Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Hehe, jebeš mozozle, sej js tud nism brez O:-) Samo saj bo to še kako leto maksimalno ne, pol tak gre bek fse :P Samo nisem pa đebeli ne.. :lol1: Kake mate zaj mere? Js mam cirka (cm gor dol, kila gor dol)

183cm / 73kg

prava sta vidva hehe :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: že prodajaš? mimogrede, jaz sem za mojo dobo 6200 € , letnik 2005 (novejši model-usd,radialne,... ) in 11.000 prevoženih

@nejcz: jaz mam 182,5 cm in 78 kg - športna postava

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne ki res.. če že mere gledamo, te mam js športno, ti maš ene 2,3 kile preveč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bom jaz prilepo tvoje žgoljave smešne postave v oprijetih kopalkah v črni gori hahha pa te uhe štrleče.

za primerjavo pa zraven sebe kot noč in dan

žgoljave ja, takrat pa res ne žgoljave, takrat sn bil v top top formi življenja, kuper--- 8 min 41s, na 60m--- 7,9s...evo in še dokaz:

post-10442-1212518336_thumb.jpg

evo pa še legionar, dela sklece v snegu:

post-10442-1212518385_thumb.jpg

mislim da so besede odveč, vedno si in vedno boš v senci mene, na vseh področjih, še pol ko boš na faks prišo boš zdaleč od moje slave, mogoče se te bom usmilo in ti kake vaje posodo da boš nekak zlezo čez... ti pa zaj lahko leiš tiste slike ko sn bil 12 let star, sej verjetno se s tistimi ti primerjaš in upaš da boš nekoč takšen kot sem jaz bil pri 12ih letih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne ki res.. če že mere gledamo, te mam js športno, ti maš ene 2,3 kile preveč :)

ne pozabit na mišice pa celo življenje treningov :P borilneveščinepress

@Igorr meni pa nič ne rečeš hvala pa sem ti prvi voščo na forumu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žgoljave ja, takrat pa res ne žgoljave, takrat sn bil v top top formi življenja, kuper--- 8 min 41s, na 60m--- 7,9s...evo in še dokaz:

post-10442-1212518336_thumb.jpg

evo pa še legionar, dela sklece v snegu:

post-10442-1212518385_thumb.jpg

mislim da so besede odveč, vedno si in vedno boš v senci mene, na vseh področjih, še pol ko boš na faks prišo boš zdaleč od moje slave, mogoče se te bom usmilo in ti kake vaje posodo da boš nekak zlezo čez... ti pa zaj lahko leiš tiste slike ko sn bil 12 let star, sej verjetno se s tistimi ti primerjaš in upaš da boš nekoč takšen kot sem jaz bil pri 12ih letih :D

:wub: :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: že prodajaš? mimogrede, jaz sem za mojo dobo 6200 € , letnik 2005 (novejši model-usd,radialne,... ) in 11.000 prevoženih

@nejcz: jaz mam 182,5 cm in 78 kg - športna postava

u poglejte ga, iz prejšnjega posta je že medtem časom shujšal za pol kile hahah...tolk o teh tvojih realnih podtakih ja haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: že prodajaš? mimogrede, jaz sem za mojo dobo 6200 € , letnik 2005 (novejši model-usd,radialne,... ) in 11.000 prevoženih

Čist iz zajebancije je gor :) Ne se prec sekirat:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no, pomoje je kaka kila preveč, nisi pa neki debel no hehe. Zaj eč praviš da si kita tak ko js, pol tak ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no, pomoje je kaka kila preveč, nisi pa neki debel no hehe. Zaj eč praviš da si kita tak ko js, pol tak ane :D

športna postava je čist odvisna..... lahko si maratonec (lahek) lahko si bokser (težek - mišična masa)

tud "sumo" je opcija haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no, pomoje je kaka kila preveč, nisi pa neki debel no hehe. Zaj eč praviš da si kita tak ko js, pol tak ane :D

verjemi da je kaka kila ali 2 ali 3 preveč, sploh spodaj v noge in v rit je čamiz ko kaki švabski bunker, ko kaka pička hruškasta, že to da si ne more spodaj kombinezona zapet ti vse pove :lol1: ...pa vlki je natanko 180 cm, če ne še manj ker ko se skup postavima je ziher 10 cm razlike, jaz pa sn tam okol 188-189 cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha :worship: Pa jaz tak pravim ne, ni pametno da si na enem športu dober, moraš bit vsepovsod, tak da nekaj srednjega ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kita? jaz nikoli ne bom mel srčnega napada. zakaj? ker srce ni tak neumno, da bi mene napadlo :)

ti dobiš srčni napad ko 2 minuti hočeš moj tempo pri laufanju držat...sopihaš ko stara gomuljka iz leta 1900 haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha :worship: Pa jaz tak pravim ne, ni pametno da si na enem športu dober, moraš bit vsepovsod, tak da nekaj srednjega ne :)

jaz sn v vseh športih, od skijanja do potapljanja, plezanja, itd...vse sn že dal skozi od malega...medtem ko čamac pozna samo en šport- PRENAJEDEANJE do onemoglosti :D

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj čamil je čist luškan..in nejko se lahko edino smeji, ker njega smo že vidli..ostale pedrose in ostali ki se delate jake(nejcz) pa raje ne govorite dokler nam ne vržete na pladenj kakšnih oprijemljivih dokazov.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športna postava je čist odvisna..... lahko si maratonec (lahek) lahko si bokser (težek - mišična masa)

tud "sumo" je opcija haha

jaz sem nekaj vmes, tako rekoč care :D

verjemi da je kaka kila ali 2 ali 3 preveč, sploh spodaj v noge in v rit je čamiz ko kaki švabski bunker, ko kaka pička hruškasta, že to da si ne more spodaj kombinezona zapet ti vse pove :lol1: ...pa vlki je natanko 180 cm, če ne še manj ker ko se skup postavima je ziher 10 cm razlike, jaz pa sn tam okol 188-189 cm

valda lahko zaprem, ko je bil nov sn mel težave, kar pa je logično, močne noge pa te zadeve :) bom prilepil noge ko najdem slikico kakšno :D

jaz sn v vseh športih, od skijanja do potapljanja, plezanja, itd...vse sn že dal skozi od malega...medtem ko čamac pozna samo en šport- PRENAJEDEANJE do onemoglosti :D

čamac je majstor v športih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!