Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jst mam pa sam še mato :P

smo mel gefo v pondelk..sej ste slišal kaj je blo ane :D

ja eni šupki so mel črno-bele kopije...

k da ti kj pomaga če je pobarvan jebote :D

aja drgač je bla pa gefa tok u izi da je blo kr hudo :D

kaj si meu pa tadruzga stafuc?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja eni šupki so mel črno-bele kopije...

k da ti kj pomaga če je pobarvan jebote :D

aja drgač je bla pa gefa tok u izi da je blo kr hudo :D

kaj si meu pa tadruzga stafuc?

jst sm drgač reesko ampak dobr :D

drgač pa nibla fora da so črno-bele...bile so 4 priloge..jaz sem imel samo prvi dve..ostalih dveh sploh ni bilo..in piše..napiši tip naselja ki ga vidiš na sliki..malo težko določiš če ne vidiš, kaj pravš?

drgač pa je blo u izi kr ja :D sm zadovoln :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm drgač reesko ampak dobr :D

drgač pa nibla fora da so črno-bele...bile so 4 priloge..jaz sem imel samo prvi dve..ostalih dveh sploh ni bilo..in piše..napiši tip naselja ki ga vidiš na sliki..malo težko določiš če ne vidiš, kaj pravš?

drgač pa je blo u izi kr ja :D sm zadovoln :worship:

sej tisto bote dobli 0 točk kao ko ni blo, to ni njihov problem da ni blo, tak da si računajte vsaj eno oceno manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm drgač reesko ampak dobr :D

drgač pa nibla fora da so črno-bele...bile so 4 priloge..jaz sem imel samo prvi dve..ostalih dveh sploh ni bilo..in piše..napiši tip naselja ki ga vidiš na sliki..malo težko določiš če ne vidiš, kaj pravš?

drgač pa je blo u izi kr ja :D sm zadovoln :worship:

aja ristič sori nisn vedo :D sm čist zmeden ker mate use pobrkan ....

jaja tist je blo ful simpl... obcestno pa gručasto naselje

aja drgač sm meu pa jst tako kopijo k je zmankal črnila... pa se vprašanja (točno tega) pa naprej vprašanj na zgorni polovici sploh ni vidl... pa sm prfoxi komi dopovedu da nej pride pogledat da neki ni v redu... sploh ni hotla k sm govoru na začetku k bi mogu bit že tih... no ja pol je pršla, pa vzela polo, šla ven pa mi prnesla še eno... tko da jst mam kr 2 poli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tisto bote dobli 0 točk kao ko ni blo, to ni njihov problem da ni blo, tak da si računajte vsaj eno oceno manj

nič 0 točk :D

to ni moj problem... jst sm to znou in točke bodo.... ali pa inšpekcija in civilna tožba na evropskem sodišču :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ristič sori nisn vedo :D sm čist zmeden ker mate use pobrkan ....

jaja tist je blo ful simpl... obcestno pa gručasto naselje

aja drgač sm meu pa jst tako kopijo k je zmankal črnila... pa se vprašanja (točno tega) pa naprej vprašanj na zgorni polovici sploh ni vidl... pa sm prfoxi komi dopovedu da nej pride pogledat da neki ni v redu... sploh ni hotla k sm govoru na začetku k bi mogu bit že tih... no ja pol je pršla, pa vzela polo, šla ven pa mi prnesla še eno... tko da jst mam kr 2 poli :D

vsi bote padli, še enkrat bote delali maturo jeseni, nič počitnic, nič motorja :OK:

nič 0 točk :D

to ni moj problem... jst sm to znou in točke bodo.... ali pa inšpekcija in civilna tožba na evropskem sodišču :grim

kar prijavi se na jesenski rok ti jaz toplo priporočam, da ne bota drugo leto z čamacom skup delala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi bote padli, še enkrat bote delali maturo jeseni, nič počitnic, nič motorja :OK:

kar prijavi se na jesenski rok ti jaz toplo priporočam, da ne bota drugo leto z čamacom skup delala

haha ti si pa smešn... vse tole troje do sedaj računam na 3 oz. mogoče gefo še več :D

ne pa a bom naredu al ne :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo gusteki, glejte kaj je koncert in kaj je vzdušje, ko se spomnim kako je blo ko je 60 tisoč ljudi pelo v en glas đurđevdan mi kuj grejo dlake pokonci...pol pa mi bojo neki čamaci z nekimi rupami ko jih 20 seljačkih pijancev posluša tu neke govoro...nevem sploh kaj se vtikam v te pogovore podnivojske, z nkimi gusteki ki pojma nimajo o glasbi...hozi- tebe tu ne mislim zraun

http://www.youtube.com/watch?v=v8JBKdpWQDc

:worship:

To pa mi res zmaga nad vso muziko...kolko pijanic kolko vsega brez tega komada brez te skupine neb blo to kar je blo in kar bo.

Ta star yugo rock raztura itak vso sceno.

Pa če sm ovca al ne vem kai kapo dol...

