Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

alo folk :) js mam en blem

kak pri pizdi materni se naj matko za maturo učim ? :D

namreč do zdaj mi ni blo v navadi da bi se matko učo, in zdaj mam blem ker nea vem kak se naj zravn spravim :D ma kdo kak nasvet ? :D

drgač pa tota matura letos je tut kr nekaj ne pm :D

če maš pa taki blem, prijem zaj do tebe rešit ta blem, in te do ju3 zjutraj rešim tega blema in naučim vse kaj je potrebno...aja cena je 100 eur + bencin do tebe, pa ni blema sem tam takoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi, da se vsi ubadamo z istim problemom.

Drgac pa je to res ja, ko sem reseval stare pole (drugi predmeti, ne mat), so ble dost lazje, pa tud poklicna matura kaj sn se meno, je bla baje neka tezka letos. Sicer pa btk, procenti itak variirajo, tak da ce je tezko, je itak vsem :)

Zaj v soboto se se matematike resim, pa je to to...ustne bomo pa ze zrihtali :)

Ampak morem pa priznat, da bi se zdaj bilokaj drugega rajsi ucil kot matematiko, kljub temu, da mam kr rad ta predmet :)

lahko se mehaniko 2 namesto mene, rem jaz v soboto pisat za tebe maturo, ti pa za mene kolokvij v petek, pa še kolenčnike ti podrajsam, da boš zgledal rejser :D

alo folk :) js mam en blem

kak pri pizdi materni se naj matko za maturo učim ? :D

namreč do zdaj mi ni blo v navadi da bi se matko učo, in zdaj mam blem ker nea vem kak se naj zravn spravim :D ma kdo kak nasvet ? :D

drgač pa tota matura letos je tut kr nekaj ne pm :D

uč se doma za mizo, lahk tut na postli...

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko se mehaniko 2 namesto mene, rem jaz v soboto pisat za tebe maturo, ti pa za mene kolokvij v petek, pa še kolenčnike ti podrajsam, da boš zgledal rejser :D

nejko je masjtr za matematko...ene par € na uro :P

Drugače pa se uč doma za mizo, lahk tut na postli...

mah bom jaz tud mel drugo leto (oz. se letos) dovol mehanike, fizike itd. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah bom jaz tud mel drugo leto (oz. se letos) dovol mehanike, fizike itd. :)

ja prej ko se navadiš boljše je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi, da se vsi ubadamo z istim problemom.

Drgac pa je to res ja, ko sem reseval stare pole (drugi predmeti, ne mat), so ble dost lazje, pa tud poklicna matura kaj sn se meno, je bla baje neka tezka letos. Sicer pa btk, procenti itak variirajo, tak da ce je tezko, je itak vsem :)

Zaj v soboto se se matematike resim, pa je to to...ustne bomo pa ze zrihtali :)

Ampak morem pa priznat, da bi se zdaj bilokaj drugega rajsi ucil kot matematiko, kljub temu, da mam kr rad ta predmet :)

mah kaj te vem :) sj rešit se je dalo kolk tolk, sam par nalog je blo pa tak tupih pa dvoumnih da bed...pri evn-ju pa so ble naprimer take naloge ko jih v lajfu vido nism pm :D

eh sj bo že ja :)

če maš pa taki blem, prijem zaj do tebe rešit ta blem, in te do ju3 zjutraj rešim tega blema in naučim vse kaj je potrebno...aja cena je 100 eur + bencin do tebe, pa ni blema sem tam takoj

100€? :D pa kaj si ti čist zmešan al kak ? :D dam ti 100l šmarnce al pa domače slivovke za domov :D pa tu lahk spiješ kolk neseš ko me naučiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kaj te vem :) sj rešit se je dalo kolk tolk, sam par nalog je blo pa tak tupih pa dvoumnih da bed...pri evn-ju pa so ble naprimer take naloge ko jih v lajfu vido nism pm :D

eh sj bo že ja :)

