Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja neki sm pa že naredu.... tm okol 2k km :)

sam zdejle je bla matura, tko da nism kam delč pršou... edin do rid ene parkrat :)

opa, opa :D ridaš :P

Bomo enkrat šli mal na Rakitno en krog :naughty:

vi pa sam rakitno poznate :P

Ja np sm se že z matexom menu za tale tedn da gremo kam, sam pol konc tedna bo vreme bol :(

naredte kj fotk ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne kr tja prid :P

če bi lahko, bi :D js sm vedno za ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi šli kdaj mal plavat tja v tisto mlako :whistle:

nevem o keri mlaki govoriš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem o keri mlaki govoriš :P

mlako kokodako madafako

alu pubeci fršlus na kombinezonu se mi je vtrgal, tam spodaj pri nogah ko se zapne, kaj naj narejim pizda, neom tam 30 eur čevlaro devo da mi to popravi, raje si nekak skup zlepim to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mlako kokodako madafako

alu pubeci fršlus na kombinezonu se mi je vtrgal, tam spodaj pri nogah ko se zapne, kaj naj narejim pizda, neom tam 30 eur čevlaro devo da mi to popravi, raje si nekak skup zlepim to

ja lahk ga sam menjaš :)

druga ne morš nardit... bolš da neseš popravlat pa daš 30€, bo vsaj nekak zgledlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahk ga sam menjaš :)

druga ne morš nardit... bolš da neseš popravlat pa daš 30€, bo vsaj nekak zgledlo :D

ne rabi zgledat, kdaj sn pa še jaz kaj dal na izgled, se nisn čamiz pičkasti, samo da je funkcionalno :D ...pa za 30 eur mam skor dva kesla benza neom ki za neki fršlus davo...te si bom raje skup zlepo z nekim sekund klemerom, bom pač bolj na rodo gor vlačo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če izgled ni vprašanje; vedno ko si oblečeš kombinizon si okrog noge namotaj 2 velika široka selotepa. pa bo ziher držalo

pri snemanju pa bo še free depilacija

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če izgled ni vprašanje; vedno ko si oblečeš kombinizon si okrog noge namotaj 2 velika široka selotepa. pa bo ziher držalo

pri snemanju pa bo še free depilacija

ne bo ker sn že zaj, pa nea skup drži čez cajt mi spusti, pa koža mi v vsakem primeru vun gleja ker to je kr vlki fršlus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabi zgledat, kdaj sn pa še jaz kaj dal na izgled, se nisn čamiz pičkasti, samo da je funkcionalno :D ...pa za 30 eur mam skor dva kesla benza neom ki za neki fršlus davo...te si bom raje skup zlepo z nekim sekund klemerom, bom pač bolj na rodo gor vlačo hehe

heh :) pol pa knoflce vzemi pa zaknofaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh :) pol pa knoflce vzemi pa zaknofaj :D

bom vijo zaj bom zadrge potrgo od kakih jaken ko jih nea nosim , pa bom probo če kera paše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari tle po zraku nam kr lovci letajo :kva2:

rasfukajteee bušaaa jebenega, da bi v maribor prišo bi ga ziher fentali hudiča fašističnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap.. kr dost se slišjo teli đet-fajterji k letajo po zraku.. bush neumn.

kle bomo mel še en dan zaprto cesto zarad nega..

a je kdo za to da se gremo mal sprehajat vn.. da vidmo kok cajta rab USA protection, da te ustav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap.. kr dost se slišjo teli đet-fajterji k letajo po zraku.. bush neumn.

kle bomo mel še en dan zaprto cesto zarad nega..

a je kdo za to da se gremo mal sprehajat vn.. da vidmo kok cajta rab USA protection, da te ustav :D

jaz da ga mam neke pod gasom, ni dvakrat za rečt da nei šou nekih pizdarij delat hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz da ga mam neke pod gasom, ni dvakrat za rečt da nei šou nekih pizdarij delat hehe

eni smo jih že učer.. trezni :whistle: pojsonspakapsipopisal:press

zadn večer predn je Bush pršu.. seveda je blo vse čist poostren.. nikjer se nesmeš zadržvt.. morš bit skos v gibanju, oz. zapustit območje kjer nesmeš bit.. t.i. "prohibited area".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!