Daddo - Original ven0m :P

___________________________________________________

valda venom, ti tui veš kaj je prava muzika, to mi vedno pojemo tote zimzelene pesmi :OK:

nejko

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič 0 točk :D

to ni moj problem... jst sm to znou in točke bodo.... ali pa inšpekcija in civilna tožba na evropskem sodišču :grim

Odločili so se da bodo celi sloveniji dali tam točke :) Nea se sekiraj preveč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločili so se da bodo celi sloveniji dali tam točke :) Nea se sekiraj preveč :)

jaz sn čul baje zaj po novem da al bojo razveljavli al pa nič točk....verjetno da bo ona prva varjanta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločili so se da bodo celi sloveniji dali tam točke :) Nea se sekiraj preveč :)

pol pa vreiii muhahahahaha :D

nč grem še mau pogledat tole fizko ker tole pa bo ju3 šov in pol :D

aja drgač sm se pa v dveh dneh nauču 2x tolk fizke kot v 4ih letih... toliko o učnih programih pri nas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa vreiii muhahahahaha :D

nč grem še mau pogledat tole fizko ker tole pa bo ju3 šov in pol :D

aja drgač sm se pa v dveh dneh nauču 2x tolk fizke kot v 4ih letih... toliko o učnih programih pri nas :D

srečno :D

mene pa sam še matematika čaka :P :evilgrin:

kriza :(

uživi čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn čul baje zaj po novem da al bojo razveljavli al pa nič točk....verjetno da bo ona prva varjanta

men je mtka rekla da je reku predsednik komisije da nebodo nič razveljavljal... bo tako kot bi moglo bit če bi blo vse u redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je mtka rekla da je reku predsednik komisije da nebodo nič razveljavljal... bo tako kot bi moglo bit če bi blo vse u redu

tako bo kot sem ti jaz rekel..ne da se mi razlagati ampak verjemi meni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa vreiii muhahahahaha :D

nč grem še mau pogledat tole fizko ker tole pa bo ju3 šov in pol :D

aja drgač sm se pa v dveh dneh nauču 2x tolk fizke kot v 4ih letih... toliko o učnih programih pri nas :D

zaj za tisti tvoj podn od vsš-ja kamor si se vpisal bo itak dovolj, kolk sn gledo tiste njihove kolokvije...

tako bo kot sem ti jaz rekel..ne da se mi razlagati ampak verjemi meni :)

ti lažeš in si mečeš pesek v oči, ker se kao hočeš prepričat v nasprotno ker ti je bad, samo boš vido da bojo razveljavli...kar začni si pet: "poletja ne bo, poletja ne bo, izginilo boooo"

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj za tisti tvoj podn od vsš-ja kamor si se vpisal bo itak dovolj, kolk sn gledo tiste njihove kolokvije...

ti lažeš in si mečeš pesek v oči, ker se kao hočeš prepričat v nasprotno ker ti je bad, samo boš vido da bojo razveljavli...kar začni si pet: "poletja ne bo, poletja ne bo, izginilo boooo"

jaz inteligenca sem rešil čeprav nisem videl slike..tako sem široko razgledan da sem vedel kaj je na slikah in sem rešil

(slučajno sem poznal ta predel hihiihihih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je mtka rekla da je reku predsednik komisije da nebodo nič razveljavljal... bo tako kot bi moglo bit če bi blo vse u redu

Tvoja mama je tk debela da ko stopi na vago ji napiše "eden po eden prosim"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja mama je tk debela da ko stopi na vago ji napiše "eden po eden prosim"

HAHAHAHAHAH, pa prej prideš preko nje, kot pa okoli hahah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj za tisti tvoj podn od vsš-ja kamor si se vpisal bo itak dovolj, kolk sn gledo tiste njihove kolokvije...

nejko... bolje išta nego ništa ;)

se pravijo da je razlika v končni izobrazbi mala, razlika v delu in garanju da šolo dokončaš pa zelo velika :D

face it... tko pač je ...

Tvoja mama je tk debela da ko stopi na vago ji napiše "eden po eden prosim"

ne ko se uleže na trebuh pade iz obeh strani postle naenkrat dol hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko... bolje išta nego ništa ;)

se pravijo da je razlika v končni izobrazbi mala, razlika v delu in garanju da šolo dokončaš pa zelo velika :D

face it... tko pač je ...

ne ko se uleže na trebuh pade iz obeh strani postle naenkrat dol hahaha

tolaži se ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolje kamen v roki, kot škorpijon v jantarju v ameriki :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda bolš kamen u glavo kt 100 jurjev pufa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk :) js mam en blem

kak pri pizdi materni se naj matko za maturo učim ? :D

namreč do zdaj mi ni blo v navadi da bi se matko učo, in zdaj mam blem ker nea vem kak se naj zravn spravim :D ma kdo kak nasvet ? :D

drgač pa tota matura letos je tut kr nekaj ne pm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk :) js mam en blem

kak pri pizdi materni se naj matko za maturo učim ? :D

namreč do zdaj mi ni blo v navadi da bi se matko učo, in zdaj mam blem ker nea vem kak se naj zravn spravim :D ma kdo kak nasvet ? :D

drgač pa tota matura letos je tut kr nekaj ne pm :D

brez skrbi, da se vsi ubadamo z istim problemom.

Drgac pa je to res ja, ko sem reseval stare pole (drugi predmeti, ne mat), so ble dost lazje, pa tud poklicna matura kaj sn se meno, je bla baje neka tezka letos. Sicer pa btk, procenti itak variirajo, tak da ce je tezko, je itak vsem :)

Zaj v soboto se se matematike resim, pa je to to...ustne bomo pa ze zrihtali :)

Ampak morem pa priznat, da bi se zdaj bilokaj drugega rajsi ucil kot matematiko, kljub temu, da mam kr rad ta predmet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!