Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

če voziš kot pussy do 8 k rpm se ti res ne more nič zgodit ja :D

itak na dolge ture ga nemoreš skos terat vsaj 2-t ne, tut če še nevem kakšno olje tankaš veš kaj sledi (tisto kar pri meni upam da nebo) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako da ne reesko ( al pazi nejko) reesko ma 250 2t pa bi lahko vedo, sej baje da bo do petka zrihtano, pol pa da se to ulaufa bože mili

btw reesko kero olje mas ti not v rski ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma reesko nima nobene rske, včas je mel mitota pa je nanj zmetal goro dnara in obupal ter ga prodal, zdj pa nekaj fejka z enim ktmom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če voziš kot pussy do 8 k rpm se ti res ne more nič zgodit ja :D

Ja če bi ga pa sam do 8k vrteu, pol pa res nebi nikamor šou :)

že tko je blo tistih 130 bol mal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako da ne reesko ( al pazi nejko) reesko ma 250 2t pa bi lahko vedo, sej baje da bo do petka zrihtano, pol pa da se to ulaufa bože mili

btw reesko kero olje mas ti not v rski ??

reesko čamac in nejko, to smo lastniki teh treh motorjev, in tako kot pičke si tudi motorje delimo...no za čamaca tisto taprvo ne velja, ampak samo za naju z riskotom, drugač so pa to vsi naši motori :D :D

k0ci słovenac nevoščljivi :OK:

hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevoščljiv :hmm: zakaj že ? ker ma 125cc prdalo :lol1:

riskač ti je to napisaff... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevoščljiv :hmm: zakaj že ? ker maš 125cc prdalo :lol1:

nevoščljiv ja

tudi čamacu se dajmo smejat...pač imam 125, ki je za po šumi več kot dovolj..tudi sam nočem močnejšega dokler se tega ne navadim...to je poponoma nekaj drugega kot SS...tako da sem pač moral še 1x štartati..

sicer pa... ne bit preveč ponosen na neko ninjo 05letnik, ki je grda in na revnega saxoja 1.1

vsaj jaz se ne bi hvalil s tem...bil bi tiho..da bi pa oporekal drugim se pa verjetno ne bi odločil za ta podvig...

Kdor se zadnji smeje se najslajše smeje...mogoče pa čakam na motor, ki sem ga naročil? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, pač sem malo v šali napisal da ˝fejkaš˝ z ktm-om, ti pa takoj zagrabil kost

in ne vem kaj imaš ti proti mojem mopedu in avtu....imam vsaj svoj avto in mi ni treba vsakič ko grem kam žicat starih za ključe, se vsedem in grem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko čamac in nejko, to smo lastniki teh treh motorjev, in tako kot pičke si tudi motorje delimo...no za čamaca tisto taprvo ne velja, ampak samo za naju z riskotom, drugač so pa to vsi naši motori :D :D

hahaha

hahha zdaj si se nama ti kr všunjal zraven s tole ninjo ojejej

risko zdaj pa res ne vem kak to pustiš, jaz nočem bit v nobenem klubu z neko plavo ninjo fej fuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, pač sem malo v šali napisal da ˝fejkaš˝ z ktm-om, ti pa takoj zagrabil kost

in ne vem kaj imaš ti proti mojem mopedu in avtu....imam vsaj svoj avto in mi ni treba vsakič ko grem kam žicat starih za ključe, se vsedem in grem

Nimam nič proti tvojemu mopedu in avtu. Vrgel sem ti kost, ti si jo pa zagrabil kot nor :)

Pač skoz mi mečete mojga ktma naprej...samo počakajte...vse ob pravem času :)

LP riskač

P.S. zarad nejkoooooota sem spet na hladnem za 3tedne :D

hahha zdaj si se nama ti kr všunjal zraven s tole ninjo ojejej

risko zdaj pa res ne vem kak to pustiš, jaz nočem bit v nobenem klubu z neko plavo ninjo fej fuj

ffffffff :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa oh in spljoh super druper leder kombinzon :worship:

pridejo slike čez 5 min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegovi so pa res gotovi ja, pomoje se kr celi s 100 kilami gor naslanja, to pa res ti lahko šenka ja :P Razen če najde koga, ki ima še nove pa jih ne zna podrsat, pa bi rad imel podrsane da jih menjata :P

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!