Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

P.S.:Una 2 motorja ne vem kera sta sam bi pa defenitivno rd zvedu kere maske mata gor ker tole mislm da ni original :hmm:

Original sta maski :) , v Avstriji sem gledal te motore pa so zelo lepi, samo pač 50ccm, cene pa so verjetno, kot pri drugih, dokaj visoke za 50ccm.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi sej vem da boš šou :D

Zaenkrat okvirn seznam kdo gre iz našga konca: RSmaniak, mitofreak, probiker, denzi, jezo-jan, od denzija frend, en žiga (blizu mene doma pa mitota ma).

Pol najbrš nas bodo na dogovorjenem mestu počakal najverjetneje nekje v lj počakali: Mi, grčar, weerus( če bo lahko šou sporoč pol), Yamaha....

Za druge pa nevem kdo gre še kej čez lj nej sporoči....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo še edn več... ker bi blo zlo dobr da se ns zbere v čim večjem številu... se prav ns je že 11...

Pa dobr bi blo če bi še kšna ideja padla kje v ljubljani bi blo zborno mesto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to--> men je lj kot španska vas tko da če bi lahk me vsaj eden počaku pri leclercu al pa tam blizu, no sej to se bomo še lahk zmenil, je še dost časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To te bo pa že kšn od ljubljančanov počaku tm pa te pospremu do mesta kjer se bomo zbral..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk... Zberemo se v LJ, pol gremo itak do Litije in naprej do zasavja, pa pol tm gor, tko da tist k ste z dolenske, se lahko tut na tistm koncu kje prklučte .) Zbor v LJ je biu mišljen samo za tiste, ki smo iz ljubljane pa za primorce ter gorence...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spodne tri vrste mislm da boš meu zadost za ta let :OK:

ma niti nebi rekel glih nekje dovolj ima. 1 liter anrediš cca 450km se pravi 20 litrov 9000km.

plus tega da še ima za krosko poleg. mu še bo na koncu malo zmanjkalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi sej vem da boš šou :D

Zaenkrat okvirn seznam kdo gre iz našga konca: RSmaniak, mitofreak, probiker, denzi, jezo-jan, od denzija frend, en žiga (blizu mene doma pa mitota ma).

Pol najbrš nas bodo na dogovorjenem mestu počakal najverjetneje nekje v lj počakali: Mi, grčar, weerus( če bo lahko šou sporoč pol), Yamaha....

Za druge pa nevem kdo gre še kej čez lj nej sporoči....

ej RSmaniac si me kar uzalu k me ni na listi :( ITK JE LOGICNO BREZ DA BI ME KEJ PRASAL DA GREM TUD JST !!! :P :OK: tko da BAHA with ya ... :P

aja pa še to--> men je lj kot španska vas tko da če bi lahk me vsaj eden počaku pri leclercu al pa tam blizu, no sej to se bomo še lahk zmenil, je še dost časa

u fak .... sva ze 2 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem tud če ki bo delu do takrt :BUA: :BUA:

JAJCA!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki ga zajebava k noče motor užgt. Baha veš prov veseu sm k ne bom edini z rso :D k grejo sami taki z mitoti od plastičarjv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to--> men je lj kot španska vas tko da če bi lahk me vsaj eden počaku pri leclercu al pa tam blizu, no sej to se bomo še lahk zmenil, je še dost časa

Uh kje je šele april, drgac pa normalno da sem zraven, vas v LITIJI pocakam :OK: :OK: :OK: :OK:

Koci, ti pa prid do TREBNJEGA pa pol na MIRNO, tm te lahko pa js pocakam pa greva skupi do LITIJE čez GABROVKO, ti je to dooost krajša varjanta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O turca lepo lepo...

A se vam lohk še kakšen supermoto pridruž,da neboste sami cestaki :D

Sam neki me zanima.Na ker dan bi se pa šlo to.Veretn na nedeljo al kako sej je šola drgač.

BaHa:midva bi lohk šla skupi.Prletim jst do tebe pa greva skupi naprej pa magari še Pangerca vzameva s sabo.Ker jst pa LJ in pod do nje je kakor Desa pa balet :D

Popravljeno . Popravil The_AiC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O turca lepo lepo...

A se vam lohk še kakšen primorc pridruži? :)

Sam neki me zanima.Na ker dan bi se pa šlo to.Veretn na nedeljo al kako sej je šola drgač.

BaHa:midva bi lohk šla skupi.Prletim jst do tebe pa greva skupi naprej pa magari še Pangerca vzameva s sabo.Ker jst pa LJ in pod do nje je kakor Desa pa balet :D

itak,da se lahko prklučte .) še veseli bomo :D

no uglavnm... dobil bi se lahko na Kongresnem trgu (primorce pa lahko jst počakam na Brezovici, pa gremo pol skup tja, da se ne bo kdo zgubu :P ) Šlo bi se pa Soboto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha tut QL koci.

Aia pa prei sm pozabu oment, ko bomo sli v Cele gremo lahko čez Trbovlje in čez najlepših 5km v SLO, čez MARY RIVER, pa tm je še mal krajša pot! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spodne tri vrste mislm da boš meu zadost za ta let :OK:

Sem si zracunal glede kolk km mam namen nardit da bom za rsko rabo 12,5 litrov,plus tega da mam krosko doma :D tako da ne bo veliko ostalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki ga zajebava k noče motor užgt. Baha veš prov veseu sm k ne bom edini z rso :D k grejo sami taki z mitoti od plastičarjv :D

hehhee :) I'm with u man ... :P

O turca lepo lepo...

A se vam lohk še kakšen supermoto pridruž,da neboste sami cestaki :D

Sam neki me zanima.Na ker dan bi se pa šlo to.Veretn na nedeljo al kako sej je šola drgač.

BaHa:midva bi lohk šla skupi.Prletim jst do tebe pa greva skupi naprej pa magari še Pangerca vzameva s sabo.Ker jst pa LJ in pod do nje je kakor Desa pa balet :D

ok zmenjeno sej sva se ze na PVT zmenila hehehe :P ja itk uzamemo se perota(cagiva) jancka(hyosung pa pangrca(hyosung) too komi cakm :P

itak,da se lahko prklučte .) še veseli bomo :D

no uglavnm... dobil bi se lahko na Kongresnem trgu (primorce pa lahko jst počakam na Brezovici, pa gremo pol skup tja, da se ne bo kdo zgubu :P ) Šlo bi se pa Soboto :OK:

ok zmenjeno primorski del se pravi pocaka grcar :P cakam se na tlazarja(ki je pomoj za akcijo) pa tuonota :P kje sta ? zmenl bi se kje se dobimo da gremo skupi prot lublan ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti BaHa že veš,za druge primorce pa....

Jst vas počakam na Kalcah al pa v Logatcu

Sej je še dobr mesc pa se bomo še čuli pa menli.

Za info...kok km pa je do tja iz Logatca recimo...bo treba najman 1x tankat .) jebat ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehhee :) I'm with u man ... :P

ok zmenjeno sej sva se ze na PVT zmenila hehehe :P ja itk uzamemo se perota(cagiva) jancka(hyosung pa pangrca(hyosung) too komi cakm :P

ok zmenjeno primorski del se pravi pocaka grcar :P cakam se na tlazarja(ki je pomoj za akcijo) pa tuonota :P kje sta ? zmenl bi se kje se dobimo da gremo skupi prot lublan ... :)

TUONO za akcijo, po vsej verjetnosti grem zdravn, samo če je slabo vreme ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!