100€? :D pa kaj si ti čist zmešan al kak ? :D dam ti 100l šmarnce al pa domače slivovke za domov :D pa tu lahk spiješ kolk neseš ko me naučiš :D

ajde 70 eur pa roka, samo res te bom naučil v nulo, ker toto srednješolsko snov pa res znam zaj v nulo, ker smo še zaj na začetku leta meli na faksu matematično analizo, kjer smo vse šli še enkrat skozi, pa še bolj poglobili v detajle....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde 70 eur pa roka, samo res te bom naučil v nulo, ker toto srednješolsko snov pa res znam zaj v nulo, ker smo še zaj na začetku leta meli na faksu matematično analizo, kjer smo vse šli še enkrat skozi, pa še bolj poglobili v detajle....

pa itq veš da sm js brez dnara :D tak da neo šlo tak ne :D

em sam neke, kaj enačbe za like pa to so na listu zravn napisane al se je treba napiflat??

za one enačbe od funkcij pa polinomov pa to vem da osnovne so napisane, kaj pa ostalo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa itq veš da sm js brez dnara :D tak da neo šlo tak ne :D

em sam neke, kaj enačbe za like pa to so na listu zravn napisane al se je treba napiflat??

za one enačbe od funkcij pa polinomov pa to vem da osnovne so napisane, kaj pa ostalo ?

enačbe za like nimaš, maš pa enačbe za telesa, ter za krivulje drugega reda (elipsa, hiperbola, parabola, krožnica), pa zraun še maš enačbe za adicijske izreke, pa še kaka malenkost mogoče...ne spomnim se zaj več nazaj tolko

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde 70 eur pa roka, samo res te bom naučil v nulo, ker toto srednješolsko snov pa res znam zaj v nulo, ker smo še zaj na začetku leta meli na faksu matematično analizo, kjer smo vse šli še enkrat skozi, pa še bolj poglobili v detajle....

:lol1: kakšen štojerc pa si, človek ti ponuja 100L šmrjaka, ti pa češ denar....slabine ste vi štojerci ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kakšen štojerc pa si, človek ti ponuja 100L šmrjaka, ti pa češ denar....slabine ste vi štojerci ja :grim

tote šmarnice nočem niti videt več, ker tale šmarnica me je spravla v komo na onem pikniku...ne absint ne kaj druga, nič mi ni moglo do živega, šmarnica pa me je ubila... :D ...še 3 dni sn mel halucinacije zaraji tote duhecove šmarnice :D

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: verjetno je bilo več žvepla v mešanici kot vina

ja pa jebenega CH3-OH---to je res strup kaj si nor kako mi je delalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tote šmarnice nočem niti videt več, ker tale šmarnica me je spravla v komo na onem pikniku...ne absint ne kaj druga, nič mi ni moglo do živega, šmarnica pa me je ubila... :D ...še 3 dni sn mel halucinacije zaraji tote duhecove šmarnice :D

haha :D

:lol1: verjetno je bilo več žvepla v mešanici kot vina

kako žveplo ? :)

mi tekočega žvepla not ne vlivamo :)

pržge se sam 8 al 10 onih žveplenih štang, po tem ko se sod umije :) pa čist nič druga :)

sam je pa res da je naša šmarnca močna :D

nejko sam nebi te tak sfukala, če nei že prej vsega tolk požrl :D

ker tega se da 2-3 litre tut spit :D

no če so tiste enačbe bo že nekak :) za like se bom totih par enačb očitno že mogo napiflat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLjIK

Še ena ista stvar:

KLjIK2

Kje pri nas naj to dobim za isti dnar? Nujnoo :trance_33_sleep:

// mali Nejko

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLjIK

Še ena ista stvar:

KLjIK2

Kje pri nas naj to dobim za isti dnar? Nujnoo :trance_33_sleep:

// mali Nejko

mislim da bom lahk js zrihto to, sam ceno pa še nevem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bom lahk js zrihto to, sam ceno pa še nevem :whistle:

nariš skico z meram ki jih rabš na list papirja. vzem kocko aluminija pa pejd do ene firme kjer se ukvarajo s CNC izdelavo. pocukej enga strica za rokav k bo pršu nv na cigaret pa ga lepo praš če bi ti loh to naredu za ene 20€ pa kšno pivo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mali Nejko je nazaj z 20% sicer, pa dobro. Vsak ma svoje veselje, je tak? :)

če warninge zbira :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!