Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ma tk a veš, vsak dan kako epizodo k so po mal več k pol ure če se ne motm. Res mi je najjače :worship: Še zdej čakam da pride kaki novi del ven.. upam da bo kdaj :)

sam a ni tega ene 10000 epizod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je dejansk kdo gledov :lol1: :hmm:

Ej to je blo najbolš, gledal smo popoldne, pa še dopoldne ponovitev :)

valda kkšnih 10 - 15 let nazaj :) :unsure:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se še spomnem ko sem gledal DragonBall pa pokemone prek šolo še v osnovni šoli na začetku čist, pa sm pol letal včasih v šolo da sm bil pravi cajt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej to je blo najbolš, gledal smo popoldne, pa še dopoldne ponovitev :)

valda kkšnih 10 - 15 let nazaj :) :unsure:

ja in ti si kolk star 25?

ne pretiravaj... to je bloo tv tam okol 4ga razreda torej ene 7-8 let nazaj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se še spomnem ko sem gledal DragonBall pa pokemone prek šolo še v osnovni šoli na začetku čist, pa sm pol letal včasih v šolo da sm bil pravi cajt :)

ja to se pa js tud spomnem, so bli zju3 pred šolo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, jap, najjače res :worship: Samo pri nas se je od Dragonballa skos ponavljala prva sezona al kaj je pač blo, tako da sem potem vse ostalo posnel z neta in pogledu. Hudi časi hehe :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kak se polinomi računajo ? :D

pa kak je pri ovih ničlah ko se predznak spremeni al pa ne...mi do razloži to ko zna cele polinome :D nekak nimam snovi v zvezku pm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kak se polinomi računajo ? :D

pa kak je pri ovih ničlah ko se predznak spremeni al pa ne...mi do razloži to ko zna cele polinome :D nekak nimam snovi v zvezku pm :D

pa duhec o akih polinomih sanjaš :D

pejt se integrale, odvode, funkcije, logaritme pa kombinatoriko učit :D

al to že vse znaš pravš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kak se polinomi računajo ? :D

pa kak je pri ovih ničlah ko se predznak spremeni al pa ne...mi do razloži to ko zna cele polinome :D nekak nimam snovi v zvezku pm :D

Ničle:

Če je ničla enojna seka graj (pač gre naprej)

Če je ničla dvojna se graf obrne (kot bi risal funkcijo x2)

Lahko si to tako zapomniš kot jaz:

enojna ničla= enoslodno vozilo= motor- pride nekam in gre naprej (ker se rad fura)

dvojna ničla= dvosledno vozili= avto- pride nekam in ker je neumen voznik ugotovi da je prišel narobe zato obrne :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro o polinomih in predznakih ker se mi ne da celega postopka za ničle razlagat:

Če je enojna(samo ena npr. x=1 pol seka os krivulja)

dvojna(x=1; x'=1 pol se pa dotakne in obrne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še hočš ugotovt kje seka os y morš dat f(0) ... pa v vse xje daš nulo in dobiš neko cifro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa duhec o akih polinomih sanjaš :D

pejt se integrale, odvode, funkcije, logaritme pa kombinatoriko učit :D

al to že vse znaš pravš :D

funkcije pa logaritme znam :D

Ničle:

Če je ničla enojna seka graj (pač gre naprej)

Če je ničla dvojna se graf obrne (kot bi risal funkcijo x2)

Lahko si to tako zapomniš kot jaz:

enojna ničla= enoslodno vozilo= motor- pride nekam in gre naprej (ker se rad fura)

dvojna ničla= dvosledno vozili= avto- pride nekam in ker je neumen voznik ugotovi da je prišel narobe zato obrne :unsure:

hehe :D zanimiva razlaga :)

Na hitro o polinomih in predznakih ker se mi ne da celega postopka za ničle razlagat:

