Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

aja, pol 25% + 25% je že kr dost haha :D Že vidim kak bo to naizi ko bom jaz tam čez 2 leti :P

em če spraviš 25% na pisnem morš pol na ustnem čist vse znat ;)

ker ustni ni pol kao tut 100%

ker maš pri splošni maturi ustni del sam 20% vredn, pri poklicni pa 30%

sam je razlika

če greš splošno maturo ti pisni del 80% vela

če greš poklicno pa ti pisni del vela 70% tak da na poklicni lahkl mal več rešiš z ustnim :)

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jt sm tud za ene 50% že z pisnim dobu... vreii bo :D

mah ti itq ko si učenjak te nima kaj za skrbet :D js se lahk malenkost sekiram mybe :D

Aha.. pa sej.. bomo zvedli tud mi mlajši vse ob svojem času :)

itq, ni pa matura nek bav bav tak ko strašijo prfoksi smotani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nam že skos serejo po buči z tem, pa sm komaj z drugim letnikom konec hehe

ok sj koristi če si mal pogledaš :) sam tak ko pa eni govorijo kak morš vse znat če hočeš nareit, pa da je ful jebeno to pa ni...

sj dost ti pomagajo obrazci pri maturi ko jih zravn dobiš... pri slovki pa itq more vsak znat vsaj za tisto minimalno rešit :) kako polovico je ponavadi osnovnih stvari, za kaj več pa je pol ponavadi mal komplicirano :) sj boš vido čez 2-3 leta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sm te vido PR ŠOLI ko si na RS-ko lezoo.. med glavnim odmorom :naughty: Kok si z kvalifajercam zadovoln?

ful sm zadovoln, čeprav še drugih nisn vozu :P no vsaj tak ko s temi ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kvaliteto nevem kako bi testiru :P Drgač a kdo pozna to firmo ubistvu če je že mel od te firme kombinezon, in kako mu je služil, kr jst to firmo vidu sam v tc motoshopu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kvaliteto nevem kako bi testiru :P Drgač a kdo pozna to firmo ubistvu če je že mel od te firme kombinezon, in kako mu je služil, kr jst to firmo vidu sam v tc motoshopu?

daj raje tam vprašaj na vsesplošnem forumu ko govorijo o kombimizonih itd... ker tam dost več uporabnikov gleda...pa ti bojo tam znali več svetovat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kvaliteto nevem kako bi testiru :P Drgač a kdo pozna to firmo ubistvu če je že mel od te firme kombinezon, in kako mu je služil, kr jst to firmo vidu sam v tc motoshopu?

Shark357 ga ma.... praši njega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemo matr folk na cesti ni več normaln...polovico babam za volanom bi pobrau izpit, tok mal k je pa dons mankal :headbang: :headbang:

upam da bom čimprej lohk sam še na pisti...cesta me tko mineva :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EH, ti si še dobr, js sm že dvakrat fasu :trance_33_sleep: Tist k je šlo na milimetre pa sploh ne štejem več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EH, ti si še dobr, js sm že dvakrat fasu :trance_33_sleep: Tist k je šlo na milimetre pa sploh ne štejem več.

mah da bi jst dons poču jebemo matr, bi biu pomoje na slabšm...pa ne rečm da tvoja nesreča ni bla dost huda, sam jst sm biu v ovinku pa že kr dost nagnjen, hitrost okol 120, ovink se je pa kr nadaljeval sam dost naprej se pa ni vedel ker so bla povsod drevesa...naenkrat pa jst zagledam pred mano avto k mi je prpelu iz ene gmajne na desni jst poravnam motor stisnm bremzo in mi spredno gumo uzame, sm si mislu če dele ne bom fuknu ne bom nikol...ampak meu sm tako srečo da je zagrabila guma nazaj, ker če bi padu bi prletu direkt pod avto naprej pa bolš da ne mislm več :wacko: pa mal me je tud una baba rešila da k me je zagledala, da je hitr spelala, ker če bi zaštekala bi blo tud kr kritično :blink:

mah uglavnm da sm ceu...sam res bo treba po pamet

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa so me benali na blinku za en dan , ker sn napiso pod enim movijem ko je nekaj vojna v bosni iz leta 1998

pa ni minlo odkar sn post dal 5minut sn bil že kr benan, proooooooooooooooooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D_u_H_e_C kaj boš jutri kupo? :D

hmmm kaj pa vem :D če bo kaj itq fotke gor prpopam :D sam nism 100% da bo dans kaj :)

we will seeee :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!