Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pred panoramsko ste okol miz hodl, pol sn vas pa tam vido ko ste se odpelal, ti pa čamac na ninđi pa r1 freak z rsko!

drgač pa js sn biu pa sovoznik na yzf r125 (od biker666999), kr trenutn šravfam aprilio :rolleyes:

jaja smo bli mi, debelega čamiza sn mogo do vojnika pelat, in že tistih par kilometrov kaj sn ga mel odzadi mi je guma za 0,5 bara spustla haha

kaj nas te nisi pocukal za rokav, bi ti dovolili da pijačo častiš hehe

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja smo bli mi, debelega čamiza sn mogo do vojnika pelat, in že tistih par kilometrov kaj sn ga mel odzadi mi je guma za 0,5 bara spustla haha

kaj tebe ni na msnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn pa njegovo rsko isko, pol sn pa razočaran biu, ko sn vido kok ponosn se je vsedo na ninđo, hehe :whistle: , sam ste pa hitr šli

ja smo šli hitro ni mi glih neki užitek tam sedet pa glejat one pijance bradate, tak pač smo prišli poglejat, pol sn tak dal čamaca v vojniku dol, pa ha je njegov bruder z fjr 1300 domu pelal, midva z r1freakom pa sma še šla malo na ovinke na pohorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja smo bli mi, debelega čamiza sn mogo do vojnika pelat, in že tistih par kilometrov kaj sn ga mel odzadi mi je guma za 0,5 bara spustla haha

kaj nas te nisi pocukal za rokav, bi ti dovolili da pijačo častiš hehe

zto te pa ni pocuko, ker je vedu da bi mogu dat za pijačo :D smo tak al tak ze bol slab pil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nej grejo u pizdo materno in tile gnili jajčasti smrdlivi italjani ma kar znajo narest so tisti špageti pa še to dvomm da je njihova ideja, kje bojo motor.

Pizda use zamenu vse novo vse najbolš od tega dobim to da mi zariba prasica. Razbil bom ta motor in nabavu prav motor pazi motor in ne italjansko kolo. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nej grejo u pizdo materno in tile gnili jajčasti smrdlivi italjani ma kar znajo narest so tisti špageti pa še to dvomm da je njihova ideja, kje bojo motor.

Pizda use zamenu vse novo vse najbolš od tega dobim to da mi zariba prasica. Razbil bom ta motor in nabavu prav motor pazi motor in ne italjansko kolo. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

haha, italian šit pač, še en dokaz da naj raje grejo lovit ribe in kuhat špagete ne pa motorov delat :D...kupi japanese 600 ali 1000ss powerr pa boš več kot zadovoljen

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, italian šit pač, še en dokaz da naj raje grejo lovit ribe in kuhat špagete ne pa motorov delat :D...kupi japanese 600 ali 1000ss powerr pa boš več kot zadovoljen

Ja najbolš bo zakaj s temi smetmi dajejo sam slabo voljo ljudem. od zj naprej sam še japonca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nej grejo u pizdo materno in tile gnili jajčasti smrdlivi italjani ma kar znajo narest so tisti špageti pa še to dvomm da je njihova ideja, kje bojo motor.

Pizda use zamenu vse novo vse najbolš od tega dobim to da mi zariba prasica. Razbil bom ta motor in nabavu prav motor pazi motor in ne italjansko kolo. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

po kolko km ti je pa zaribal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kolko km ti je pa zaribal??

ma če sm jih 2000 naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma če sm jih 2000 naredu

ufff venom...kriza

sočustvujem s tabo..sej veš zakaj :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff venom...kriza

sočustvujem s tabo..sej veš zakaj :closedeyes:

Vem ja...mito.

Pizda nimam jz sreče s tem ey.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma če sm jih 2000 naredu

ziher ti je v prvo zaribal pa nisi zamenjal ojnice, zdaj v drugo pa ti je ojnica šla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zto te pa ni pocuko, ker je vedu da bi mogu dat za pijačo :D smo tak al tak ze bol slab pil

ti si slab piu ja!!! sej si ja kr domu spizdo, da nebi mamayahe še bolj krstil! hehehehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma če sm jih 2000 naredu

meni je v slabih 80 km rska zaribala :P

ziher ti je v prvo zaribal pa nisi zamenjal ojnice, zdaj v drugo pa ti je ojnica šla

moja zgodba :D...s tem da je meni ojnica sla ko je 3ic ribno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher ti je v prvo zaribal pa nisi zamenjal ojnice, zdaj v drugo pa ti je ojnica šla

al pa ležaji na ojnici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam kaj zdi vanucci oprema? Mam namen kupit jakno pa rokavice te firme zato sprašujem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam kaj zdi vanucci oprema? Mam namen kupit jakno pa rokavice te firme zato sprašujem :D

jebeš vanucci, probiker in podobne cenene kurce...kupi dainese, alpinestars, berik, m-tech...to so kombinezoni ki so sicer dražji, a tudi neprimerno kvalitetnejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš vanucci, probiker in podobne cenene kurce...kupi dainese, alpinestars, berik, m-tech...to so kombinezoni ki so sicer dražji, a tudi neprimerno kvalitetnejši...

Vanucci za 650 € tut obstaja in ni glih podn ... nosi pa tto firmo vlk ludi ... kombinezon pa pride (uni ko ga majo skor vsi) 550 € al kolk in tut nvm ka mu fali ...

Je pa res bolš kak €več dat pa kupit pravo firmo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam kaj zdi vanucci oprema? Mam namen kupit jakno pa rokavice te firme zato sprašujem :D

jaz ti za isti dnar(al ap mogoc cenej) prodam dainesijev kombinezon....sicer je rablen,samo jaz sem rajsi kupo rablenga dainesija kot pa novga vannucija,ker sem probal pa je neko cudno usnje(malo dnarja-malo muzike)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam kaj zdi vanucci oprema? Mam namen kupit jakno pa rokavice te firme zato sprašujem :D

DeX ima od Vanuccija kombinezon in pravi, da je zelo dober za svoj denar. Tudi padec mislim, da je že preživel z njim.

Jaz bom definitivno posegel po Vanucciju po koncu naslednje sezone. (do takrat bom pa ta kodrlajsasta stara Spidijeva jajca fural) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti za isti dnar(al ap mogoc cenej) prodam dainesijev kombinezon....sicer je rablen,samo jaz sem rajsi kupo rablenga dainesija kot pa novga vannucija,ker sem probal pa je neko cudno usnje(malo dnarja-malo muzike)

alo dej kako slikco od svojga kombinezona pa povej kok hočš zanga...

me tko zanima ker bi rabu neki tazga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!