Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

No norca se sicer delaš iz samega sebe ne tak da meni je prav :D. Res je, da ni bolj zdrava, ampak manj škodljiva. In prav vidi se, kak nam je vcepljeno v glavo to, da že podzavestno vsakega, ki kadi jemljemo kot hašišarja, zadetka itd. pa se zarad trave pobije malo ljudi na cesti, med tem ko se z alkoholom tu okol hvalite kak ste bli usekani, pa je situacija nasprotje. Ne zagovarjam je, jo pa postavlam pred alkohol.

Hašišar! :naughty:

hejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer res bil, nisem več. Ponosen na to, čeprav se mi de zdi nič posebnega, niti se ni težko odvadit. Sem pa opazo, da je pizdarija za motor, ker kadiš pa še maš kak mesec v krvi thc, čeprav sploh nisi zadet in če maš prometno malo težjo in ti vzamejo kri, potem ti najdejo in vzamejo izpit + kaka kazn zna padit.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm ubogav vaš nasvet pa kupo malo boljšo opremo, dav par evrov več ampak se je splačalo.

post-15566-1212500213_thumb.jpg

lepa jakna...kolko si dal?...kak pa to da nisi kombinezona kupo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najcenejša varjanta, pa da je 640x480 pik vsaj pa 25fps za helmet cam? :whistle: Tak mal za afneguncat, nič pretresljivega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam nosilca za telefon ki pride na stran od čelade :) čist enostavn i učinkovit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo js nebi ravno N95 limal gor, ker mi je je škoda hehe, drugo od telefonov pa dela prevč zanič filmčke da bi blo uporabn. Bom raj nekaj drugega vprašal hehe :D Kje naj najceneje v SLO dobim kako fatbar balanco? Ne rabi bit ravno renthal, al pa pro taper, lahko je fejk, samo da je fatbar, za normalno ceno? Ker gledam na ebayu pa so kr dost pocen... tega pr nas ni :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaka panika... jest tud n95 gor limam :P

fatbar maš najcnej okol 80€ pa nosilce rabš... če ne poznaš nobenga k dela na cnc je tisto tud drago ko p....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na ebayu so tud po 40€ ane, tiste aluminjaste.. sej ni tak kvalitetno ko one res prave ne, ampak vseeno. Nekaj takega bi vzel. Samo da hudo zgleda, če gre v kurac pri padcu pač drugo vzameš. Ampak one od Renthala pa Pro taperja pa kolkr slišm jih je nemogoče zvit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na ebayu so tud po 40€ ane, tiste aluminjaste.. sej ni tak kvalitetno ko one res prave ne, ampak vseeno. Nekaj takega bi vzel. Samo da hudo zgleda, če gre v kurac pri padcu pač drugo vzameš. Ampak one od Renthala pa Pro taperja pa kolkr slišm jih je nemogoče zvit :)

pa magura (k jih ma ktm serijsk) isto... tko da kr vzem fatbar pa maš mir do konc motoristične kariere... jo loh se na nasledn motor vzameš sabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej bom vido, mogoče celo vzamem.. ene 1000€ mi bo tak ostalo, pa če odštejem opremo, mi še ostane kakih 100€, tak da bi mogoče šlo skozi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej bom vido, mogoče celo vzamem.. ene 1000€ mi bo tak ostalo, pa če odštejem opremo, mi še ostane kakih 100€, tak da bi mogoče šlo skozi :D

a so ti mar že dal dnar ;) drugač ne preveč računat kok bo kje ostal dokler nimaš dnarja na roki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa jakna...kolko si dal?...kak pa to da nisi kombinezona kupo?

Za jakno sem dav 350 €, kombinezon mi pa ni biv glih newm kako pri srcu, konec koncov skor noben nima kombinzona na 125 ccm, čeprav je tveganje enako kot na 600 ccm in več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijeee kaki careee hahahah celooo štalunko je mel s travo nasajeno hahahah naj policaji raje kaj drugega delajo ko neko travo odvzemajo ker to niti nea neke škodi lepo zdehaš pa si drugi dan ko nov, po alkoholu pa mrtev še 2 dni :) Povej houzi kak ga midva dehnema pri pekarni za zdravje malo hehe

nejkl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jakno sem dav 350 €, kombinezon mi pa ni biv glih newm kako pri srcu, konec koncov skor noben nima kombinzona na 125 ccm, čeprav je tveganje enako kot na 600 ccm in več...

uff večina nas je imela na 125ki kombinizone. če ne druga smo se vsaj učili kolenčkat z njimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Nejkooo ti pa resno nehaj zdaj pod mojim pisat, ker same budalizme pišeš, bo še kdo mislo, da jaz to pišem neke v zvezi z zagovarjanjem droge, a jaz sem vedno odločno proti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Nejkooo ti pa resno nehaj zdaj pod mojim pisat, ker same budalizme pišeš, bo še kdo mislo, da jaz to pišem neke v zvezi z zagovarjanjem droge, a jaz sem vedno odločno proti.

Debeli ne se zaj tu nekaj bunit, keknem se jaz na tote tvoje izjave

kanabis je puneffff haklefff vrediffff, c je pa kaka pikica tu ali pikec, ki nea zagovarja to pa lahko kaj drugega popuši, mojo 28 cm đolo

nejkl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debeli ne se zaj tu nekaj bunit, keknem se jaz na tote tvoje izjave

kanabis je puneffff haklefff vrediffff, c je pa kaka pikica tu ali pikec, ki nea zagovarja to pa lahko kaj drugega popuši, mojo 28 cm đolo

nejkl

Samo ti pa maš res skor od vseh acaunte :D Zanimivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jakno sem dav 350 €, kombinezon mi pa ni biv glih newm kako pri srcu, konec koncov skor noben nima kombinzona na 125 ccm, čeprav je tveganje enako kot na 600 ccm in več...

Skor vsi ga mamo, oz velika večina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor vsi ga mamo, oz velika večina.

Pa dobro no se posipam s pepelom za moje izrečene besede :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam povedu sm ti :D

Btw kk kaj yamahca? Kejk kilometrov si že prevozo, kejk si jo največ spravo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw kk kaj yamahca? Kejk kilometrov si že prevozo, kejk si jo največ spravo? :D

ma ka si fuknjen to je taki ološ, da še moja java v pospeških dol butne to slabino

ko se moja java mimo pelje boš ti samo slišal zategniffffffffffffffffffff

nejkl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ka si fuknjen to je taki ološ, da še moja java v pospeških dol butne to slabino

ko se moja java mimo pelje boš ti samo slišal zategniffffffffffffffffffff

nejkl

Ja fajn za tebe ane :D Sicer vsak ljubi svoje kritizira pa od drugega, btw ka maš ti kawasaki ninjo ? Modro? Ufffff to je taki "ološšš" če ni zelena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn za tebe ane :D Sicer vsak ljubi svoje kritizira pa od drugega, btw ka maš ti kawasaki ninjo ? Modro? Ufffff to je taki "ološšš" če ni zelena :D

nea furam jaz kuščarjev, modra je pa itak najjača, saj debeli ve kaj kelnarce parvijo

pa se ko igor zapoje so pa res vse babe mokre

nejkl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!