ga po par šlukih viskija že morjo črpat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne neizbrisen pečat bo tole črpanje pustilo, vsi v sladkem vrhu in kresnicah bojo zaj rekli---vijite to pa je oni pehy ko ne prenese alkohola, in ga po par šlukih viskija že morjo črpat :lol1:

Par šlukih? Celi viski sma z Nedinom sama spila. Ti si pi*ko stisnil in raje pivičke pil.

Je pa mel brat na msn-ju:

Moj brat pa ni čisti (pač naš priimek), ga ne nese ravno dosti, samo 2,3 pa tud ni glih malo :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma boli te kurac kaj si mislijo o tebi.. nisi bil edini ki je bil koma pijan.. s tem se tolaži :D

btw, a za jarenino igraš?

Ja jaka tolažba.

Jap za Jarenino, kadeti so prvaki 2.SKl vzhod, mi mladinci pa smo bili 3., skupno pa sta nam dve točki zmanjkali pa bi šli v prvo ligo.

Torej v soboto se proslavi to njihovo prvo mesto, potem pa še na osemnajstko. Upa it kdo stavit da bo zdaj 2,8? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včiri bli nejko pa čamac, pa en še z spains repliko aprilio na zboru v celju???

r1freak najvrjetneje...

pri attnp sem pa umiral danes.. večernik->murko......in ostale prigode.. nebom več govril za tiste ko nsite gledali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včiri bli nejko pa čamac, pa en še z spains repliko aprilio na zboru v celju???

ja, tisti z spains je bil r1freak...ki si nas te videl, al si samo motore videl??

nejk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri attnp sem pa umiral danes.. večernik->murko......in ostale prigode.. nebom več govril za tiste ko nsite gledali...

Ijee ko je novico o poroki govoril, pa mu je šlo na jok :D :D :D. Prišlo je tudi (mc pa tak žnoder potegne gor) 82 avtobusov Damjanovih privrženk (al nekaj takega).

Kaj pa ko sta se delala Francoze na meji? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tisti z spains je bil r1freak...ki si nas te videl, al si samo motore videl??

nejk

pred panoramsko ste okol miz hodl, pol sn vas pa tam vido ko ste se odpelal, ti pa čamac na ninđi pa r1 freak z rsko!

drgač pa js sn biu pa sovoznik na yzf r125 (od biker666999), kr trenutn šravfam aprilio :rolleyes:

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!