Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Lihk tok je cenejš kokr te stane bencin do trgovine z barvami .)

Odvisno kdo ti barva.

Pa kje dobiš barvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje bi pa jst najcenej dobu barvo tole alfo rosso 130 al kaj je že... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weerus sej smo že rekl da pri barvi je tok mal odstopanja kokr je razlika kje motula 600 kupš ne obremenjuj se z tem edin če hočeš 200sit privarčevat, tok varčen pa pomojem nisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest dobim namešano barvo po 390sit na deci. če kdo kej rabi se lohk zmenmo!

Glede odpadov pa bi se dal kej zment, sam more it fotr zravn, on bl ve kje je to, tko da še 2 placa bi bla fraj, torej Baha in Yamaha k sta prva rekla... Se bi zmenli raje za prvomajske počitnce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weerus sej smo že rekl da pri barvi je tok mal odstopanja kokr je razlika kje motula 600 kupš ne obremenjuj se z tem edin če hočeš 200sit privarčevat, tok varčen pa pomojem nisi.

kaj pa če sm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest dobim namešano barvo po 390sit na deci. če kdo kej rabi se lohk zmenmo!

Glede odpadov pa bi se dal kej zment, sam more it fotr zravn, on bl ve kje je to, tko da še 2 placa bi bla fraj, torej Baha in Yamaha k sta prva rekla... Se bi zmenli raje za prvomajske počitnce...

Jst sm zravn...

Pol splomlad sporoč točno kdaj bi se šlo pa gremo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garfield zato ker že tako je težko da dobiš mitota, da pa bi dobu še rdečo belega kakršnega je imel željo dobiti weerus pa je kot bi zadeu na lotu pomojem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no če mu barva tuk pomen. Men je blo bol važn kuk je bil motor ohranjen k sm ga kupu in mi je blo vseen kake barve je (honda ma itaq same lepe :wub: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakj ampak mal se mi zdi 4 deci barve :? Honda pa nikol ni mela lepih barv vsaj nsr ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakj ampak mal se mi zdi 4 deci barve :? Honda pa nikol ni mela lepih barv vsaj nsr ne...

honde majo kr lepe barve, men od mitotov niso všeč še najman pa oblika :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakj ampak mal se mi zdi 4 deci barve :? Honda pa nikol ni mela lepih barv vsaj nsr ne...

ja sliši se res mal ampak tko je, jst sm tudi mislu včasih da pride več barve ampak ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da ne bom sam govoru o mitotu vm pa lahko povem da sm ga kupu!!!

tko da...kdaj se gremo vozt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

h3h3,v ponedeljek grem po motor..chopperja seveda, kot sem prej prebirav forum se lahko zmenimo za kako fura ja sammora bit bol toplo :D :D :D

sem iz koroske je kaki folk kle ko je iz koroske in posluša metal rock :OK: :OK: :OK:

supinske fure ZAKON!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

h3h3,v ponedeljek grem po motor..chopperja seveda, kot sem prej prebirav forum se lahko zmenimo za kako fura ja sammora bit bol toplo :D :D :D

sem iz koroske je kaki folk kle ko je iz koroske in posluša metal rock :OK: :OK: :OK:

supinske fure ZAKON!!!

wellcome :OK:

a nam poveš ker čopr bo? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čoper bo keewax superlight 125ccm... :OK: :OK:

upam da je vrei a ga ma gdo???????

naj napiše!!!!!

lp

maš kkšno sliko, ker prvič slišm za ta motor :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja welcome pa čim prej motor nabav pa izpit nared če še nisi d boš lahk pol grcarju družbo delu na ridah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest dobim namešano barvo po 390sit na deci. če kdo kej rabi se lohk zmenmo!

Glede odpadov pa bi se dal kej zment, sam more it fotr zravn, on bl ve kje je to, tko da še 2 placa bi bla fraj, torej Baha in Yamaha k sta prva rekla... Se bi zmenli raje za prvomajske počitnce...

ok deal ...

ti samo reci pa smo zravn :)

no da ne bom sam govoru o mitotu vm pa lahko povem da sm ga kupu!!!

tko da...kdaj se gremo vozt :P

TOOO risko :OK: castu bos pir :P

h3h3,v ponedeljek grem po motor..chopperja seveda, kot sem prej prebirav forum se lahko zmenimo za kako fura ja sammora bit bol toplo :D :D :D

sem iz koroske je kaki folk kle ko je iz koroske in posluša metal rock :OK: :OK: :OK:

supinske fure ZAKON!!!

WELLCOM .... a so vabljeni sam tist k so iz koroske pa sam tist k majo choperje pa sam tist k poslusajo rock pa metal ? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!