Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

orgazm ima veliko bombo :OK:

orgazem velja na japonskem za največjega pedra, dali so mu tudi ime--- ryto mazashito :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

orgazem velja na japonskem za največjega pedra, dali so mu tudi ime--- ryto mazashito :worship:

buci buci za kurac me povuci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temule tut pašejo :)

res je, čeprav ta hrc barva mi je vseeno bolj všeč z zlatimi felnami

no dej če kdo obvlada photoshop mi nej tuki pobarva feltne prosim :D barva nej bo pa prbližn v takmu odtenku kokr je obroba na feltni al pa R črka...

post-10671-1212686464_thumb.jpg

ej orgazem, pomoje bi bilo lepše samo rdeči rob na felnah al pa spolirani robovi, po sredini pa črna al pa spolirani robi pa kraki rdeči, nekak cela rdeča ne bi bila tak lepa... drugače pa je zdaj tudi lepo, samo akrapota vrži takega ko ma aless pa bo bomba, ker tisti zvok pa je res nor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa včeraj ko sn bil z ninjo v šoli, pa tak remo s sošolci vun pa malo štartam ker so hotli zvok čut, pa zategnem trikrat do blokade, pa se že vsuje pol serša okol motora hahaha, ko so glih meli odmor takrat, so že oke pasli hahah...je reko en: kak to ogenj bruha, ko ubijalski zmaj hahahhaha

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

orgazm ima veliko bombo :OK:

on ma kačona :naughty:

orgazem velja na japonskem za največjega pedra, dali so mu tudi ime--- ryto mazashito :worship:

:lol1: :lol1: :slap:

res je, čeprav ta hrc barva mi je vseeno bolj všeč z zlatimi felnami

ej orgazem, pomoje bi bilo lepše samo rdeči rob na felnah al pa spolirani robovi, po sredini pa črna al pa spolirani robi pa kraki rdeči, nekak cela rdeča ne bi bila tak lepa... drugače pa je zdaj tudi lepo, samo akrapota vrži takega ko ma aless pa bo bomba, ker tisti zvok pa je res nor :OK:

ja tud to bi blo lepo...sam ne vem kdo mi bo poliru, je tok dela iz tem .)

drugač pa evo

post-10671-1212692909_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, čeprav ta hrc barva mi je vseeno bolj všeč z zlatimi felnami

ej orgazem, pomoje bi bilo lepše samo rdeči rob na felnah al pa spolirani robovi, po sredini pa črna al pa spolirani robi pa kraki rdeči, nekak cela rdeča ne bi bila tak lepa... drugače pa je zdaj tudi lepo, samo akrapota vrži takega ko ma aless pa bo bomba, ker tisti zvok pa je res nor :OK:

si punefff haklefff zategnofff

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fafi lulo? :blush:

teb ? jest ne ti jo reeskac :naughty:

LP Stefic

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tud to bi blo lepo...sam ne vem kdo mi bo poliru, je tok dela iz tem .)

drugač pa evo

post-10671-1212692909_thumb.jpg

jah no nisi resn... tole pa res ni lepo no :D nared tko k je čamiL reku... tanek trak na felge pa bo toptop :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no nisi resn... tole pa res ni lepo no :D nared tko k je čamiL reku... tanek trak na felge pa bo toptop :D

sej trakove mam že zdj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo življenje iskanje alternative, celo življenje isto sranje, ni izhoda !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozihozihozihozihozihozhozihozihozihozihozihozihozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temule tut pašejo :)

lep :)

tu imaš, sami prostovoljci, enega celo poznam....

lol :D nice.. pumpin sum iron

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam uni k je biu še Tomy zravn so bli še boljši....

to je biu un zelen pa beu :)

a to je dejansk kdo gledov :lol1: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najljubša risanka ever je bila DragonBall. Imam čisto vse dele zapečene, čisto vse dodatne epizode tudi.. Res, ni da ni, verjetno bom med počitnicami ko bo kdaj čaš začel še enkrat gledat od začetka ker sm že malo pozabil :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najljubša risanka ever je bila DragonBall. Imam čisto vse dele zapečene, čisto vse dodatne epizode tudi.. Res, ni da ni, verjetno bom med počitnicami ko bo kdaj čaš začel še enkrat gledat od začetka ker sm že malo pozabil :worship:

neb rajs kej bl pametnga počev? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tk a veš, vsak dan kako epizodo k so po mal več k pol ure če se ne motm. Res mi je najjače :worship: Še zdej čakam da pride kaki novi del ven.. upam da bo kdaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!