Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja se sploh ne čudim, telo je že skor navajeno na alkohol, še tri črpanja daš skozi pa boš že imun haha... drugač pa kera študentka bo te jebala neke pijance, študentke majo rade take ko sn jaz, vedno prisebn in za akcijo, ker jaz pa še res nikol nisn zakomiral hehe...vsaj tak da bi me kdo videl, če sem bil tak fejst bogi sn se zavleko nekam v šumo, kot stari lisjak :D

1.) pred Kajem (lokal) si ležal na pločniku po absintu in se drl: "muheee, muheeee"

2.) v Samsari si mi zaspal na mizi

3.)...

Aja drugače pa sem končno pogledal Outsider-ja :D

Ne more Houzija jebat partija, ne more Houzija jebat JNAAAA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher ti je v prvo zaribal pa nisi zamenjal ojnice, zdaj v drugo pa ti je ojnica šla

ni še zaribal prej. k preden sm padu sm mel 5000km po padcu pa sm vseen zamenu za vsak slučaj. Na zj pa mi na novo ribne.

sam mislm da ni ojnica ker ko se je motor ohladu je vžgal sam je slišat obročke kok ružjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti za isti dnar(al ap mogoc cenej) prodam dainesijev kombinezon....sicer je rablen,samo jaz sem rajsi kupo rablenga dainesija kot pa novga vannucija,ker sem probal pa je neko cudno usnje(malo dnarja-malo muzike)

enako jaz, raje kupil rabljeni dainese kot pa ološ od vanučija novi

ni še zaribal prej. k preden sm padu sm mel 5000km po padcu pa sm vseen zamenu za vsak slučaj. Na zj pa mi na novo ribne.

sam mislm da ni ojnica ker ko se je motor ohladu je vžgal sam je slišat obročke kok ružjo

ne drkaj zdej motorja...najprej podri..pol obvezno menjaj ležaje ojnične če ne cele ojnice...

drgač pa poznam ta filing ja...menjaš preventivno...da bo ja delal..pol pa crkne..sam men je po 4k km šlo u kurac

drgač pa men je šlo zato ker je mela ojnca FUL lufta..pa sm mislu mah sej to bo laufal do zime..bom pozim zamenu...kurac je laufal ja :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) pred Kajem (lokal) si ležal na pločniku po absintu in se drl: "muheee, muheeee"

2.) v Samsari si mi zaspal na mizi

3.)...

Aja drugače pa sem končno pogledal Outsider-ja :D

Ne more Houzija jebat partija, ne more Houzija jebat JNAAAA :D

Hehe :P

Fajn film ala ... zei vidiš da pankerji nismo napačni al pa tut? ;)

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :P

Fajn film ala ... zei vidiš da pankerji nismo napačni al pa tut? ;)

:lol:

face ste prave ja, meni bolj je folk odfukan in drugačen, bolj so mi všeč, jebeš to neke reglce pa neka pravila pa to...let's fuck the system :OK:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste

ti pa tiho riskač, pederčina ćefurksa ristiććććććććććććććććććććććććććć :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne drkaj zdej motorja...najprej podri..pol obvezno menjaj ležaje ojnične če ne cele ojnice...

drgač pa poznam ta filing ja...menjaš preventivno...da bo ja delal..pol pa crkne..sam men je po 4k km šlo u kurac

drgač pa men je šlo zato ker je mela ojnca FUL lufta..pa sm mislu mah sej to bo laufal do zime..bom pozim zamenu...kurac je laufal ja :headbang: :headbang: :headbang:

Bedno uglaunm. Bom jutr po šihtu podrl pa da vidmo...

Ja Pankiči pa so tut men legende :D

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkač puneffff haklefff zategniffff

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn potrebnnn ko sfijaaaaa....zaj pa več ne izbiram...svaka žena, svaki muškarac, svaki konj, svako djete, mogu da ga jebemmmm i čamiza na čačkalicu čvarak hahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti nejkof je ponoref :worship:

res se mu je zmešalofffffff... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...js sm pa že mislo jit konec tedna z mojo Aprilio do Hrvaškega primorja-Istra...približno 350km.

Zdej pa pišete kk vam ribajo motorji :trance_33_sleep: to se pravi da ni zanesljivo da grem na tak dolgo turo z njim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa eh valda da je zanesljivo it, to je čist odvisno od vsakega motorja posebej kolk je zjahan in sfukan, al pa maš nesrečo da mas malo prevoženih pa ti ribne , se zgodi tud to, samo glej da boš meu olje not

pa tud odvisno kolk ga pretišiš v visokih obratih 9k-12k, al pa se lepo tja do 8k voziš

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...js sm pa že mislo jit konec tedna z mojo Aprilio do Hrvaškega primorja-Istra...približno 350km.

Zdej pa pišete kk vam ribajo motorji :trance_33_sleep: to se pravi da ni zanesljivo da grem na tak dolgo turo z njim???

ma jz na tvojm mestu neb šel. Ker nkol ne veš s tem sranjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bwuahahaha :worship: :lol1: brez zamere

kaj se ti smeješ, nekaj si pravo da boš prišo z nama z r1freakom na furo pa nič od tebe, zaj se pa midva sama naganjama več al manj okol hehe...

nejko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej od kar ga mam sm naredo slabih 2000km brez problema upam da tako tut ostane :winkiss:

...samo olja mi pa pije tak da je za znoret :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se ti smeješ, nekaj si pravo da boš prišo z nama z r1freakom na furo pa nič od tebe, zaj se pa midva sama naganjama več al manj okol hehe...

nejko

ja sej veš kak je to ko mas 2t na servisu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej veš kak je to ko mas 2t na servisu :trance_33_sleep:

nena vem, ker nisn na srečo nikol mel teh sranj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej od kar ga mam sm naredo slabih 2000km brez problema upam da tako tut ostane :winkiss:

...samo olja mi pa pije tak da je za znoret :rolleyes:

Ti samo lepo tanki 2t olje, pa garant se ni nemore do 10.000 nč zgodit...(usaj men se ni),

kupš novega, veš za kaj se gre... aya pa jst raj nism nč menju pa šaru po motorju... pa je delu.. (bl počas, sam je delu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo lepo tanki 2t olje, pa garant se ni nemore do 10.000 nč zgodit...(usaj men se ni),

kupš novega, veš za kaj se gre... aya pa jst raj nism nč menju pa šaru po motorju... pa je delu.. (bl počas, sam je delu)

če voziš kot pussy do 8 k rpm se ti res ne more nič zgodit ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!