Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

To pa zato, ker nisem električar, učijo pa nas splošnega, kar obširnega znanja v vseh smereh za splošno razgledanost. Po tej šoli pa se bom specializiral v faks določene smeri, kjer bom dobival znanje, ki me zanima. Elektrike pa ne bom izbral, ker mi ni preveč všečna.

pri nam ravno tako učijo splošno znanje saj smo ravno tako gimnazija, samo da še zram dobimo neki podlage pr strokovnih predmetih, ki ti koristijo če greš v to smer naprej študirat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nam ravno tako učijo splošno znanje saj smo ravno tako gimnazija, samo da še zram dobimo neki podlage pr strokovnih predmetih, ki ti koristijo če greš v to smer naprej študirat ;)

ne prbiji :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sm te vido PR ŠOLI ko si na RS-ko lezoo.. med glavnim odmorom :naughty: Kok si z kvalifajercam zadovoln?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nam ravno tako učijo splošno znanje saj smo ravno tako gimnazija, samo da še zram dobimo neki podlage pr strokovnih predmetih, ki ti koristijo če greš v to smer naprej študirat ;)

Res je, da dobite več tehničnega znanja, ki je vsekakor koristno za naprej. Res pa je tudi, da na tehničnih faksih vi tehniški gimnazijci popušite pri matematiki in podobnem, ker imate v srednji prelahko pa se potem težko kosate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da dobite več tehničnega znanja, ki je vsekakor koristno za naprej. Res pa je tudi, da na tehničnih faksih vi tehniški gimnazijci popušite pri matematiki in podobnem, ker imate v srednji prelahko pa se potem težko kosate.

pomoje je glih obratno kr mamo večji poudarek pri matematki pa fizki, kot pa na družboslovih predmetih tako kot na splošni gimnaziji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je glih obratno kr mamo večji poudarek pri matematki pa fizki, kot pa na družboslovih predmetih tako kot na splošni gimnaziji :)

:yes: mi mamo strokovne predmete lažje od poklicne al pa tehniške šole, ostalo je pa obratn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je glih obratno kr mamo večji poudarek pri matematki pa fizki, kot pa na družboslovih predmetih tako kot na splošni gimnaziji :)

pa ni tko.... na faxu se pokaže da majo študenti ki so hodul na tehnične gimnazije hude težave z matematiko. študenti klasičnih gimnazij pa s strokovnimi predmeti ker so pač brez predznanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak matka je mimo :D vrjetno bo zadostovalo za kakih 40% :D

3 naloge so ble na ravni osnovne šole :D

3 so ble normalne, se jih je dalo lepo rešit, ostalo pa je blo kr jebeno :) vsaj meni ko nism nekak vlkega znanja dosego v 2 dneh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrei je blo ja.. žal mi je edino da si nisem polinomov pogledal... 15 pik šlo v kurac....

drugače pa tui na okol 45% ciljam.... poizkusno sem 48% :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa mora bit? Minimum to..

40% zato pa vsi tm nekam ciljajo ;) da si poj ne mečeš naprej da si prevec truda vlozu ce pises 55 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrei je blo ja.. žal mi je edino da si nisem polinomov pogledal... 15 pik šlo v kurac....

drugače pa tui na okol 45% ciljam.... poizkusno sem 48% :naughty:

joo tisti polinomi ja :D

čist sm pozabo kak se jih deli pm...

sj no za silo jih znam, ampak sam če je kak normaln primer :) ovi mi je bedn biu :) tam sm pol 2 pa 3 nalogo izbral

druga je bla mal za razmišlat, upam da bo prav :) 3 pa je bla na easy :)

emmm tak je ne... ustno pa pisno morš skup zbrat vsaj okrog 45-50%

pol je odvisno od vseh kaj so pisali kolk % bo za pozitivno...

tak da če zaj pišeš okrog 40% pa še pol na ustnem spraviš skup za 10-15% vsaj pa maš kakih 50- 55 % pol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pol 25% + 25% je že kr dost haha :D Že vidim kak bo to naizi ko bom jaz tam čez 2 leti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45% od 70ih niti ni tako malo... . ene 15% na ustnem še pa bo :OK:

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45% od 70ih niti ni tako malo... . ene 15% na ustnem še pa bo :OK:

jt sm tud za ene 50% že z pisnim dobu... vreii bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!