Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kolega bo najbrž vzel tole, sva bila zadnjič pri temu mojstru ki prodaja...motor uvožen iz italije, bil je paden, podrsan na obeh deklcih, zraven doda še karbonske pokrove za oba deklca

padeni pa podrsani so tak slej ko prej vsi. več ko 3 leta pa tak pomoje noben cestak ne ostane nepodrsan... saj pa nima to neke veze, se popravi nazaj pa je to to

a je prodajalec tiste ninje morda Kristjan al nekaj podobnega? Iz primorskega konca, Koper ali nekaj takega?

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah da bi jst dons poču jebemo matr, bi biu pomoje na slabšm...pa ne rečm da tvoja nesreča ni bla dost huda, sam jst sm biu v ovinku pa že kr dost nagnjen, hitrost okol 120, ovink se je pa kr nadaljeval sam dost naprej se pa ni vedel ker so bla povsod drevesa...naenkrat pa jst zagledam pred mano avto k mi je prpelu iz ene gmajne na desni jst poravnam motor stisnm bremzo in mi spredno gumo uzame, sm si mislu če dele ne bom fuknu ne bom nikol...ampak meu sm tako srečo da je zagrabila guma nazaj, ker če bi padu bi prletu direkt pod avto naprej pa bolš da ne mislm več :wacko: pa mal me je tud una baba rešila da k me je zagledala, da je hitr spelala, ker če bi zaštekala bi blo tud kr kritično :blink:

mah uglavnm da sm ceu...sam res bo treba po pamet

hehe, verjemi da še bo dost takih situacij, jaz skor vsaki tedn če se furam z motorom mam nekaj neprijetnih... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si fukjenn kaka čaga je bla včere na poroki uhuhuuu, samo jaz sn pa vedno neka atrakcija jebemo ej na totih čagah, prejšnič sn zakomiral na veceju, zaj pa sn mogo striptiz plesat, ker sn ujel tiste gate al kaj je že od neveste, in sn bil na tapeti celo večer hehe...dobro da sn ga mel neke v riti, da sn pred 100 ludi striptiz pleso :lol1: ...pol so vse hotle z mano plesat :P

nejkač

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavte

euro2008tabela.gif

upam, da če si to stavo da nisi dal gor več ko 1-2€ :D ker neoš skozi prišo :)

je pa vrjetno ful lepa kvota kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavte

euro2008tabela.gif

jst sm tak naredu

Češka-šwica - 01

portugal-Turkej 1

avstrija - hrvaška 2

nemčija - polska 1

romunija -francija 10

grčija - švedska 02

španija - rusija 1

2 sm že dobu :) še 5 pol pa bo kr neki € :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tak naredu

Češka-šwica - 01

portugal-Turkej 1

avstrija - hrvaška 2

nemčija - polska 1

romunija -francija 10

grčija - švedska 02

španija - rusija 1

2 sm že dobu :) še 5 pol pa bo kr neki € :D

js sm včere stavo...sm sistem špilal...eurota pa argentinsko ligo 1 par pa rokomet...

in nikol več ne dam gor kvote ko je majnša od 1.20, ker tisti te zafukajo pm :D

in sm dobo namest 80€ sam 16€ pa neke...

drgač pa prvih tekm ful nea rad stavim, sj nikol nea veš kako igro ma kdo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam je jasno s kako pravico zatemnijo kanale med tekmami?

sej prav to, jaz bi prepovedal ta fuzbal drhalski za rajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej prav to, jaz bi prepovedal ta fuzbal drhalski za rajo...

Odslej se lahko v moje poste zapenjaš samo ko boš res mel kaj za povedat ne pa da mi na vsaki post ti odpisuješ pa ne glede na to o čem se gre ker potem vedno samo bedarije pišeš tako kot pravkar.

Drugače pa še da ti povem da si res norec, ker bi prej papeža dobil na telefon kot pa na tebe pa nikjer te ni pa nič... Kaj delaš ti cele dneve?

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odslej se lahko v moje poste zapenjaš samo ko boš res mel kaj za povedat ne pa da mi na vsaki post ti odpisuješ pa ne glede na to o čem se gre ker potem vedno samo bedarije pišeš tako kot pravkar.

Drugače pa še da ti povem da si res norec, ker bi prej papeža dobil na telefon kot pa na tebe pa nikjer te ni pa nič... Kaj delaš ti cele dneve?

ja biznisi biznisi :D pa dekline pa šola ja hehe

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja biznisi biznisi :D pa dekline pa šola ja hehe

Uf kolko sem slišal o biznisih zadnjič ko sem šel eno ulico nižje pa sem bil malo veni tam :D jokal bi ti če bi bil zraven res

Aja drugače pa fantje nič niste pokomentirali Barcelone... Tale Ducati pa res nikamor ne potegne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je tud kr kamikaza

me je kr mal stisnal tam ko mu zadna guma zapleše...

Cesta pa enih 142385234957397x lepša kot ceste tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf kolko sem slišal o biznisih zadnjič ko sem šel eno ulico nižje pa sem bil malo veni tam :D jokal bi ti če bi bil zraven res

Aja drugače pa fantje nič niste pokomentirali Barcelone... Tale Ducati pa res nikamor ne potegne :P

jaja alica je spet mela svoje pripovedke al kaj... ja pa tale ducati se strinjam da je ološ ja, rossi pa pač rossi, alfa in omega, kaj češ rečt druga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja alica je spet mela svoje pripovedke al kaj... ja pa tale ducati se strinjam da je ološ ja, rossi pa pač rossi, alfa in omega, kaj češ rečt druga

nisi dojel sarkazma, po ravnem je letel mimo kot za šaloooo

DUCATI :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ravnem ja, si pa vido kaj mu naredijo drugje.. lih tolk da ni vn leto, zadaj nenormalno opleta proti drugim.. ološ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi dojel sarkazma, po ravnem je letel mimo kot za šaloooo

DUCATI :worship: :worship: :worship:

Uuuu po ravnem....more bit res zahtevno desno zapestje obrnt. Pa tud presežnikov ti ni treba uporablat, ker je komi mem zlezu

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!