Če je enojna(samo ena npr. x=1 pol seka os krivulja)

dvojna(x=1; x'=1 pol se pa dotakne in obrne)

pa še hočš ugotovt kje seka os y morš dat f(0) ... pa v vse xje daš nulo in dobiš neko cifro :D

ja to vem da morš f(0) zračunat :)

pm tolk je snovi da že vse mešam ki je kaj :) pa eh bo že :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

funkcije pa logaritme znam :D

ja to vem da morš f(0) zračunat :)

pm tolk je snovi da že vse mešam ki je kaj :) pa eh bo že :D

super to... sam še tatežji del ti je ostal :OK:

eh nea boj se ... bo že :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super to... sam še tatežji del ti je ostal :OK:

eh nea boj se ... bo že :D

ma valda da bo :D sj komaj ju3 pišemo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in ti si kolk star 25?

ne pretiravaj... to je bloo tv tam okol 4ga razreda torej ene 7-8 let nazaj :rolleyes:

nevem no sam jst sm to gledu k smo bli stari 6 - 7 :)

prov spomnm se da je biu prvi razred... to pa je 12 let nazaj ;)

drgač pa kkšni jih še zdej gledajo :) k so mal za časom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no sam jst sm to gledu k smo bli stari 6 - 7 :)

prov spomnm se da je biu prvi razred... to pa je 12 let nazaj ;)

drgač pa kkšni jih še zdej gledajo :) k so mal za časom :)

še vseen bolš k uni k so s časom in gledajo rebelde in podobno špansko sranje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vseen bolš k uni k so s časom in gledajo rebelde in podobno špansko sranje :headbang:

rebelde rula :D :D :naughty:

zaj ko bojo oni v lj grem na oba koncerta :D tut na tretjega če ga bojo meli :D :D :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej so še tretjega potrdil. To ni več normalno. Tamala k je stara 12 al 13 se skos neki dere da nebo šla na morje zraven ker more it na koncert že zaj kaka 2 mesca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rebelde rula :D :D :naughty:

zaj ko bojo oni v lj grem na oba koncerta :D tut na tretjega če ga bojo meli :D :D :D

to sm jest zadnč po tv gledov intervjuje :lol1: ma crkneš od smeha... jest za skupino prvič slišm una pa men po televiziji da v sloveniji sploh še ni blo priložnosti it na koncert tok znane skupine :slap: jao jao idiotizma... pa valda grejo vse debele 16 letnce na oba koncerta ker je to zivljenska priloznost. pa vse bojo jokale k bo konc :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej so še tretjega potrdil. To ni več normalno. Tamala k je stara 12 al 13 se skos neki dere da nebo šla na morje zraven ker more it na koncert že zaj kaka 2 mesca :D

res al kaj ?

fajn :D :D

ma eh mislim bi blo bolše da bi res neko vrei svetovno skupino poklicali, ne pa nek rebelde...ok sj za one male je ql pa to...pa pevke tut ql zgledajo :)

mislim da bi blo že dost če bi biu sam en koncert, ne pa trije... lepo bojo pokasirali :)

drgač pa sj tisti ko to poslušajo pač poslušajo :) sj prav nimam nič proti njim, sam ta obsedenost pa je že preveč :D

to sm jest zadnč po tv gledov intervjuje :lol1: ma crkneš od smeha... jest za skupino prvič slišm una pa men po televiziji da v sloveniji sploh še ni blo priložnosti it na koncert tok znane skupine :slap: jao jao idiotizma... pa valda grejo vse debele 16 letnce na oba koncerta ker je to zivljenska priloznost. pa vse bojo jokale k bo konc :winkiss:

to sm js tut vido ja :) pa karte pridejo od nekih 45 do 70€ al kak

kriza :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm js tut vido ja :) pa karte pridejo od nekih 45 do 70€ al kak

kriza :D

ma ja... ženske se bojo celo poletje odpovedale sladoledu in pojo shujšale ker hočjo na koncert.... hm... našu sm pozitivno stran takih in podobnih koncertov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... ženske se bojo celo poletje odpovedale sladoledu in pojo shujšale ker hočjo na koncert.... hm... našu sm pozitivno stran takih in podobnih koncertov :)

hehe :D mogoče bo pa pri keri res tak ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!